BigBang didi_loczek FOTKI str. 1 :)

Zaczęty przez didi_loczek, 21 Wrz 2008, 13:31:58

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

didi_loczek

Zdjęcia od fotografa:
http://www.wesele.photoexistance.com/asia%20i%20pawel.html


Już ponad dwa tygodnie minęło od naszego ślubu, wrócilismy z "małej podróży poślubnej" więc czas na małą relację i zdjęcia.
Na razie kilka amatorskich, później będą od fotografa.

6 września 2008 roku była piękna pogoda, śliczne słońce i ciepło. Cały ten dzień zapamiątam jako jeden z najszczęśliwszych dni w moim życiu, mimo że było kilka zgrzytów.
Cieżko było się dogadać z fryzjerką, która wszysto wiedziała "lepiej i inaczej". Kwiaciarka poszła krok dalej bo sama, bez mojej wiedzy zmieniła kolor kwiatów w bukiecie. Miały być różowe róże i kremowe goździki, a co wyszło widać na zdjęciach.  :be: Machnęłam ręką, niech się wypcha trocinami i tłuczonym kryształem.
Na 15 minut przed mszą musiałam szukać swojej komórki żeby dzwonić do fotografa bo nie przyjechał, jak sie okazało stał w korku za Wrocławiem. Z tego powodu też nie nie zdenerwowałam  :angel: kiedyś dojedzie, byleby zdążył na przysięgę.
Gdy wybiła na wieży 14:00 i organista zaczął grać "Canon in D" Johanna Pachelbela (nasza jedyna fanaberia jeśli chodzi o oprawę muzyczną mszy) wzięłam głęboki wdech, zdenerwowanego narzeczonago za rękę i powoli ruszyliśmy w stronę ołtarza z uśmiechem na ustach.
Tuż przed kazaniem usłyszałam charekterystyczne pstrykanie, oho! fotograf dojechał  brawo
Potem przysięga, wymiana obrączek i .... już jesteśmy małżeństwem  :)
Życzenia przyjęliśmy w ogrodach klasztoru.
W drodze na zamek kilkoro gości zgubiło drogę i znowu przydała się moja komórka  :thumbup:
Na zamku przywital nas kasztelan, sygnał do rozpoczęcia zabawy dał wystrzał z armaty którą osobiście odpaliłam. Potem kieliszek szampana, obiad, pierwszy taniec połamaniec i zabawa do białego rana. Wesele zaczęło się o 16:00 a pierwsi goście wychodzili koło 4:00 rano, czyli po 12 godzinach zabawy! I gdyby nie to, że orkiestra przestała grać o 5:00 bawilibyśmy się dłużej.

Dziękuję Wam wszystkim za życzenia i trzymanie kciuków, a szczególnie Jo i sputnikowi za esemesy tego dnia.


sierpniowajulka

Didi, gratulacje! Wszystko fajnie, ale za kwiaty bym zamordowała  :hammer: :hammer: :hammer: Bardzo ładnie wyglądaliście. Zamek przepiękny... Ale najbardziej uwagę przykuły buty męża - o takich marzyłam, by mój założył na ślub. Niestety się nie dał moim marzeniom.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

szelma

Pięknie wyglądaliście - zupełnie nie jak fizycy! ;) Bardzo podoba mi się tort - wzór ma taki jak na zaproszeniach, które mi się podobają (i może uda mi się do nich przekonać D. - zobaczymy).
Dużo szczęścia!

konwalia


jusia

Wielkie Gratulacje  :flowers: :flowers: Kochajcie sie przez długie lata :)
Pięknie wyglądałaś, tak elegancko i miałaś super uczesanie. Bardzo, bardzo fajna z Was para :) :roza:
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

salsa

didi_loczekmoje gratulacje, zderzyliście jakieś jadro ;) lol jak sie czujesz jako młoda mężatka>? w srode maly zlocik krakowski, bedziesz???
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

didi_loczek

sierpniowajulka no z butami był kłopot bo nie mogliśmy znaleść takich w sklepach
ale w końcu znalazłam pracownię w Łodzi i były robione na zamówienie

szelma tort to nasz pomysł, długo zajęło nam znalezienie cukierni która go zrobi, nie wszyscy chcieli zrobić tort z marcepanem  :hammer:

dragonfly

didi_loczek, gratuluje i wszystkieo najlepszego!!! wygladalas super, bardzo kobieco i elegancko... gdzie byliscie w podrozy?

