Autor Wątek: ODKURZACZ  (Przeczytany 33072 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kasia

Odp: ODKURZACZ
« Odpowiedź #25 dnia: 02 Maj 2011, 19:30:58 »
worek szmaciany to masakra, dlatego tez zdecydowalismy sie na bezworkowy
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Może nie jestem doskonała, może Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   ale doskonale sobie z tym radzę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

feeling.good

« Odpowiedź #26 dnia: 02 Maj 2011, 20:41:36 »
my też mamy odkurzacz samsunga i jestem bardzo zadowolona

aniak1211

« Odpowiedź #27 dnia: 02 Maj 2011, 21:22:22 »
Mamy bezworkowy odkurzacz i jestem z niego bardzo zadowolona:)
Nie trzeba workow kupowac;)
a szybko i latwo oproznia sie ten plastikowy:)
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj    Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Kobiety i koty zawsze będą robić to,co chcą,a mężczyźni i ps

Kasia

« Odpowiedź #28 dnia: 03 Maj 2011, 16:41:19 »
kupilismy tego szajsunga Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj stwierdzilismy ze nie ma się co certolić Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

odkurzylismy od razu swiezo odkurzony (starym samsungiem) dywan Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
no i musze przyznac że zakup nowego był konieczny Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

i jaką fajna ten nowy ma rurę, włacznik jest na niej wiec nie musze się schylać Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

aniak1211

« Odpowiedź #29 dnia: 03 Maj 2011, 17:18:04 »
musze przyznac że zakup nowego był konieczny LOL
Nasz poprzedni chyba nic juz nie ciagnal,
jak tylko kupilismy nowy i odkurzylismy mieszkanie to bylismy w szoku ile kurzu sie nazbieralo:D caly pojemnik;)

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #29 dnia: 03 Maj 2011, 17:18:04 »

Kasia

« Odpowiedź #30 dnia: 03 Maj 2011, 17:23:21 »
no nasz poprzedni to był taki zwykły mały odkurzaczyk samsunga, słabo ciągnął i się tylko wkurzalismy
ten ciagnie ze aż ciężko nim odkurzać, taki do dywanu przyssany Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #31 dnia: 07 Maj 2011, 15:02:41 »
widze, ze sie spoznilam z poradami Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ja wlasnie kupiłam trzeciego juz w swojej karierze zelmera Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj jak dla mnie zelmer to jest to Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/

szelma

« Odpowiedź #32 dnia: 16 Kwi 2012, 09:01:25 »
Odkurzam odkurzaczowy wątek. Nasz Samsung pada - słabo ciągnie (nic go nie zapycha w rurze, bo sprawdziłam, więc mniemam, że to kurz w silniku mu na ssanie padł), rura mu wypada, no i ciężki jest, a my dużo schodów mamy. I teraz zastanawiam się, czy kupić jakąś taniochę do 100 euro, która znowu padnie po 2 latach i trochę (no bo wiadomo - gwarancja 2 lata, więc Samsung padł po 2,5...), czy wykosztować się na Dysona za więcej kasy, ale z 5-letnią gwarancją i ogólnie lepszą jakością. I zastanawiam się też nad rozmiarem - nasz stary miał moc 1800 W. Duże Dysony mają taką albo wyższą, ale ważą ponad 8 kg. Te małe z kolei (5 kg) mają mniejszą moc. I nie wiem, nooo. Skomplikowane to mocno Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj. Jakieś rady? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

wrobelek0403

« Odpowiedź #33 dnia: 16 Kwi 2012, 12:27:41 »
szelma a jaką moc bys chciała?? ja mam zelmera 4,5 kg z mocą 1700 W i uwazam, ze swietnie działa, ponadto ma 4letnią gwarancje i nie kosztował nawet 100 Euro Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

nie kupuj ciezkiego odkurzacza na ta ilosc schodów, bo sie zajedziesz.  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

szelma

« Odpowiedź #34 dnia: 16 Kwi 2012, 12:30:57 »
No właśnie nie wiem. Ten Samsung miał 1800, ale to w latach świetności Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj. Teraz od biedy daje radę - u nas jakoś bardzo się nie brudzi - tyle co normalny kurz. Więc może taki mały 1400 albo 1100 styknie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj. No właśnie nie wiem. Tutaj tanie to są i tak 80-90 euro, kurde, i gwarancja na 2 lata. Mogą mi rodzice w PL kupić, ale potem problem z gwarancją, oczywiście. No naprawdę nie wiem...

Norka

« Odpowiedź #35 dnia: 16 Kwi 2012, 12:52:45 »
Ja mam od 2 lat dysona baby animal pro i sobie chwalę. Mam małe mieszkanie, ale tony sierści, więc wytrzepuję go po każdym odkurzaniu, a 2 razy w miesiącu myję filtry (bardzo go zapycha żwirek). Trochę to mycie filtrów upierdliwe, bo potem muszą się suszyć na wierzchu, ale dyson wyciąga o wiele więcej brudu niż nasz poprzedni zelmer, np. z kanapy/materaca. Końcówki też ma fajne (z 5 ich jest, też samochodowa). Śmiga po parkiecie, radzi sobie z sierścią na kocach i można czyścić trudno dostępne zakamarki, np. kratki wentylacyjne itd. Ma wygodny uchwyt, ja np. włażę z nim na krzesło i odkurzam sufity. Głośny jak chyba większość odkurzaczy teraz, czyli znośne buczenie. Lekki jest i zwrotny, mało miejsca zajmuje.

szelma

« Odpowiedź #36 dnia: 16 Kwi 2012, 13:44:44 »
Norka, a jak go się wytrzepuje? Tylko tę część, gdzie się zbiera kurz, trzeba wytrząchnąć? Bo my mamy sporo metrów i 3 piętra, więc pewnie ze dwa razy będę musiała wyczyścić w trakcie, więc jak mam latać w te i we w te z całością, to bezsęsó.

