Adam czy Judyta?

Zaczęty przez dragonfly, 17 Wrz 2008, 17:29:39

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

jo_miekka

tez mi się wydaje, że ADAM

dragonfly

zoska ales wymyslila babo.... byloby super ale niestety jest sztuka jedna tylko :(

justynaaaa2

to i ja zagłosuję, ale nie wiem na co ??? niby zagłosowałabym na dziewczynkę, ale tylko dlatego, że ja wolę dziewczynki  ;) córki w sensie  :hihi: ale coś mi się wydaje, że będzie chłopak, jakoś tak bardziej do ciebie pasuje  :-[ no i myślę, że na miejscu tego dziecka wolałabym stać się chłopcem, bo takie ciuchy...fiu fiu nawet noworodek nie pogardzi  :lollol:

zosia2007

Cytat: dragonfly_80 w 17 Wrz 2008, 20:20:39
zoska ales wymyslila babo.... byloby super ale niestety jest sztuka jedna tylko :(

to obstawiam chlopaka :)

imie adam mi sie podoba :)


twinnie77

Obstawiam że będzie Adam :D
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

jusia

dragon powinnas wstawic jeszcze swoja fotke, to bysmy nad nia podumały :) poniewaz ja chciałam dziewczynke, a wysżło inaczej to Tobie jej zycze i obstawiam Judyte :)
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

zosia2007

Cytat: jusia79 w 17 Wrz 2008, 21:42:11
dragon powinnas wstawic jeszcze swoja fotke, to bysmy nad nia podumały :) poniewaz ja chciałam dziewczynke, a wysżło inaczej to Tobie jej zycze i obstawiam Judyte :)

dragona fotki sa w galerii brzuchatek ;)

sweedee

stawiam na Judytę i tego Wam życzę  :dance:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


www.foto.adtwinzz.com
www.adtwinzz.com

dragonfly

Cytat: jusia79 w 17 Wrz 2008, 21:42:11
dragon powinnas wstawic jeszcze swoja fotke, to bysmy nad nia podumały :) poniewaz ja chciałam dziewczynke, a wysżło inaczej to Tobie jej zycze i obstawiam Judyte :)
mozemy sie zamienic w razie czego, dobry zestaw genow oferuje ;)

golinda

ponieważ imię Adam bardzo mi się nie podoba, obstawiam Judith ;)

Anupka

ja tez na Adama - jakos tak mi od razu w glowe weszlo, jeszcze jak posta nie doczytalam do konca ;)
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

giga

Stawiam na chłopczyka.Podoba mi się Gabriel.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

nionczka

Mi sie wydaje, ze bedzie dziewczynka. Ale imie Judith po angielsku moim zdaniem brzmi okropnie :-( Judyta ladnie :-)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

kamelia04.08.2007

Cytat: dragonfly_80 w 17 Wrz 2008, 17:29:39
jezeli potrzebujecie wskazowek:
1. wlosy mi wypadaly, ale juz przestaly (zaczelam stosowac szampon Vichy czerwony)
2. paznokcie zawsze mialam beznadziejne, zaszlam w ciaze - super mocne.... az do zeszlego tygodnia, polamaly sie prawie wszystkie :(
3. zero lub minimalne problemy z cera przez cale zycie; ciaza - pelno zaskornikow na brodzie ( ?? )
4. jakies pojedyncze wloski na twarzy (cale 3, dosyc jasne   what what what) co nigdy ich nie mialam (laserem nie moge usunac - ciaza; golic na twarzy sie wsydze nawet sama przed soba ;) )
5. wloski od pepka w dol, nieduzo, teraz jakos urosly, wszystkie jasne plus 1 czarny (powaznie)....
6. widzialyscie moje zdjecia, wiec wiecie jak wygladam mniej wiecej.....

na dwoje babka wróżyła ;)

a moze bliźnięta?
legalna teoria dowodowa rozbudowała klasyfikację dowodów wg. ich wartości, znano min. dowody pełne, niepełne, półpełne, niezupełne, więcej niż półpełne, mniej niż półpełne, a także oczywiste, poważne, przekonujące, rzeczywiste, wątpliwe, podejrzane

katgoli

ja tez jestem za Judith .... po tym jak przezylam wczoraj syna kolezanki jestem na razie za dziewczynkami  ???

rubin04

A ja postawiłam na Judyte ale....teraz mysle ze bedzie chłopak. Wiec obstawiam chłopaka!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

kasiad

Ja też zagłosowałam, że będzie chłopiec  :hihi: a te ciuszki bomba  ;)


sputnik_sweetheart



salsa

ja obstawiam Adama, bo niestety, imie Judyta... no nie trafia do mnie, za to Adam bardzo mi sie podoba lol
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

bozena.dp

zagłosowałam na... Adasia :D

madolka

Cytat: dragonfly_80 w 17 Wrz 2008, 18:20:57
Cytat: maraxela w 17 Wrz 2008, 18:16:02
Cytat: dragonfly_80 w 17 Wrz 2008, 18:08:01
jak dziewczynka to fajnie, ale adasia chyba chce najbardziej na swiecie :) - bo jak widze te super ciuszki dla chlopcow to normalnie juz bym kupowala
takie cos juz na 100% kupie w pon jak sie dowiem ze to chlopczyk:
Hehe Dragon, i znow sie zgadzamy.... Ja jeszcze bez pasozyta w brzuchu, a juz conversy wielkosci , a razcej dlugoci 10cm ogladam. w ogole to uwielbiam takie klasyczne, 'dorosle' ciuchy dla maluchow.


hmm obawiam sie ze to biedne dziecko sie w tym utopi:)
marax, to jest w rozmiarach od 0-3, 3-6, 6-12, 12-18, 18-24 m-ce nie ze tylko jeden rozmiar.... ;)
ja wezme 3-6 (taki slodziak mamusiny bedzie :) )

a ciuszki moje dziecko (juz niewazne co to bedzie) bedzie mialo w wiekszosci z GAPa....
i obowiazkowo conversy (w takim kolorze jak mamusia oczywiscie, no i jak bedzie takie wieksze, ponad pol roku)
jej, jezeli jakas strefa macierzynstwa mnie podnieca, to wlasnie sa to ubranka dzieciece :)

brawurka

o ja dawni mnie ni ebyło, chyba wlasną ankiete też zrobie:) stawiam na Adama! u twinnie dobrze wróżyłam:)

dragonfly

dobra laski, jutro moj dzien, o 9.30 bedzie juz wszystko wiadomo! dzieki za wszystkie glosy!