Autor Wątek: ODKURZACZ  (Przeczytany 33071 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

jo_miekka

Odp: ODKURZACZ
« Odpowiedź #100 dnia: 18 Wrz 2012, 10:16:18 »
Odpada z uwagi na cenę.
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

emcia

« Odpowiedź #101 dnia: 18 Wrz 2012, 11:23:11 »
mam taką małą amicę workową
działa bez zarzutu i wchodzi na jedną półkę ze wszystkim

jo_miekka

« Odpowiedź #102 dnia: 18 Wrz 2012, 11:24:52 »
To zależy jaka półka Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Ona chce bezworkowy. Wybredna baba.

emcia

« Odpowiedź #103 dnia: 18 Wrz 2012, 11:25:40 »

jo_miekka

« Odpowiedź #104 dnia: 18 Wrz 2012, 11:27:13 »
No i za mała moc ssania.

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #104 dnia: 18 Wrz 2012, 11:27:13 »

szelma

« Odpowiedź #105 dnia: 19 Wrz 2012, 10:26:27 »
Aaa, śniły mi się te odkurzacze Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Takie wymagania, jak ta kolezanka ma, to chyba tylko w Erze Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Takie było clou mojego snu o odkurzaczach Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

jo_miekka

« Odpowiedź #106 dnia: 21 Wrz 2012, 15:01:11 »
Takie wymagania, jak ta kolezanka ma, to chyba tylko w Erze

A żebyś wiedziała! I jeszcze żeby był lekki.
A, dziewczyny, ile ważą wasze samsungi? Bo mamy sprzeczne info.

mobka

« Odpowiedź #107 dnia: 21 Wrz 2012, 15:05:48 »
Ciężkie raczej są.
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

jo_miekka

« Odpowiedź #108 dnia: 21 Wrz 2012, 15:15:26 »
No kurde...

damka

« Odpowiedź #109 dnia: 22 Paź 2012, 13:13:52 »
po miesiącach wątpliwości zamówiłam swojego dysona dc 37 orgin.
jak przetestuje dam znać Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

justynaaaa2

« Odpowiedź #110 dnia: 18 Lip 2013, 12:40:40 »
wyciągam staroć ale muszę kupić nowy odkurzacz Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
co polecacie?
teraz mieliśmy zelmera na wodę ale już nie chcę takiego Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ma być mały, dobrze ciągnąć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj, mieć chowane w sobie wymienne szczotki, dość cichy - znajdę coś takiego? ten samsung o którym wtedy pisałyście nadal się sprawdza?
no i nie wiem czy ma być workowy czy bezworkowy  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Głupie myśli ma każdy, ale mądry je przemilcza...

Kasia

« Odpowiedź #111 dnia: 18 Lip 2013, 12:45:04 »
ten samsung o którym wtedy pisałyście nadal się sprawdza?
sprawdza super jest
ale wyjatkowo mały nie jest, tzn mały ale sa mniejsze
i sczot chowanych nie ma
wąż i ta rura zajmują troche miejsca

my do nowej chaty chyba kerbyego kupimy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj zamiast centralnego Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Może nie jestem doskonała, może Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   ale doskonale sobie z tym radzę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zosia2007

« Odpowiedź #112 dnia: 18 Lip 2013, 12:49:56 »
ooo podpinam się pod pytanie justyny bo mój electrolux juz powoli wysiada

Dodany tekst: 18 Lip 2013, 12:50:30
u mnie ważne jest to żeby był cichy bo młody nadal "nie ufa" odkurzaczom Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 18 Lip 2013, 12:50:30 wysłana przez zosia2007 »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #113 dnia: 18 Lip 2013, 12:50:41 »
justyna, ja mam ten:

mały, leciutki, szczotki male sie mieszczą, duza juz nie. jestem b. zadowolona Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/

kasiad

« Odpowiedź #114 dnia: 18 Lip 2013, 14:01:20 »
justyna ja mam ten

bardzo fajny, w miarę cichy (odkurzam przy śpiącej J.), mały (ale wróbelkowy chyba jeszcze mniejszy)
nie ma worka (ta część, gdzie się zbiera kurz jest przezroczysta, widać, czy pełno no i można umyć)

