czerwona jak cegła

Zaczęty przez MagdaM, 11 Wrz 2008, 21:36:31

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

MagdaM

jak wypije chociaż trochę alkoholu to dostaję na twarzy czerwone plamy :(
wiecie jak sobie z tym poradzić? pewnie już tego nie zlikwiduję ale może można to jakoś makijażem zatuszować :)
może któraś z Was ma też tak i podzieli się sposobami jak to ukryć

wg mnie najlepszym sposobem jest nie pić ale człowiek nie wielbłąd napić się musi :)

golinda

nic nie zrobisz, masz cienką skórę i płytko ukrwioną, taka Twoja uroda :)

salsa

MagdaM  Andrzej Lepper tez mial taki rpoblem i mu kazali na solarkę chodzic bo na opalonej twarzy sie nei robi lol lol
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

zwierzatko_mojej_mamy

moja babcia ma natychmiastowe plamy na szyi nawet po jednej bani, jako, ze nie uzywa za duzo makijazu to pije w domu - mysle jednak, ze porzadny makijaz powinien ukryc takie wybryki ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

MagdaM

Cytat: salsa w 11 Wrz 2008, 21:38:33
MagdaM  Andrzej Lepper tez mial taki rpoblem i mu kazali na solarkę chodzic bo na opalonej twarzy sie nei robi lol lol

nie pomyślałam o tym :) dobry pomysł :)

salsa

Cytat: MagdaM w 11 Wrz 2008, 21:40:54
Cytat: salsa w 11 Wrz 2008, 21:38:33
MagdaM  Andrzej Lepper tez mial taki rpoblem i mu kazali na solarkę chodzic bo na opalonej twarzy sie nei robi lol lol

nie pomyślałam o tym :) dobry pomysł :)

no wiesz doradzil mu to specjlalista od wizerunku - ten najbardziej znany, autorytet w polsce :hihi:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

Angie

Ja też mam taką  urodę, często się czerwienie na twarzy i dekolcie. Szczególnie po alkoholu i w stresie. Łapię takiego buraka, że ho ho  :-[.

Taka juz natura. Nic chyba nie da się zrobić. Ja przynajmniej skutecznego sposobu nie znalazłam.

zosia2007

MagdaM ja mam koleżankę, której nawet po łyku piwa "wychodzą" rumieńce - uwazam że bardzo dziewczęco wyglada z nimi.

nie przejmuj się, zaakceptuj to, dodaj uśmiech i będzie ok  :D

wrobelek0403

pytanie, czy dostajesz rumiencow - czy plam. Jesli tych ostatnich - jest to postac uczulenia na alkohol. Nic z tym nie zrobisz, pozostaje makijaz.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

dzidzia101

To moj maz tak czasami ma- na twarzy wyskakuja mu plamy po alkoholu (a do tego jak jest mu goraco)
Ale dziwne, ze to nie zawsze, juz daaaawno tego nie mial.
Tez zastanawialam sie co to jest i jeszcze nic nie wymyslilam   :ag: :ag:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zuzia

Cytat: wrobelek0403 w 11 Wrz 2008, 23:22:35
pytanie, czy dostajesz rumiencow - czy plam. Jesli tych ostatnich - jest to postac uczulenia na alkohol. Nic z tym nie zrobisz, pozostaje makijaz.

no właśnie, sprawdź co to jest dokładnie.
mój kolega po takich plamach dowiedział się, że jest uczulony na ananasa dodawanego do jednego z ulubionych drinków moich chłopaków.

MagdaM

Cytat: wrobelek0403 w 11 Wrz 2008, 23:22:35
pytanie, czy dostajesz rumiencow - czy plam. Jesli tych ostatnich - jest to postac uczulenia na alkohol. Nic z tym nie zrobisz, pozostaje makijaz.

dostaję plamy na twarzy a najbardziej na dekolcie
jak mam być uczulona to tylko na alkohol, na żadne dodatki nie, bo po piwie też tak mam a do piwa nie dodają ananasa :)