Autor Wątek: ODKURZACZ  (Przeczytany 33603 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

dragonfly

Odp: ODKURZACZ
« Odpowiedź #50 dnia: 17 Kwi 2012, 11:34:25 »
ja do Dysonow jakos nie jestem przekonana Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj My mamy Miele juz 5 lat i ssie jak dziki caly czas Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

szelma

« Odpowiedź #51 dnia: 17 Kwi 2012, 11:35:35 »
Kumpel z pracy też mówi, że Miele dobre. No kurde -a ja chciałam Dysona, noooo Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj.

Dodany tekst: 17 Kwi 2012, 11:36:49
Ale nie - Miele odpada, bo nie widzę w ogóle modeli bez worka. Odrzuca mnie od worków, więc musi być bezworkowy i już.
« Ostatnia zmiana: 17 Kwi 2012, 11:36:49 wysłana przez szelma »
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

dragonfly

« Odpowiedź #52 dnia: 17 Kwi 2012, 11:39:34 »
Ale nie - Miele odpada, bo nie widzę w ogóle modeli bez worka. Odrzuca mnie od worków, więc musi być bezworkowy i już.
no to spadowa Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj nie pomoge Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
ja kiedys pozyczylam od sasiadki Dysona, zeby zobaczyc jak to dziala i to to w ogole nie ssalo, tzn. ssalo ale tak slabo, ze az sie zastanawialam, czy cos tam zle ustawilam.

szelma

« Odpowiedź #53 dnia: 17 Kwi 2012, 11:40:52 »
Dżizas, w życiu nie kupię tego odkurzacza Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie ma bata - niech D. jedzie do sklepu i bierze cokolwiek Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj.

didi_loczek

« Odpowiedź #54 dnia: 17 Kwi 2012, 11:50:45 »
Nasz mały żuczek Hoover powoli dogorywa, więc nas też czeka kupno nowego. Ciągnie nadal jak zły ale połamany i posklejany jest we wszystkich możliwych już miejscach. 8 lat wytrzymał Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Pomyślałbym o tym Dysonie ale tak wkurwia mnie ich reklama, że nie kupie! Nie kupię i już Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #54 dnia: 17 Kwi 2012, 11:50:45 »

konwalia

« Odpowiedź #55 dnia: 17 Kwi 2012, 11:59:56 »
moim zdaniem powinien być jak najmniejszy i największa moc
dysona nie znam, mam electroluxa 1600w, sis bosha i są ok, kiedyś miałam wilkiego zelmera i to była porażka przez ten gabaryt

didi_loczek

« Odpowiedź #56 dnia: 17 Kwi 2012, 12:04:06 »
My się chyba znowu skusimy na jakiegoś Hoovera Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

szelma

« Odpowiedź #57 dnia: 17 Kwi 2012, 12:30:26 »
Obejrzałam jeszcze inne i sama nie wiem. Są tańsze odkurzacze spełniające niektóre kryteria, ale boję się, że znowu padnie po 2 latach z kawałkiem... Chyba zostanę ze strefowym odkurzaczykiem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Jest mały i niebieski :clean:

didi_loczek

« Odpowiedź #58 dnia: 17 Kwi 2012, 12:37:06 »
szelma a coś w tym stylu?

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #59 dnia: 17 Kwi 2012, 12:37:16 »
i odkurza sie nim z usmiechem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ja czekam, az przegadacie temat Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj bo na razie to sie sklaniam ku samsungowi mobki/Kasi
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

szelma

« Odpowiedź #60 dnia: 17 Kwi 2012, 12:45:06 »
Hoovery są brzydkie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj. Dobra, pieprzę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj. Biorę dużego Dysona alergicznego. I jeszcze se wezmę szczotę do materaca, to wreszcie wyssie mi mikroby Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj.

zwierzę, no ja właśnie miałam Samsunga i niech spada na drzewo Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj. Trochę mi go żal, bo to był prezent od moich rodziców na nasze pierwsze mieszkanie w BE, ale co ja się przy nim nakurwowałam, to moje Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj.

Dodany tekst: 17 Kwi 2012, 12:55:14
Nie, jednak nie wiem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nigdy nie kupię odkurzacza i będę z miotłą latać i już Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 17 Kwi 2012, 12:55:14 wysłana przez szelma »

ziuta

« Odpowiedź #61 dnia: 17 Kwi 2012, 12:58:29 »
Dobra, pieprzę . Biorę dużego Dysona alergicznego
Nie, jednak nie wiem

szelma

« Odpowiedź #62 dnia: 17 Kwi 2012, 13:02:14 »
No, kurwa, naprodukowali tych odkurzaczy, a każdy robi co innego, a jak już robią dwie rzeczy naraz, to nie w tej kombinacji, której mi trzeba Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj. Dom szybciej kupiłam niż pieprzony odkurzacz Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj.

wrobelek0403

« Odpowiedź #63 dnia: 17 Kwi 2012, 13:05:56 »
będę z miotłą latać i już

i prawidłowo jak na wiedzme przystało Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/

szelma

« Odpowiedź #64 dnia: 17 Kwi 2012, 13:16:45 »
Zzzzzz, zen Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj. Jutro pójdę do sklepu i pomacam i już.

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #64 dnia: 17 Kwi 2012, 13:16:45 »

Kasia

« Odpowiedź #65 dnia: 17 Kwi 2012, 14:27:22 »
bo na razie to sie sklaniam ku samsungowi mobki/Kasi
fajny jest, szczególnie ta teleskopowa rurka i "guzik" włączania, siły ssania przy reku Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
widziałaś go na żywo? bo na zdjęciach to oni inną rurę pokazuja Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Może nie jestem doskonała, może Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   ale doskonale sobie z tym radzę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #66 dnia: 17 Kwi 2012, 14:30:06 »
widziałaś go na żywo?
cos Ty Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dodany tekst: 17 Kwi 2012, 14:31:33
"guzik" włączania, siły ssania przy reku
to uznalawalam za glupote, bo i tak zwykle odkurzam na full, ale odkad mi fran przylazi do odkurzacza i swietnie sie bawi przesuwajac w obie strony ten suwak, co doprowadza mnie do szalenstwa, bo odkurzam, jakbym miala czkawke, to stwierdzam, ze to moze byc dobre Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 17 Kwi 2012, 14:31:33 wysłana przez zwierzatko_mojej_mamy »

Kasia

« Odpowiedź #67 dnia: 17 Kwi 2012, 14:33:30 »
to uznalawalam za glupote

no ale nie musisz się schylac gdy chcesz włączyć czy wyłaczyc odkurzacz Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
jak ci nagle coś pod rure wpadnie
wszystko pod paluchem, dla mnie rewelacja

chociaz D. był sceptyczny po powiedział że jak rura poleci to nowa bedzie kosztowała majatek a bez nowej ani rusz Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ja tam uwielbiam ten gadżet Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #68 dnia: 17 Kwi 2012, 14:36:46 »
no ale nie musisz się schylac gdy chcesz włączyć czy wyłaczyc odkurzacz
ale ja sie nie schylam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj wlaczam i wylaczam stopa Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj zwijam sznur tez stopa Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj wyszywam, ceruje, wyplatam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Kasia

« Odpowiedź #69 dnia: 17 Kwi 2012, 14:51:36 »
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa tego nie przewidziałam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

suegro

« Odpowiedź #70 dnia: 17 Kwi 2012, 14:52:44 »
Kumpel z pracy też mówi, że Miele dobre.

Do mielenia lepszy młynek!
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

jo_miekka

« Odpowiedź #71 dnia: 17 Kwi 2012, 16:02:31 »
ale ja sie nie schylam wink wlaczam i wylaczam stopa wink

wyjęłaś mi to z ust pani

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #72 dnia: 17 Kwi 2012, 16:05:31 »
wyjęłaś mi to z ust pani

tez stopa Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

jo_miekka

« Odpowiedź #73 dnia: 17 Kwi 2012, 16:06:22 »
tez stopa Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

no ba

szelma

« Odpowiedź #74 dnia: 18 Kwi 2012, 10:02:53 »
Skonsultowałam się z Szanowną Panią Matką i dzisiaj obczaję tego małego Dysona w sklepie. Mama mówi, że jak nie mam dywanów, to mniejsze ssanie może być, a najważniejsze, żebym po 4 piętrach nie latała z kobyłą. W sumie racja.