telefon na kartę... a właściwie sama karta - doradźcie jaki starter kupić

Zaczęty przez rilla, 18 Wrz 2008, 10:56:46

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

rilla

mam dwa telefony już
- jeden na abonament na firme siostry w orange jest do d... za smsy musze placic, ogolnei zawsze go przekraczam, nic sie z nim nie da zrobic, jeszcze 1,5 roku jest wazna umowa (ja jej nie wybieralam tylko siostra)
- drugi sluzbowy

musze miec trzeci bo zbankrutuje przez ten pierwszy. Chce kupic starter tanio, tanie rozmowy i smsy:D zeby czesto nei doladowywac. maz ma telefon w plusie, rodzice w orange

wiem wiem, tak to moze byc tylko w erze, ale czy na pewno?

ma ktos jakies doswiadczenia?

konwalia

Jeśli piszesz głównie do rodziców to bierz orange i wykupuj pakiety POP sms. Nie da się jakoś zmienić tego abonamentu na firmę- ja mam zwykły abonament i można sobie zamieniać składowe i mi to odpowiada.

rilla

nie, bo ona ma jakas wiazana umowe, bo brala jeszcz ejakies telefony... ogolnei to jej oddam w koncu ten telefon wraz z numerem, ale jeszcze z meisiac lub dwa chce miec dwa. Na razi enei chce brac abonamentu tylko na karte


nie pisze do rodizcow, tylko i wylacznie dzwonie. do meza dzownie i pisze... do reszty z firmowego wiec nie ma problemu:)

tachogti

rilla84 a teraz sie pojawilo costam nowego plusa.. Ze jak wysluchasz reklam to Ci sie konto doladuje czy cos  ;)
Ja stawiam jak zawsze na plusa ogolnie ale to moze zboczenie, mialam kiedys Orange jak jeszcze byla idea i placilam koszmarna kase
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

Anupka

Cytat: rilla84 w 18 Wrz 2008, 11:04:32
nie pisze do rodizcow, tylko i wylacznie dzwonie. do meza dzownie i pisze... do reszty z firmowego wiec nie ma problemu:)

Jak dla mnie w tym zdaniu kryje się odp. Ja przynajmniej zawsze wybieram taka siec, w ktorej mam najwiecej rodziny/ znajomych do ktorych czesto dzwonie i pisze.
Konkretnie niestrety doradzic nie moge, bo od jakiegos czasu nie ma mnie w PL ;) Ale zachowalam numer, w Plusie. jestem tam od poczatku i nie narzekam. Moja siostra miala u nich karte przez jakis czas i z tego co pamietam - terz nie narzekala.
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

rilla

hm cyzli pojde do plusa i dowiem sie ile to bedzie kosztowalo...
moje watpliwosci wynikaja z tego, ze sa jacys nowi operatorzy play, heyah moze u nich mialabym "do wszystkich" taniej...

goga

tachogti my też w plusie - teraz mąż ma 5 nr za darmo i mogę gadać do upojenia :)  a Młody ma 5 nr za darmo po 18.00 - 480 minut  ja jestem zadowolona :)
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

magdalinska

ja mam simplusa, jestem zadowolona. maz ma w plusia, moja mama ma simplusa. ustawiłam sobie ich jako "swojaków", mam do nich polowe tansze polaczenia (bez limitów) i smsa za 1gr. takich swojaków mozna miec 7, nie pamietam dokładnie, z tym ze tylko z plusa.
jesli dzwonisz i wysylasz duzo do meza w plusie to bierz simplusa. innych bajerów nie znam bo nie uzywam. Ale mozna wykupic jakies tansze pakiety, jakies rózne taryfy sa....

rilla

tylko to chyba w abonamentach jest... a ja chce starter kupic- telefon jakis starysie znajdzie

rilla

Cytat: magdalinska w 18 Wrz 2008, 11:30:38
ja mam simplusa, jestem zadowolona. maz ma w plusia, moja mama ma simplusa. ustawiłam sobie ich jako "swojaków", mam do nich polowe tansze polaczenia (bez limitów) i smsa za 1gr. takich swojaków mozna miec 7, nie pamietam dokładnie, z tym ze tylko z plusa.
jesli dzwonisz i wysylasz duzo do meza w plusie to bierz simplusa. innych bajerów nie znam bo nie uzywam. Ale mozna wykupic jakies tansze pakiety, jakies rózne taryfy sa....

a za tego "swojaka" sie cos placi?
bo taka opcja byłaby super:D

magdalinska

chyba pierwsze ustawienie jest za friko, pozniej za zmiany sie placi

magdalinska

http://www.simplus.pl/v.do?idx=826531

Swojaki - jak to działa?
W taryfie Team 7 aż z 7 osobami można taniej rozmawiać i SMS-ować. Tańsze rozmowy i SMS-y można realizować z numerami wybranymi w sieci Plus. Wybrane 7 numerów dotyczy zarówno rozmów, jak i SMS-ów.

