DOBRA PROSTOWNICA POSZUKIWANA

Zaczęty przez cumberland, 18 Wrz 2008, 11:34:16

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Anupka

Podbijam, mimo, że nie pisano tu od 120 dni :p Ścięłam się na krótko i moja ogromna szczota nie łapie włosów.
Naczytałam się o jonizacjach, płytkach ceramicznych, turmalinach ;), remmingtonach i firmie ghd - jako niby najlepszej.
Potwierdzacie? Polecacie?
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

gatka2804

widze ze zachwalalam tutaj swoja prostownice we wrzesniu 2008. Dziala do dzis bez zarzutu: firmy gama. Czyli prawie 4 lata uzytkowania.
Z tych rzeczy ktore wymienilas ma chyba tylko plytki ceramiczne, co do pozostalych to nie wiem na czym co polega...

Anupka

#27
jonizacja - ma podobno sprawiać, że włosy nie elektryzują się
płytki ceramiczne - równomiernie rozprowadzać ciepło i mniej palić włosy
turmalin - utrzymywać właściwy poziom nawilżenia włosów, zamykać łuski i sprawiać, że się błyszczą
Remmington - to chyba model prostownicy, która emituje kosmetyk
ghd - firma, która bodajże na wizażu (nie jestem już pewna, sporo grzebałam w necie) polecana była jako najlepsza...

wszystkie te wieści podaję oczywiście za wizażem... o stąd: http://wizaz.pl/Fryzury/Stylizacja/Kupujemy-prostownice

ale i tak proszę o radę Was, no bo kurde co ;)

Dodany tekst: 30 Maj 2010, 16:12:40

Tu strona ghd: http://www.ghdhair.com/

Zauważyłam, że te prostownice nie mają regulacji temperatury, czy to ważne, by jednak miały?

I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Lwica

Ja mam od dłuższego czasu zwykła prostownicę Łucznika i jestem mega zadowolona. Codziennie jest w użyciu.
http://www.allegro.pl/item1054758508_prostownica_ceramiczna_lucznik_z_jonizacja_gwar.html
Kiedy życie daje ci sto powodów do płaczu, pokaż mu, że masz tysiąc powodów do uśmiechu!

konwalia

mam podstawową ceramiczna vidal sasson z jakiejś promocji w media i fajnie się sprawdza, młoda uzywa jej czesto, ja raz na pół roku :D

Anupka

Dorotka i nie pali włosów? Naczytałam się w necie, że codziennie to lepiej nie, właśnie ze względu na włosy... fakt, że w necie jest dużo wypowiedzi, a potem jak spojrzysz na datę to 2006 rok np... może to już nei ta technologia i teraz takiego niebezpieczeństwa nie ma?
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

bozena.dp

Anupka jak już pisałam, ja mam taką i nie narzekam ;)
szczególnie do krótkich włosów jest fajna, bo wąska (tej firmy mają też szerokie prostownice)
http://www.pro-sprzet.pl/index.php?a=opis&k=52&id=1307

mobka

Ja mam philips essential - pewnie juz w tym watku o niej pisalam, ze nie polecam, bo ma dodatkowo takie zabki rozczesujace wlosy. Ogolnie uzywam jej od +- 5 lat i szkoda mi kupic nowa, choc od +- 2 lat nosze sie z takim zamiarem. Ma ceramiczne plytki i nic wiecej. Uzywam co drugi dzien i nie zauwazam zniszczenia wlosow.

Anupka

No i zgłupiałam... wydawać kasę na jakąś z bajerami, czy olać, bo wszystko jeden szit?
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

claridad

ja uzywam najprostszego zelmera, tez ma li jedynie płytki ceramiczne. Prostuję włosy codziennie, ale tylko z przodu kosmyki żeby boba optycznie wydłużyć :D nie zauważyłam jakiegoś ogromnego zniszczenia włosów, ale bardziej się rozdwajają końcówki - częściej muszę je podcinać

mignon

ja też mam zelmera, ma płytki ceramiczne i jonizację; wcześniej miałam jakąś marketową bez jonizacji i różnicę w moim przypadku widać, włosy rzeczywiście mniej się puszą :) nie mam też ich zniszczonych, mój fryzjer nadziwić się nie może, że mam tak gładkie i błyszczące włosy ;) a prostownicy używam kilka razy w tygodniu


inkageo

Ja mam Philips SalonStraight Essential i moja jest do dupy. Nie była droga, ok. 130 zł w promocji w makro, ale zaraz zepsuło się w niej zamknięcie, od tego czasu ma cały czas otwartą paszczę i nie łączy mi kabel. Muszę się trochę nagimnastykować, żeby zaświeciła się lampka. Ostatnio sprawdza się zaczepienie kabla o butelkę z Lenorem ;) No i po tygodniu używania mam brązowy osad na płytkach (może to płyn do prostowania zostaje, albo odżywka do włosów) i muszę ją cifem szorować. Chcę jakiś lepszy model, z jonizacją.
Imagine there is no hate

