Zmywarki i zwierzece zapachy - watek dziwny ;)

Zaczęty przez salsa, 16 Wrz 2008, 19:49:31

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

golinda


malutenka


sweedee

Cytat: magdarynka15 w 17 Wrz 2008, 09:44:34
kudelki pieska tez sa " fajne "  :angry:

i do tego pełzające niemowlę  >:(
odkurzam codziennie, a i tak wszędzie pełno kudłów psich  >:( >:( >:(
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


www.foto.adtwinzz.com
www.adtwinzz.com

szelma

Też wypraszam sobie insynuacje, że mój pies śmierdzi ;) Ona jest bardzo dystyngowana i gdyby była człowiekiem, to na pewno używałaby Chanel no 5 ;)

panikarola

ale slowo harcerza, ze nie? moze po prostu nie czujesz, bo sie juz przyzwyczailas ;)? hi, hi...

a kotom aby z kuwetki nie smierdzi? a krolikom? lol
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

magdarynka

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

magdarynka

Cytat: panikarola w 17 Wrz 2008, 12:34:26
ale slowo harcerza, ze nie? moze po prostu nie czujesz, bo sie juz przyzwyczailas ;)? hi, hi...

a kotom aby z kuwetki nie smierdzi? a krolikom? lol
ale sam kot nie smierdzi  :ag:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

szelma

Słowo harcerza (którym nigdy nie byłam ;) ), że nie, bo teraz bywam w domu rodzinnym bardzo rzadko i bym poczuła. Naszemu poprzedniemu psu na starość śmierdziało z paszczy, bo zęby mu się psuły, ale miał już wtedy ponad 15 lat, więc takie uroki starości.

marax

ja bede miala 2 psy wokol domu i jamnik w domu-kocham psy i jakos z nimi wspolzyje

zwierzatko_mojej_mamy

a moj kot pachnie nawet lenorem - jak sie mu przysnie na swiezo wyschnietym praniu :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

panikarola

o! to maraxeli psy to dopiero beda siedlisko jak sie tak po tym polu wytarzaja i po nasypie!! lol

dobra, to juz mamy: pies i paszcza, jesli i pies i paszcza wiekowe ;D

kuweta kocia ;D


niestety i bez paszczy i bez kuwety ani rusz...

Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

rubin04

#36
Pies nie dość że śmierdzi to się często ślini.. Jak mnie kiedys pies sąsiada w windzie po gołej nodze uraczył buziakiem to musiałam do domu wrócić i noge umyc bo sie brudna poczułam...

A trociny/piasek  i  kupy od królika i kota tez śmierdza...

A jak kot nasika nie do kuwety.. masakra...

No i ta sierśc np na aksamitnej czarnej sukience.. brr...
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

rubin04

Cytat: maraxela w 17 Wrz 2008, 13:13:58
ja bede miala 2 psy wokol domu i jamnik w domu-kocham psy i jakos z nimi wspolzyje

marax - Twoje preferencje seksualne są jak dla mnie nazbyt perwersyjne ;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

panikarola

Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

szelma

rubin04 stopień ślinienia bardzo zależy od rasy psa. Nasz cocker spaniel nie ślinił się prawie w ogóle, nawet na jakieś pyszne jedzonko. Z kolei nasza malamutka ślini się, kiedy ktoś je jogurt, bo ona jogurty ubóstwia i zawsze wylizuje kubeczki  ;D

justynaaaa2

mój pies też nie śmierdzi - pachnie jabłkowym szamponem  :-[, ani się nie ślini, ani sierści nie gubi i z pyska też mu nie wali, no ale jeszcze młody jest  ;)
jak był malutki to sikał w domu, bo nie mógł wychodzić, ale miał swoje 2 miejsca z podkładem na który sikał a który codziennie się zmieniało :) zdarzyło mu się siknąć czasem gdzie indziej i wtedy fakt czuć było te siki, ale wystarczyło otworzyć okno i po bólu ;) teraz już sika tylko na dworzu, więc i psich zapachów nie miewam  :lollol:
a obce psy, jak mnie gdzieś poliżą albo dotkną pyskiem to też się brzydzę i w domu od razu muszę to z siebie zmyć  :green:

a jeśli chodzi o zmywarkę i zmywanie to na całe szczęście posiadam taki sprzęt i dziękuję komuś kto to wymyślił  :thx: :thx: :thx: zmywać nienawidzę, zwłaszcza, że odpryskuje mi lakier z paznokci  :shy: a jak mi się zdarzy coś umyć, to nigdy tego nie wycieram, samo obsycha  ;)
mogłabym nie mieć piekarnika ani mikrofali ani jeszcze innych rzeczy, ale zmywarka musi być  :ok: 

zwierzatko_mojej_mamy

rubin04 moj kot po kastracji byl jeszcze w narkozie, jak przyjechalismy z nim do domku i tak sie biedak zataczal i upadal przy kazdej probie wstania.. on wstawal, a ja go lup na poslanie znowu i glaszcze, zeby mu powiedziec "nie chodz biedaku, nie masz jeszcze sily, polez jeszcze.."
no i on tak 4 razy wstaje i idzie gdzies, a ja go 4 razy ukladam na poduchach.. no i ten wstaje 5ty raz.. se mysle - "a niech kurna idzie, najwyzej sie wywali 50 razy, bo ja nie wiem o co chodzi"

no i co sie okazalo? otepialy kot, z narkoza, wywalajacy sie podjal wyzwanie dotarcia do kuewty i wysikania sie.. rozczulil mnie do cna wtedy ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

justynaaaa2

koty są podobno bardzo czyste, zaryzykuję stwierdzenie, że czyściejsze niż spora liczba ludności  :shy: mnie drażni tylko ta wypadająca sierść kota, szczególnie jak jest jasny to potem te wszystkie włosy widać na ubraniach i są one wszędzie. Kiedyś na wykładzie siedziała przede mną jakaś laska i miała cały sweter w sierści, ale tak okropnie oblazły, że aż mi się niedobrze zrobiło i musiałam się przesiąść  :-[
a tak poza tym to ja jestem uczulona na sierść wszystkich zwierząt, a na kota najbardziej  :cry:

rubin04

..mnie to i tak nic nie przekona do futrzaka w domu...

Wiem, wiem, dziecko tez brudzi i czasem kupą śmierdzi ale  hodowanie zwierzątka w przeciwieństwie do dziecka, jest ewolucyjnie nie uzasadnione ;)

...a teraz mnie ukatrupcie miłosnicy zwierząt ;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

no dajze spokoj ;) a jak tu ewolucja by przebiegala, gdyby nie hodowali krow i innych na mieso - po pracy musialabys wskoczyc w uniform moro i do lasu z lukiem zachrzaniac po obiadek na jutro lol lol lol kto by wtedy o glebach doktorat pisal ? :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

rubin04

ej, no Krowa to co innego - ja można zjeśc..

ja lubie krówki, zwłaszcza na talerzu :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

a kot wyciaga reumatyzm i wciaga w siebie szkodliwe promieniowanie ;P jak juz pusty zoladek to inne zalety nie graja roli ? :D tylko zarelko ? lol lol lol
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

panikarola

kota od biedy tez mozna... wiecie... te historie z powstania...

ale dobra, zamykam sie.

no, wiec te zwierzaki takie niehigieniczne, ale jak sie czlowiek przywyczai, to wychodzi na to, ze idzie wytrzymac. dobrze, zwierzak, ze odwalasz te robote za innych czlonkow spoleczenstwa, ktorzy w tym czasie na ten przyklad o glebach pisza ;D
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

zwierzatko_mojej_mamy

oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

goga

zwierzatko_mojej_mamy pewnie czarną ;) ty hodujesz - Rubin nie musi  :hihi:
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)