didi_loczek

dragonfly_80 zaraz po ślubie pojechaliśmy nad polskie morze, a jak spadnie śnieg pojedziemy gdzieś w ciepłe kraje, może na Maltę

didi_loczek

salsa a Tobie jedno w głowie, jądra i jądra  :ag:  :ag:
ze zlotem będzie ciężko w tym tygodniu, od poniedziałku bedę miała straszny zapie...rz w instytucie  :be: do 1 października jestem uwięziona

salsa

didi_loczek  akces w Krakowie takie robi  :D  szkoda, ze sie nie zapytalas lol
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

salsa

Cytat: didi_loczek w 21 Wrz 2008, 15:36:32
salsa a Tobie jedno w głowie, jądra i jądra  :ag:  :ag:
ze zlotem będzie ciężko w tym tygodniu, od poniedziałku bedę miała straszny zapie...rz w instytucie  :be: do 1 października jestem uwięziona

rozumiem  :wall:
ale fajnie by Cie bylo usciskac z okazji slubu no i wypic Wasze zdrowie ;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

vobi

didi, gratulacje!  brawo
Pieknie wygladalas - elegancko i z klasa  :clapping: A malzonka poczucie humoru i w dniu slubu nie opuszczalo  ;D - swietne buty i szelki!  :thumbup:

aaa... jeszcze tort bardzo mi sie podobal (jak smakowal tak jak wygladal to ... hmm... nawet nie mysle, bo klawiature zaslinie)


vobi

didi_loczek  :hammer: no i sobje zaszlinjilam klafiaturem....  ;D

a tak powaznie - mniam mniam mniam....

didi_loczek

Cytat: salsa w 21 Wrz 2008, 15:37:56
didi_loczek  akces w Krakowie takie robi  :D  szkoda, ze sie nie zapytalas lol

widziałam te w akcesie, ale to nie było to   :thumbdown:

PS. oczywiście wszystkim polewam   :piwko:

vobi


magdalinska

Cytat: vobi w 21 Wrz 2008, 16:10:28
Cytat: didi_loczek w 21 Wrz 2008, 15:52:10
PS. oczywiście wszystkim polewam   :piwko:

wolalabym kawalek tortu....  ;D
wyjatkowo ja tez  ;D

Didi- wszystkiego naj, duzo milosci i szczescia :) bardzo sympatyczna z was para  :roza:  no i nie moge sie przyzwyczaic do Twojego wygladu, to zdjecie co miałas kiedys w avatarze bylo calkiem inne od ciebie!! :)   :roza:

mayagaramond

Dolaczam do gratulacji!!!!!!!! Slicznie wygladalas, bardzo9 podobaja mi sie czerwone paznokcie :)

Czy tez dostane kawalek tortu? :ag:

Aha - gdzie mialas dokladnie wesele? Na Wawelu? (nei bijecie, nigdy na wawelu nie bylam :-[ :-[ )
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"


jo_miekka

didi_loczek kochana!
Fantastycznie! Pięknie!
Mąż - bajka!
Tort - cacuszko!

Najlepszego!

didi_loczek

jo_miekka mój mąż sie właśnie zarumienił jak mu przeczytałam co o nim napisałaś  :hihi:
dziekuję i oczywiście polałam  :piwko:

mayagaramond

Cytat: didi_loczek w 21 Wrz 2008, 19:01:21
mayagaramond tortem chętnie się podzielę,  :yes:
A wesele było na zamku Grodziec, ok. 40 km od Legnicy
http://www.grodziec.com/home.htm


Super miejsce! A wystawa narzedzi tortur byla? ;)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

wredotka

hej didi, wszystkiego naj. jeszcze takiej stylizacji mlodego nie widzialam, ale wygladaliscie super. Gratulacje!

szelma

O, byłam w Grodźcu, ale nie poznałam (dawno to było ;) ). Właśnie wczoraj na weselu u znajomych rozmawiałam z kolegą z Legnicy, który narzekał na brak fajnych miejsc w okolicach, ale Grodziec jest faktycznie super jako miejsce na wesele :)