inkageo

Ty chyba rzadko używasz, a ja w zasadzie codziennie, więc jest mocno eksploatowana.
Imagine there is no hate

zosia2007

Anupka ja swoja prostownice kupilam z 6-7 lat temu i praktycznie od kilku lat codziennie wlosy prostuje i jeszcze mi nie powypadaly ani sie nie poprzypalaly. kiedys stosowalam kosmetyki chroniace od ciepla ale teraz mi sie nie chce i dalej jest ok. prostownica kupowana w hurtowni fryzjerskiej firmy "kay-store"

OlaFasola

Ja mam babyliss ceramiczno tytanową. Nie mogę znaleźć identynej na necie ale podobna do tej: http://www.babyliss.pl/pl/st29e_prostownica_pro_230 tylko chyba starszy madel i bez wyświetlacza lcd.
Jestem bardzo zadowolona, wcześniej miałam jakąś najtańszą i też mi się wydawała ok do momentu kiedy nie spróbowałam tej.

Anupka

Jedno jest pewne - umyłam dziś włosy i napuszyły się totalnie, a po spacerze z psem to już w ogóle masakra.. są tez bez wyprostowania o wiele jaśniejsze (!). Muszę więc coś wybrać i muszę to zrobić szybko!
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Lwica

Cytat: Anupka w 30 Maj 2010, 17:26:24Dorotka i nie pali włosów? Naczytałam się w necie, że codziennie to lepiej nie, właśnie ze względu na włosy... fakt, że w necie jest dużo wypowiedzi, a potem jak spojrzysz na datę to 2006 rok np... może to już nei ta technologia i teraz takiego niebezpieczeństwa nie ma?

Ja całych włosów codziennie nie prostuję. Zazwyczaj przód i boki pociągnę codziennie. Na razie póki co nic mi nie pali i super się sprawuje.
Kiedy życie daje ci sto powodów do płaczu, pokaż mu, że masz tysiąc powodów do uśmiechu!

magoo

mam remingtona, niestety nie wiem, jaki model, musialabym poszukac
jak na moje potrzeby jest ok, ale ja bardzo rzadko prostuje wlosy i pewnie z kazdej innej bylabym tez zadowolona

Anupka

magoo - poszukaj Pani, poszukaj... a poleję browczyka ;)
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

magdarynka

Jak dla mnie to jaka by ta prostownica nie byla, to i tak zniszczy wlosy przy codziennym stosowaniu. Zamiast wiec w prostownice inwestuje w kosmetyki ochronne.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

justynaaaa2

ja mam problem innej natury, bo chyba nie potrafię się posługiwać prostownicą ;D
tzn włosy mam proste, więc prostownica służy mi bardziej do wygładzenia ich a nie wyprostowania jako takiego ;)
ale to i tak gówno wygładza :( fryzjerka mi kiedyś machnęła to miałam takie ładne a sama jak je prostuje to robią się jeszcze bardziej odstające i takie suche/szorstkie bleee
jak wy to robicie  :knuje:


magoo

#46
Anupka mam s1041, znalazlam do niej taki opis:
http://www.swistak.pl/a4496353,Prostownica-Remington-s1041-s1031-Gw-36m.html#

Dodany tekst: 31 Maj 2010, 17:05:17

ale juz chyba jej nie produkuja, bo na stronie firmy jej nie znalazlam (kupilam ja ze 3 lata temu)

Anupka

magoo, dzięki, ale już mi się zakręciło w głowie od tych wszystkich opisów, funkcji i porównań, wkurzyłam się i wzięłam jedną, na którą trafiłam. Cholernie droga była, więc ma  być dobra, albo kogoś rozwalę ;)

to Farouk, model CHI DIGITAL CERAMIC HAIRSTYLING IRON, o taka: http://www.chiretail.com/tools/irons/digital.html

Pewnie przesadziłam, ale mam w dupie, wzięłam bo dawali gratis 50 ml tego płynu :P

Ma płytkę ceramiczną, jonizację i... obrotowy kabel  :rotfl:, więc powinno być ok ;)

idę polewać :beer: za dobre rady
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

magoo

Anupka na pewno bedzie super, polewam pod zakup  :beer:

zosia2007

podbijam bo moja prostownica kay-store po 9 latach uzytkowania sie zepsula i czeka mnie zakup nowej
ktos co doradzi? chcialabym prostownice do max 250 zl, najlepiej taka, ktora nie pali wlosow bo ja prostuje wlosy codziennie i fajnie zeby byla polecana przez fryzjerow ;)