Szymon czy Bartosz?

Zaczęty przez brawurka, 22 Wrz 2008, 17:02:23

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

nionczka

Cytat: dragonfly_80 w 23 Wrz 2008, 20:39:58
Cytat: jo_miekka w 23 Wrz 2008, 20:36:04

a lesbijki?
a lesbijki to kurde znam tylko takie babo-chlopy... powaznie, nie znam zadnej "kobiecej wersji"
przyznam sie jednak, ze widok calujacych sie kobiet jest dla mnie o niebo bardziej estetyczny niz widok calujacych sie facetow

U mnie w biurze w pewnym momencie byly 4 lesbijki (tak wiem, ze rozwalamy wszelkie statystyki ;-)) i 2 byly babochlopy potworne do tego stopnia,z e podczas rozmowy kwalifikacyjnej nie wiedzielismy czy to dziewczyny czy chlopaki. A dwie bardzo kobiece i dziewczece. I wlasnie te babochlopy mialy bardziej tendencje bi ni te kobiece, ktore sa wylacznie zainteresowane kobietami. nie ma reguly.

Mi jest obojetne czy moje dzieci beda homo, hetero czy bi. Chce ,zeby byly szczesliwe, zdrowe i nie czuly sie odrzucone przez spoleczenstwo. A do tego nie potzreba odmiennej orientacji seksualnej. Wystarczy garb albo jakas forma niesprawnosci fizycznej czy umyslowej :-(
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

jo_miekka

Cytat: nionczka w 24 Wrz 2008, 08:32:12
Mi jest obojetne czy moje dzieci beda homo, hetero czy bi. Chce ,zeby byly szczesliwe, zdrowe i nie czuly sie odrzucone przez spoleczenstwo. A do tego nie potzreba odmiennej orientacji seksualnej. Wystarczy garb albo jakas forma niesprawnosci fizycznej czy umyslowej :-(

z ust mi to wyjęłaś :)

natka

coz, na temat homo sie nie wypowiadam ale glosuje na Szymona :)

jusia

my tez juz z mezem na temat orientacji naszego dziecka rozmawialismy, niby w zartach i niby jestesmy tolerancyjni, ale jak bedzie czas pokaze, niemniej jednak sama taka rozmowa to juz duzo, zakladamy rozne okolicznosci...
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

salsa

Cytat: brawurka132 w 24 Wrz 2008, 08:31:39
salsa mi sie nie podobaja meskie imiona, ale musze jakies wybrac, bo czuje ze to chłopak:)

byłoby fajnie -  miałabyś parę ;)
Wiesz Bartek czy Szymuś to normalne imiona, moj syn to bedzie chyba bezimienny lol
tak na marginesie - pewna znajoma z pracy dała synkowi na imie Ernest a córce Klementynka
............
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

sonja


tachogti

Tez jestem na Bartkiem bo fajnych Bartkow znam :) Szymon mi sie z szynka kojarzy :P
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

madolka

Cytat: jo_miekka w 23 Wrz 2008, 20:17:29
ja wiem, że żartujesz... ale... homoseksualiści kochają swoje matki tak samo, jak heteroseksualni, czyli różnie

no dobra, już dobra, nie czepiam się :)

Jejku, coz za zasadniczosc... Sorry, nie moglam sie powstryzmac. Smieszy mnie, jak z kazdego mozna zazartowac, ale z 'wybranej' grupy juz nie... Jo, wyluzuj, bo to wlasnie tym ludziom robi krzywde, ze sa traktowani 'inaczej'!

Kasia

Ja jestem za Szymonem

A Bartosz to chyba nie Bartek ???
Bartek to Bartłomiej

a Bartosz to Bartosz

salsa

Cytat: dodaa84 w 28 Wrz 2008, 20:54:35
Kasia pewnie że Bartosz to Bartek! mój kuzyn jest Bartek (Bartosz)
Moim zdaniem zdrobnienie Bartek jest zarówno od Bartosza jak i od Bartłomieja

miałam w klasie w LO dwóch Bartków, ale jeden była Bartłomiej a Drugi Bartosz ;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

sonja

Cytat: dodaa84 w 28 Wrz 2008, 20:54:35
Kasia pewnie że Bartosz to Bartek! mój kuzyn jest Bartek (Bartosz)
Moim zdaniem zdrobnienie Bartek jest zarówno od Bartosza jak i od Bartłomieja

Zdecydowanie tak:) no bo choćby dziwnie tak do maleńkiego dziecka zwracać się "Bartosz", "Bartoszu"

Kasia

do małego, całkiem maleńkiego to bartoszku  albo bartusiu  ;)

mika

Brawurka ale o co ty pytasz i tak będzie Ida :D

brawurka

ha ha na Ide maż sie nie zgadza:) ale ja bym go przekonała, tyle ze czuje ze to syn- w piątek sie okaże.


brawurka

w ankiecie wygrał Szymon i ... bedze Szymon, to decyzja meza. ja chcialam Bartosza, ale tylko dlatego że strasznie dużo Szymków sie teraz rodzi. imię mi sie podoba, charakter musi mieć nieprzeciętny:) bo imie będzie oblegane

jo_miekka

brawurka132 płeć potwierdzona? brawo

brawurka

nie:) jesli bedzie syn to bedzie szymon

jo_miekka

aaaaa, bo zrozumiałam, że Ty już zdązyłaś być u lekarza i wrócić

giga

Cytat: brawurka132 w 30 Wrz 2008, 14:50:10
tyle ze czuje ze to syn
Jeżeli tak czujesz,pewnie będzie to syn.Ciekawa jestem czy potwierdzą to badania.
Często odczucia matek potwierdzają się co do płci dziecka.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

brawurka

z maja tez czułam ze to chlopiec :rofl1: wiec nie sugerujmy sie moimi odczuciami, mysle ze one sie skads biorą, np mówi sie ze jesli do zaplodnienia dojdzie wczesniej to bedzie dziewczynka a jesli w tracie owulacji to chlopiec, ja bylam pewna ze  :sex: byl juz po owulacji a tu taka niespodzianka, wiec bylam pewna ze trafiło w sam środeczek :P, czyli na syna. teraz sytuacja jest indentyczna + wychodzi z wróżb że piewrsza dziewczynka, drugi chlopiec. wiec te moje przeczucia takie dziwne sa :ag:

brawurka

a no tyle tylko ze ta ciaza jest zupełnie inna

suegro

Cytat: brawurka w 24 Wrz 2008, 09:31:39bo czuje ze to chłopak:)

nie wiem skąd wlazłam na ten wątek, ale...  :point_lol:
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Kasia

ja wczoraj wlazłam na wątek z najgłupszymi minami weselnymi i znalazłam post golindy sugerujacy że ona za dziećmi nie przepada ;) usmiałam sie jak norka :)

abkasia

Cytat: Kasia w 25 Wrz 2009, 15:30:17
ja wczoraj wlazłam na wątek z najgłupszymi minami weselnymi i znalazłam post golindy sugerujacy że ona za dziećmi nie przepada ;) usmiałam sie jak norka :)
a gdzie ten watek?

aniak1211

Cytat: Kasia w 25 Wrz 2009, 15:30:17
ja wczoraj wlazłam na wątek z najgłupszymi minami weselnymi i znalazłam post golindy sugerujacy że ona za dziećmi nie przepada ;) usmiałam sie jak norka :)

Zdanie zawsze mozna zmienic ;)