Norka

« Odpowiedź #37 dnia: 16 Kwi 2012, 13:50:55 »
No właśnie tak, jak mówisz Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Wytrzepuje to się b. łatwo, wszystko na zatrzaski, wyciągasz ten pojemnik z kurzem i 1 przyciskiem otwierasz mu dół, samo wylatuje. Czasami jak niosę do kosza to mi się z tego pojemnika trochę posypie, ale tylko pyłu żwirkowego - samego kurzu jeszcze nigdy.

szelma

« Odpowiedź #38 dnia: 16 Kwi 2012, 13:54:01 »
O, no to na plus mu się to pisze, stanowczo Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj. Robię dalszy research więc Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj.

Póki co wygrywa DC26.

damka

« Odpowiedź #39 dnia: 16 Kwi 2012, 14:23:20 »
czytałam o dysonach - są super. Tylko mam pytanie czy są głośne?
Właśnie myslę o zmianie.

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #39 dnia: 16 Kwi 2012, 14:23:20 »

Norka

« Odpowiedź #40 dnia: 16 Kwi 2012, 15:33:47 »
Damka, no cichy nie jest (jeśli dobrze pamiętam, to ok. 80 decybeli), ale też silnik inaczej pracuje i nie ma tego rzężenia, jak w workowych, tylko raczej buczenie na średnich tonach. Od hałasu szybko zaczyna mnie boleć głowa, a ten dźwięk jest dla mnie neutralny. Najlepiej go chyba przetestować gdzieś przed zakupem.

niewiemjaka

« Odpowiedź #41 dnia: 16 Kwi 2012, 16:58:35 »
Te małe z kolei (5 kg) mają mniejszą moc
ja mam zelmera 5,4 kg 2100 [W], jest cichy, więc na pewno mozna znaleźć i lżejsze z dużą mocą Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj a cena też dobra i nizsza od dysona

Synu Wiktor ur.17.05.2009, 3580g, 58 cm, BRh+, Byk
Synu Franek ur.30.05.2014, 3460g, 58 cm, BRh-, Bliźnięta

szelma

« Odpowiedź #42 dnia: 16 Kwi 2012, 17:04:59 »
niewiemjaka, dzięki, ale muszę mieć coś, co kupię tu na miejscu.

Dodany tekst: 17 Kwi 2012, 08:50:38
Norka, mam jeszcze jedno pytanie - ile waży ten Baby Pro? Bo znalazłam tu go w jednym sklepie i tam piszą, że niecałe 5 kg, ale na stronie Dysona, że 7 kg. I nie wiem. Będę wdzięczna za infor z pierwszej ręki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj.
« Ostatnia zmiana: 17 Kwi 2012, 08:50:38 wysłana przez szelma »

Norka

« Odpowiedź #43 dnia: 17 Kwi 2012, 11:11:04 »
Szelma, w mojej instrukcji jest 7,28 kg. Zważyć mogę tylko na wadze kuchennej do 5 kg Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj, ale korpus z rurą nie mieszczą się na skali + 1,2 kg pojemnika na kurz, więc pewnie w sumie będzie te 7 kg. Możliwe, że w sklepie ważyli bez rury teleskopowej, a jest dość ciężka.

szelma

« Odpowiedź #44 dnia: 17 Kwi 2012, 11:23:25 »
Dzięki! To faktycznie chyba będzie 7 kg.

Matkobosko, przerasta mnie kwestia tego odkurzacza Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj. Nie mogę się zdecydować - albo DC26, albo DC29. DC26: mały i lekki na plus, ale na minus - droższy, mały zbiornik, mniejsza moc, krótszy kabel. DC29: duża moc, długi kabel, duży zbiornik i cena na plus, ale na minus - waży 8 kg. No nie wiem i już...

ziuta

« Odpowiedź #45 dnia: 17 Kwi 2012, 11:26:34 »
szelma, po co Ci odkurzacz, daj spokój Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

niewiemjaka

« Odpowiedź #46 dnia: 17 Kwi 2012, 11:27:47 »
szelma Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj za duzo opcji Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj wybierz najladniejszy kolor

szelma

« Odpowiedź #47 dnia: 17 Kwi 2012, 11:28:30 »
wybierz najladniejszy kolor

Akurat kolorystycznie wszystkie są ładne Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj.

mayagaramond

« Odpowiedź #48 dnia: 17 Kwi 2012, 11:29:42 »
szelma, po co Ci odkurzacz, daj spokój Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Kup kaske:
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

szelma

« Odpowiedź #49 dnia: 17 Kwi 2012, 11:31:33 »
Spadówa Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj. Już wystarczy, że w UK miałam Henryka Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj