ODKURZACZ

Zaczęty przez bu_hoooka, 18 Wrz 2008, 17:30:23

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

feeling.good

Czy macie jakies nowe odkurzaczowe objawienia :) ? Nasz znów pada. Po niespełna dwóch latach. Rozgladam się za czymś nowym.

wrobelek0403

moj smiga, gra i buczy od 5 lat :D Zadne objawienie, zwykły zelmer :)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Angie

Mój od 9 lol lol lol

nawet w tym tygodniu mówiłam do M. że mógłby się popsuć, to bym sobie nowy kupiła :D

Justynna

#278
Nasz 6-letni Zelmer Odyssey też działa bez zastrzeżeń :D

Angie

feeling to ci pomogłyśmy lol lol lol


Angie

o nie ja mam philipsa  lol lol

feeling.good

hahaha, dzięki :) Szczęściary z Was :) Ale naprawdę nic nie tracą na mocy? Dobrze wszystko łapią? U nas to pewnie kwestia psa i sierści...

faktycznie skłaniam sie ku zelmerowi, myślałam o Zelmer Aquos.

malutenka, nadal jestes z niego zadowolona?

wrobelek0403

feeling.good, ja mam królika długowłosego :D

ja bym zaniosła do serwisu, choć sprawdzić, czy silnik sie nie "zapchał" sierscią.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

konwalia

Mi zelmer się grzal silnik i nie ciągnął już dobrze, pewnie sierść. Mam teraz Hoovera z filtrem zmywalnym

suegro

feeling.good, ja mam ten: http://www.ceneo.pl/2705249#tab=spec

Ale nie wiem jak się sprawdza, bo ja prawie nie odkurzam. ;)
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

feeling.good

Do serwisu pewnie zaniosę, skoro jest jeszcze na gwaracji, ale nie mogę sobie pozwolić na kilka dni bez, więc jak naprawią, to będzie zapasowy :)

konwalia
, i jak ten Hoover?

su, D. lubi porządek, więc pewnie się sprawdza :)


suegro

Cytat: feeling.good w 22 Sty 2016, 15:24:33su, D. lubi porządek, więc pewnie się sprawdza

Minusem jest wielkość, ale to dlatego, że ma funkcje, których oczywiście nie wykorzystujemy. :D
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

konwalia

Bardzo fajnie choć muszę się do tych ssawek przyzwyczaić, mocniejszy niż zelmer

malutenka

Cytat: feeling.good w 22 Sty 2016, 13:59:56malutenka, nadal jestes z niego zadowolona?
tak! Jeszcze nic w domu tak mi dobrze nie sprzątało jak zelmer. Tylko przypominam, jest duży.

szelma

Ja nadal polecam Dysony.
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!


malutenka

ja bardzo chwalę ten wodny, cały syf ląduje w wiadrze, którego zawartość wylewam do kosza. Ma bardzo dużo pierdółek, z których korzystam typu turboszczotka na sierść, takie małe ssawki do regałow, blatow, bo ja wszystko jade odkurzaczem. Na plus, wszystkie małe szczotki są schowane w odkurzaczu, więc nie ginie.
Z wad, tak jak pisałam rozmiar i to, że to wiadro trzeba po sprzątaniu wypłukać porządnie, bo jak się tego nie zrobi to wali przy nastepnym odkurzaniu (testowałam). Ale nie zamieniłabym na żaden inny przy ilości sierściuchów w domu.

feeling.good

Cytat: szelma w 22 Sty 2016, 18:15:29
Ja nadal polecam Dysony.
Planowałam kupić Dysona, tylko nie spodziewałam się, że mój tak szybko będzie wymagał wymiany :( Aktualnie na Dysona funduszy brak. Będzie nastepny :)

malutenka, chyba mnie przekonałaś :) Skoro sprawdza sie przy kilku zwierzakach, to i przy poim + dzieciakach powinien się sprawdzić ;)



jusia

Jeszcze wczoraj napisalabym ze moj 10 letni zelmer dziala bez zarzutu...ale niestety dzis nie chcial sie wlaczyc i pojechal do naprawy ;)
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

ziuta

Cytat: szelma w 22 Sty 2016, 18:15:29
Ja nadal polecam Dysony.
szelma, napisz coś więcej o tych dysonach
nadal polecasz? jaki model masz? jaki byś teraz kupiła?
moj samsung zaczal slabiej ciagnac, strasznie mnie to wkurza, a jeszcze bardziej mnie wkurza, że z każdym odkurzaczem po 2-3 latach się tak dzieje... chciałabym coś, co dłużej będzie działało bez zarzutu
a nie chce mi się robić researchu :P

szelma

Zapomniałam, że pisałaś, ale odpisuję. Tak, nadal polecam stanowczo i zdecydowanie. Mam ten model: https://saturn.pl/agd-male/odkurzacz-dyson-dc26-allergy Wybrałam ten, bo zależało mi na tym, żeby był mały i poręczny (mam w cholerę schodów do odkurzania i 3 piętra w domu, więc muszę go nosić w te i nazad) oraz był modelem dla alergików. Do tego mam szczotę do twardych podłóg dodatkowo. Gdyby się zepsuł (ale mam na niego jeszcze ileś tam gwarancji, bo na dysony jest 5 lat), to na pewno kupiłabym dysona.
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

ziuta

szelma, dzięki za opinię! nasz samsung się jakoś pozbierał, więc jeszcze trochę poczekam, ale dużo czasu mu nie daję ;)

ziuta

temat odkurzacza wraca, bo już mnie wkurza ten samsung

macie jakieś doświadczenia z odkurzaczami bezprzewodowymi?

szczerze mówiąc wizja braku kabla i braku ciężkiego ustrojstwa, ciągnącego się za mną z pokoju do pokoju jest kusząca, ale nie mam pojęcia, jak taki bezprzewodowy odkurzacz sprawdza się w praktyce

ktoś ma? coś wie?
szelma, nie myślałaś o bezprzewodowym przy Twoich schodach?

coś takiegp rozważam: http://www.euro.com.pl/odkurzacze/dyson-v6-standard.bhtml

albo jakiś klasyczny dyson cylindrowy: http://www.euro.com.pl/search/odkurzacze,d3.bhtml?keyword=dyson

szelma

ziuta, nie rozważam, bo - tfu tfu - mój Dyson działa i Rumba działa, więc nie zamierzam inwestować w kolejne odkurzacze :D
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!