Autor Wątek: ODKURZACZ  (Przeczytany 33600 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zwierzatko_mojej_mamy

Odp: ODKURZACZ
« Odpowiedź #325 dnia: 20 Gru 2016, 19:11:25 »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
lubia mieć dużo roboty Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ja nie wiem, ale to dla mnie nie kwestia roboty Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj tylko logicznego myślenia, czegoś tak nielogicznego nie kumam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

malutenka

« Odpowiedź #326 dnia: 20 Gru 2016, 19:15:27 »
tylko logicznego myślenia, czegoś tak nielogicznego nie kumam
Zwierzu, są takie rzeczy, jak np. mycie naczyń ręczne w misce stojącej w zlewie, ta miska z wodą i płynem. U mojej babci tak musi być i nie ma zmiłuj, mało mi głowy nie urwała, że wode marnuję myjąc pod bieżącą.
I'm not a psychopath, Anderson, I'm a highly-functioning sociopath. Do your research.

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #327 dnia: 20 Gru 2016, 19:17:40 »
Zwierzu, są takie rzeczy, jak np. mycie naczyń ręczne w misce stojącej w zlewie, ta miska z wodą i płynem. U mojej babci tak musi być i nie ma zmiłuj, mało mi głowy nie urwała, że wode marnuję myjąc pod bieżącą.
znam to skądś Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj a najlepsze jest to, że 30 cm dalej stoi zmywarka od lat 5, w której trzewiach nadal leży gwarancja wraz z instrukcją obsługi Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

malutenka

« Odpowiedź #328 dnia: 20 Gru 2016, 19:19:34 »
Argument przeciwko zmywarce jest jeden:
"Kiedy ja uzbieram tyle naczyń na całą zmywarkę"

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #329 dnia: 20 Gru 2016, 19:22:38 »
pewnie, że nie uzbiera, bo naczynie musi być umyte 30 sekund po wydaniu z siebie ostatniego kęsa posiłku i wydarte prawie w tej samej sekundzie jedzącemu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj to kiedy się ma nazbierać?? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 20 Gru 2016, 19:23:23 wysłana przez zwierzatko_mojej_mamy »

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #329 dnia: 20 Gru 2016, 19:22:38 »

wrobelek0403

« Odpowiedź #330 dnia: 20 Gru 2016, 19:32:00 »
Standard Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj moja mama myje tylko po imprezach. Przepraszam, myla. Bo zmywarka jest w mieszkaniu, a imprezy od dawna w domu. Tam zmywarki nie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Juz sie ciesze na swieta Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/

wrobelek0403

« Odpowiedź #331 dnia: 20 Gru 2016, 19:34:11 »
pewnie, że nie uzbiera, bo naczynie musi być umyte 30 sekund po wydaniu z siebie ostatniego kęsa posiłku i wydarte prawie w tej samej sekundzie jedzącemu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj to kiedy się ma nazbierać?? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
W Twoich ustach brzmi to zabawnie :Dw naturze mnie wkurwia, czlowiek nie.moze spokojnie posiedziec przy stole , bo z kuchni dochodza znaczace westchniecia, ze ona znow musi zmywac Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mobka

« Odpowiedź #332 dnia: 20 Gru 2016, 19:55:14 »
Nooooo łączę się w bólu dziewczyny. I nie można sobie kubka zostawić, żeby wody dolać za pół godziny, bo kubek zaraz znika, nawet spod nosa.
« Ostatnia zmiana: 20 Gru 2016, 19:55:41 wysłana przez mobka »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

malutenka

« Odpowiedź #333 dnia: 20 Gru 2016, 20:00:03 »
próbowałam przeforsować podając argument, że skoro ciężko uzbierać to kupić tak jak mamy my, 45 cm, raz na 1,5 dnia leci zmywanie, wszystko się w niej zmieści.
Kontrargument:
Nie, bo mam za duzo garnków Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #334 dnia: 20 Gru 2016, 23:22:33 »
siostry Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj bosz, ile ja się na nawkurwiałam na zabieranie mi resztek herbaty, którą chciałam sobie dopić poźniej Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ziuta

« Odpowiedź #335 dnia: 21 Gru 2016, 08:43:58 »
no pewnie z blatów, półek, żeby to co spadnie odkurzacz ściągnął Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

dokładnie te kurze dokładnie z tych powodów Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
i nie, nie odkurzam podłóg przed puszczeniem roomby Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 21 Gru 2016, 08:44:43 wysłana przez ziuta »

rubin04

« Odpowiedź #336 dnia: 24 Gru 2016, 18:11:48 »
Mam swojego wlasnego R2D2 i juz go lubię Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
A najbardziej to ze z tel go uruchamim i mi sie na tel melduje jak skonczy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Teraz ja w drodze na wigilię  a on zamiata Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 25 Gru 2016, 00:02:31 wysłana przez rubin04 »

aja

« Odpowiedź #337 dnia: 29 Gru 2016, 23:42:37 »
i ja zbieram na robota
tylko który najlepszy?

rubin04

« Odpowiedź #338 dnia: 30 Gru 2016, 02:05:19 »
Aja, bie wiem jak Romba ale moj jest super. I naprawde fajne jest uruchamianie z tel  plus ze mi mape pokazuje  gdzie był i zamiatal Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #339 dnia: 21 Sty 2017, 16:28:11 »
moj smiga, gra i buczy od 5 lat Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Zadne objawienie, zwykły zelmer Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
No to zapeszylam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj dzis padl dokladnie w srodku odkurzania. Na razie sprobuje w serwisie, ale obawiam sie, ze pora na nowy. I wcale mnie to nie cieszy.
Ten ma 1800 watt, nie dostane juz takiego Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #339 dnia: 21 Sty 2017, 16:28:11 »

wrobelek0403

« Odpowiedź #340 dnia: 21 Sty 2017, 16:33:16 »
rubin04, gdzie kupowalas ten swoj i za ile?