Wprowadzanie numerów Swojaków odbywa się dzięki tzw. krótkim kodom umieszczonym w tabeli poniżej.
Pierwsze wprowadzenie numerów jest bezpłatne,
za każdy kolejny wprowadzony numer dla tańszych połączeń głosowych i SMS-ów pobierana jest opłata w wysokości 2,50 zł z VAT (2,05 zł bez VAT).
Usunięcie numeru / numerów z listy, jak również jej otrzymanie jest bezpłatne.

tylko ze po tej taryfie wprowadzili 2 nowe i nei wiem czy w tamtych jest taka opcja, ale mysle ze tak, nei wiem jak w taryfie easy, ale "nowy simplus" cos pisza ze jest

wrobelek0403

rilla ja mialam simplusa - w oglonym rozliczeniu nie placiłam wiecej jak 50 zł miesiecznie, a jakos sie nie ograniczałam. Miala 5 wybranych numerów do plusa (mama, siostra, maz) jakos taniej i smsy za gorsz. Ale te oferty szybko się zmieniaja, wiec warto zajrzec na stronkę i podliczyc - srednia cena za 100 min rozmow i 100 sms w kazdej scieci - najlepsze porównanie. 

Teraz przeszłam na abonamet i jakos nie jestem zadowolona, płace wiecej :(
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

magdalinska

dupa,. w taryfie "nowy simplus" płaci sie 5zł na 3mce za 1 swojaka, minuta 20gr, sms 1gr
http://www.simplus.pl/v.do?idx=805146

ja w team7 nie płace, no ale mam drozsze polaczenia i do swojaków i do innych...

cumberland

ja tam za bardzo w kwestii kart nie pomogę bo dziecko abonamentu od zawsze jestem... ale jako stały abonent
(ta sama sieć i nr od 7 lat) mam naprawdę dobrą ofertę 200 minut do wszystkich za 40 zł brutto

magdarynka

Cytat: cumberland w 18 Wrz 2008, 11:51:35
ja tam za bardzo w kwestii kart nie pomogę bo dziecko abonamentu od zawsze jestem... ale jako stały abonent
(ta sama sieć i nr od 7 lat) mam naprawdę dobrą ofertę 200 minut do wszystkich za 40 zł brutto
mnie moja siec tak nie docenia  :cry:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

rilla

a ja wlasnie skacze z kwiatk ana kwiatek i raz mam problem:/

dzieki dziewcyzny za pomoc! polewam... jedziemy dzis do silesii po buty dla mnie - cale 79 zł w ccc wiem wiem na jeden miesiac ale wlasnie takie chce:D

i zajrzymy do plusa:)


magdarynka

ja tam ccc lubie.... moj sposob chodzenia nie zasluguje na nic lepszego  ;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

cumberland

Cytat: magdarynka15 w 18 Wrz 2008, 12:01:44
Cytat: cumberland w 18 Wrz 2008, 11:51:35
ja tam za bardzo w kwestii kart nie pomogę bo dziecko abonamentu od zawsze jestem... ale jako stały abonent
(ta sama sieć i nr od 7 lat) mam naprawdę dobrą ofertę 200 minut do wszystkich za 40 zł brutto
mnie moja siec tak nie docenia  :cry:

to masz piwo na pociechę ;)  :piwko:

rilla

ja przynam sie ze kupiłam tam buty dopiero teraz na wiosne... baleriny za 49 zł i sa ok, w jednym miejscu jest male pekniecie... ale po pierwsze nie poca mi sie w nich nogi, mimo ze cale sztuczne i jak mi sie znudza nei bedzie mi ich zal wywalic...


tachogti

rilla84 jakie te buty?  brawo ja mialam weselne japonki za 19 zl z ccc przetrwaly wesele, wakacje i czekaja na nowy sezon wiec nie ma tak zle z tym ccc
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

magdarynka

Cytat: rilla84 w 18 Wrz 2008, 12:07:21
i jak mi sie znudza nei bedzie mi ich zal wywalic...
Wlasnie  :yes: Ja strasznie niszcze buty, jestem obuwniczym determinatorem  :Jumpy: I jak kupie porzadne buty to leza w szafie bo szkoda mi ich zniszczyc ( wiem, wiem   :hammer: ) A ccc to sru w kosz bez jednej lezki. Chociaz Lasocki jest calkiem fajny.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

magdarynka

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

rilla

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


a takie zwykle... rozważam jednak inny kolor niż czarny:)