ODKURZACZ

Zaczęty przez bu_hoooka, 18 Wrz 2008, 17:30:23

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zwierzatko_mojej_mamy

Cytat: malutenka w 20 Gru 2016, 19:07:37
lubia mieć dużo roboty :D

ja nie wiem, ale to dla mnie nie kwestia roboty :D tylko logicznego myślenia, czegoś tak nielogicznego nie kumam ;D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

malutenka

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 20 Gru 2016, 19:11:25tylko logicznego myślenia, czegoś tak nielogicznego nie kumam
Zwierzu, są takie rzeczy, jak np. mycie naczyń ręczne w misce stojącej w zlewie, ta miska z wodą i płynem. U mojej babci tak musi być i nie ma zmiłuj, mało mi głowy nie urwała, że wode marnuję myjąc pod bieżącą.

zwierzatko_mojej_mamy

Cytat: malutenka w 20 Gru 2016, 19:15:27
Zwierzu, są takie rzeczy, jak np. mycie naczyń ręczne w misce stojącej w zlewie, ta miska z wodą i płynem. U mojej babci tak musi być i nie ma zmiłuj, mało mi głowy nie urwała, że wode marnuję myjąc pod bieżącą.
znam to skądś lol a najlepsze jest to, że 30 cm dalej stoi zmywarka od lat 5, w której trzewiach nadal leży gwarancja wraz z instrukcją obsługi lol lol
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

malutenka

Argument przeciwko zmywarce jest jeden:
"Kiedy ja uzbieram tyle naczyń na całą zmywarkę"

zwierzatko_mojej_mamy

#329
Cytat: malutenka w 20 Gru 2016, 19:19:34
Argument przeciwko zmywarce jest jeden:
"Kiedy ja uzbieram tyle naczyń na całą zmywarkę"
pewnie, że nie uzbiera, bo naczynie musi być umyte 30 sekund po wydaniu z siebie ostatniego kęsa posiłku i wydarte prawie w tej samej sekundzie jedzącemu ;D to kiedy się ma nazbierać?? lol
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

wrobelek0403

Cytat: malutenka w 20 Gru 2016, 19:19:34
Argument przeciwko zmywarce jest jeden:
"Kiedy ja uzbieram tyle naczyń na całą zmywarkę"
Standard :D moja mama myje tylko po imprezach. Przepraszam, myla. Bo zmywarka jest w mieszkaniu, a imprezy od dawna w domu. Tam zmywarki nie ;) Juz sie ciesze na swieta ;)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wrobelek0403

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 20 Gru 2016, 19:22:38
pewnie, że nie uzbiera, bo naczynie musi być umyte 30 sekund po wydaniu z siebie ostatniego kęsa posiłku i wydarte prawie w tej samej sekundzie jedzącemu ;D to kiedy się ma nazbierać?? lol
W Twoich ustach brzmi to zabawnie :Dw naturze mnie wkurwia, czlowiek nie.moze spokojnie posiedziec przy stole , bo z kuchni dochodza znaczace westchniecia, ze ona znow musi zmywac ;)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mobka

#332
Nooooo łączę się w bólu dziewczyny. I nie można sobie kubka zostawić, żeby wody dolać za pół godziny, bo kubek zaraz znika, nawet spod nosa.

malutenka

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 20 Gru 2016, 19:22:38
pewnie, że nie uzbiera, bo naczynie musi być umyte 30 sekund po wydaniu z siebie ostatniego kęsa posiłku i wydarte prawie w tej samej sekundzie jedzącemu ;D to kiedy się ma nazbierać?? lol
próbowałam przeforsować podając argument, że skoro ciężko uzbierać to kupić tak jak mamy my, 45 cm, raz na 1,5 dnia leci zmywanie, wszystko się w niej zmieści.
Kontrargument:
Nie, bo mam za duzo garnków lol lol


wrobelek0403

siostry :D :D bosz, ile ja się na nawkurwiałam na zabieranie mi resztek herbaty, którą chciałam sobie dopić poźniej lol
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ziuta

#335
Cytat: malutenka w 20 Gru 2016, 17:22:01
no pewnie z blatów, półek, żeby to co spadnie odkurzacz ściągnął :)

dokładnie te kurze dokładnie z tych powodów ;)
i nie, nie odkurzam podłóg przed puszczeniem roomby :D

rubin04

#336
Mam swojego wlasnego R2D2 i juz go lubię :)
A najbardziej to ze z tel go uruchamim i mi sie na tel melduje jak skonczy :)
Teraz ja w drodze na wigilię  a on zamiata :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

aja

i ja zbieram na robota
tylko który najlepszy?

rubin04

Aja, bie wiem jak Romba ale moj jest super. I naprawde fajne jest uruchamianie z tel  plus ze mi mape pokazuje  gdzie był i zamiatal :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wrobelek0403

Cytat: wrobelek0403 w 22 Sty 2016, 13:01:30
moj smiga, gra i buczy od 5 lat :D Zadne objawienie, zwykły zelmer :)
No to zapeszylam :/ dzis padl dokladnie w srodku odkurzania. Na razie sprobuje w serwisie, ale obawiam sie, ze pora na nowy. I wcale mnie to nie cieszy.
Ten ma 1800 watt, nie dostane juz takiego :/
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wrobelek0403

rubin04, gdzie kupowalas ten swoj i za ile?
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

konwalia

#341
Ziuta kupiłaś ten bezprzewodowy?  Jak się sprawdza?
Będę próbowała reanimować swój, zobaczymy.  Pewnie i tak będzie trzeba pomyśleć o nowym

zwierzatko_mojej_mamy

dziń dybry, odkopuję

stary chce dysona v8 absolute, ja neato botvaca connected, co razem daje w cholerę dużo kasy do wydania i powinniśmy się zdecydować na jeden chyba ;/

szelma, przypomnisz, co Ty masz?
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

szelma

Ja mam dysona tego małego bodajże 26 allergy oraz roombę.
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

zwierzatko_mojej_mamy

szelma, zakładam, że nadal kochasz? :>
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

szelma

Tak, stanowczo.
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

errata

szelma, a ten dysona Twój jaka ma moc? Poszukuje odkurzacza z dużą siłą ssania.

zuzia

a jaki odkurzacz bezprzewodowy polecacie?
chodzi mi nie o coś innego niż roomba.

malutenka

Cytat: zuzia w 09 Paź 2018, 19:10:35
a jaki odkurzacz bezprzewodowy polecacie?
chodzi mi nie o coś innego niż roomba.
ten https://www.mediaexpert.pl/odkurzacze-automatyczne/odkurzacz-samsung-r20j9040wg-powerbot-cyclone-force,id-657014 i musze do oddać do serwisu po roku działania po odkurzeniu pojechał do ładowarki, podłączył się, wylaczył i juz nigdy nie wstał