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #114 dnia: 18 Lip 2013, 14:01:20 »

margareta

« Odpowiedź #115 dnia: 18 Lip 2013, 16:15:37 »
justyna, ja mam ten:

mały, leciutki, szczotki male sie mieszczą, duza juz nie. jestem b. zadowolona Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Też mam ten. Dużo szczotek w zestawie m. in. szczotka do paneli i turboszczotka. Ładny, mały, ale ze sporym workiem, jak dla mnie mógłby lepiej ciągnąć. Poza tym ma taką gównianą blaszkę na połączeniu rury z wężem, zaczepiają się tam włosy, nitki i inne śmieci.

aniak1211

« Odpowiedź #116 dnia: 18 Lip 2013, 18:10:48 »
nie wiem czy ma być workowy czy bezworkowy
Ja polecam bezworkowy:)
Pojemnik mozna umyc.
Tylko zwroc uwage na pojemnosc,
ja mam 1.5l i po kazdym odkurzaniu mieszkania musze wyczyscic pojemnik,juz sie przyzwyczailam i w sumie to nie jest problem:D Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj    Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Kobiety i koty zawsze będą robić to,co chcą,a mężczyźni i ps

justynaaaa2

« Odpowiedź #117 dnia: 18 Lip 2013, 18:41:41 »
aniak1211 jak po kazdym odkurzaniu trzeba czyscic to mnie nie urzadza, bo teraz mialam ten na wode i wlasnie wkurzalo mnie to ze po kazdym odkurzaniu trzeba to wylac, plukac, wysuszyc filtr...ale to przynajmniej bylo mokre i sie nie pylilo jak bym miala taki suchy syf wywalac za kazdym razem to dziekuje bardzo Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
W takim raz juz wiem ze chce starym dobrym sposobem workowy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Angie

« Odpowiedź #118 dnia: 18 Lip 2013, 18:50:48 »
ja mam workowy i ten worek to wymieniam rzadko, worku kupuje raz na rok, albo rzadziej  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Justa tylko ja mam jakiś stary model sprzed 6 lat, jest ok, ale teraz pewnie są jakieś lepsze
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

aniak1211

« Odpowiedź #119 dnia: 18 Lip 2013, 20:36:35 »
justynaaaa2
Zawsze mozesz poszukac z wiekszym pojemnikiem;)
Ale jak wolisz worki to czemu nie:)

fasolka1980

« Odpowiedź #120 dnia: 18 Lip 2013, 21:56:02 »
ja mam ten co wrobel i margareta. Bardzo ok.

Kasia

« Odpowiedź #121 dnia: 18 Lip 2013, 22:46:33 »
JUSTA worki to zuo. Te pojemniki wcale takie małe nie są. Fakt ze często sie je oproznia bo po prostu widzisz ten syf a w worku jest on ukryty i nie kole w oczy. A wor jakiejś dużej pojemności nie jest. Po prostu nie widać jak jest napelniony i jak ten kurz w nim zbity.

OlaFasola

« Odpowiedź #122 dnia: 18 Lip 2013, 22:53:36 »
justynaaaa2, my mamy bezworkowego samsunga. W sumie wszystko super, ale nie jest cichy, poprzedni chyba elektrolux był cichszy, ale bezworkowy, moim zdaniem wygodniejszy.

justynaaaa2

« Odpowiedź #123 dnia: 18 Lip 2013, 23:09:30 »
no ale jakoś mam wrażenie, że jak ten syf jest w pojemniku to tak luźno sobie lata i że on jest wszędzie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj a w worku jest zamknięty, wywalam worek i po syfie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj no "czystszy" mi się wydaje ten workowy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

malutenka

« Odpowiedź #124 dnia: 18 Lip 2013, 23:13:12 »
Luźno lata tylko w pojemniku Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Ja uwielbiam swój bezworkowy, dużo mniej mnie absorbuje wysypanie syfu do kosza na śmieci i wypłukanie filtra niż pamiętanie o kupowaniu worków do odkurzacza, miałam przez 3 lata, dobrze, że się zepsuł, bo raz, że wiecznie był pełen, a worków akurat nie miałam, dwa worki są zdecydowanie za drogie jak za papierową torbę.
I'm not a psychopath, Anderson, I'm a highly-functioning sociopath. Do your research.