ODKURZACZ

Zaczęty przez bu_hoooka, 18 Wrz 2008, 17:30:23

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

szelma

- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

elve

No teraz ja. Ma któraś tego philipsa aqua?
Chciałabym ręczny jakiś. Mocny ale lekki.

konwalia

Mam ręczny speedpromax. Fajny, ale nieadekwatny do ceny.

mayagaramond

Hej, mogę kupić ze zniżka odkurzacz, albo dyson V8 fluffy albo debook T8 aivi. Co radzicie? :) Dyson jest trochę tańszy.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

callja

Kupiłam sobie Bissel 3w1 (przewodowy, nie chciałam stacji dokującej) i od 2 tygodni stoi nie rozpakowany lol lol

Listwy się zrobią, to wypróbuję, o!!
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

zosia2007

mayagaramond, w zależności jaki odkurzacz ci potzebny, ja mam samojeżdzący ale zamierzam też dokupić taki ręczny bo mi sie co rusz nie chce wyciągac przewodowego żeby np po kocie odkurzyć przy kuwecie czy piasek na przedpokoju.
ten samojeżdzący jest super ale musisz za kazdym razem zostawić pusta podłoge, tzn krzesla na stól, jaKIES zabawki pozbierac itp.
Ale ogólnie uważam, ze wartio miec dwwa :D

mayagaramond

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

mayagaramond

Czy mówiłam Wam, że mój mąż nie wierzy w odkurzacze? Uważa, że odkurzacz nie ma żadnej przewagi nad miotłą lol Dodam, że też sam zamiata.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

malutenka

Cytat: mayagaramond w 17 Wrz 2021, 17:38:50
Czy mówiłam Wam, że mój mąż nie wierzy w odkurzacze? Uważa, że odkurzacz nie ma żadnej przewagi nad miotłą lol Dodam, że też sam zamiata.
Jeśli kiedykolwiek chciałabyś aby zmienił zdanie zapraszam do nas lol tylko musi własną miotłę przynieść.

zosia2007

mayagaramond, przy tym ręcznym warto zwrócić uwagę aby rą długą rączkę miał łamaną, jesłi np chcesz odkurzyć pod meblami, kanapą. Jest to prostu wygodniej, nież co i rusz padać na kolana aby wejchac pod meble ;)

moniaka

Miele C3, niezawodny od lat!

dragonfly

Dziewczyny, ktory z tych xiaomi sa dobre? Malutenka, ty chyba jakis kupowalas ostatnio? Chce kupic jak juz bedziemy w lipcu w PL.

niewiemjaka

Dragon bierz najnowsze wersje, bo oni przrciez co rusz coś poprawiają
Ja nam xioami roborocka s5, ale pewnie już są kolejne wersje


malutenka

Cytat: dragonfly w 12 Cze 2022, 11:17:36
Dziewczyny, ktory z tych xiaomi sa dobre? Malutenka, ty chyba jakis kupowalas ostatnio? Chce kupic jak juz bedziemy w lipcu w PL.
https://m.euro.com.pl/odkurzacze-automatyczne/xiaomi-mi-robot-vacuum-mop-pro-bialy.bhtml?gclid=CjwKCAjwnZaVBhA6EiwAVVyv9EEacI7DtIyL79D7V3xG8f_9fR-8iVi5Tx2SZA7V4sEOhNtXdWrfTBoCHt0QAvD_BwE&gclsrc=aw.ds jesteśmy zadowoleni i z odkurzania i z mopowania (to nie myje podłogi tylko ją odświeża). Za to szukam pionowego odkurzacza mamy obecnie Dreame T20 i jest moim zdaniem za słaby.

inkageo

#415
Malutenka zmocz porządnie tą szmatkę pod kranem, nie wykrecaj jakoś bardzo mocno i wtedy nawet umyje ☺️ Ja mam mop 1C.
Imagine there is no hate

malutenka

Muszę spróbować, dzięki!