Autor Wątek: Gdzie dobry plener w Bielsku  (Przeczytany 12217 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ostry13

• Gość
Gdzie dobry plener w Bielsku
« dnia: 11 Wrz 2008, 14:35:23 »
Poszukuje fajnego i widokowego miejsca na moje zdjecia plenerowe w Bielsku-Białej, moga tez byc jakies zabawne. Jesli macie jakies propozycje to pisać. Pozdrawiam :yes:

vobi

• Gość
Odp: Gdzie dobry plener w Bielsku
« Odpowiedź #1 dnia: 12 Wrz 2008, 10:39:51 »
jesli slub w porze kwitnienia kwiatow (czyli nie zima i nie wczesna wiosna/pozna jesienia), to polecam plener w Pisarzowicach, mozna sie np. umowic w ogrodach u Pudelkow (uwaga! jest jakas niewielka odplatnosc - nie wiem jaka dokladnie - i trzeba sie wczesniej umawiac, bo jest bardzo duzo chetnych)

effik

« Odpowiedź #2 dnia: 21 Lis 2008, 15:04:55 »
To zależy, czy chcesz mieć plener na łonie natury, czy w przestrzeni miejskiej.
Jeśli to drugie, w Bielsku jest dużo urokliwych miejsc, zwłaszcza w starych częściach miasta. Jeśli to pierwsze - można wybrać coś w okolicach Bielska, wszędzie blisko Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

bagietka12

« Odpowiedź #3 dnia: 21 Lis 2008, 17:10:21 »
również jestem zainteresowana fajnymi miejscami na plener w Bielsku  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj w LIPCU Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Ja osobiscie polecam lotnisko, plac ZWM (stary rynek), zamek, teatr... i nic wiecej do głowy mi nie przychodzi. To są takie "oklepane" miejsca, wszyscy tam robią zdjęcia Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj chciałabym znaleść coś innego... zastanawiamy się nad Zamkiem w Ogrodzieńcu, tylko od Bielska to jest spory kawał drogi Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj no ale my sesję plenerową robimy nie w dzień ślubu więc może sie skuszę  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

MagdaG

« Odpowiedź #4 dnia: 21 Lis 2008, 19:37:48 »
wiem, że to kawałek drogi od Bielska.... ale w Ustroniu jest przeurocza chatka góralska - knajpa:) I w środku i na zewnątrz jest przeuroczo. Tylko jeden problem - tam jest zawsze mnóstwo ludzi... ale myślę, że gdyby pogadać z właścicielem to przed otwarciem można by się pokręcić i porobić parę fotek:)

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #4 dnia: 21 Lis 2008, 19:37:48 »

effik

« Odpowiedź #5 dnia: 21 Lis 2008, 22:12:04 »
również jestem zainteresowana fajnymi miejscami na plener w Bielsku  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj w LIPCU Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Ja osobiscie polecam lotnisko, plac ZWM (stary rynek), zamek, teatr... i nic wiecej do głowy mi nie przychodzi. To są takie "oklepane" miejsca, wszyscy tam robią zdjęcia Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj chciałabym znaleść coś innego... zastanawiamy się nad Zamkiem w Ogrodzieńcu, tylko od Bielska to jest spory kawał drogi Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj no ale my sesję plenerową robimy nie w dzień ślubu więc może sie skuszę  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Pszczyna bliżej, Częstochowa też, a plenery piękne Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

bagietka12

« Odpowiedź #6 dnia: 22 Lis 2008, 09:18:46 »

Pszczyna bliżej, Częstochowa też, a plenery piękne Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

no tak tylko ja jestem z Bielska i dlatego chce w Bielsku lub w okolicach.

Pszczyna..... NIE!!!! strasznie oklepane zdjęcia, wszyscy tam robią plenery, ja już nie mogę patrzeć na zdjęcia z Pszczyny  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

A Częstochowa.... strasznie daleko od Bielska!!! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ishka82

« Odpowiedź #7 dnia: 22 Lis 2008, 10:38:54 »
W Bielsku można zrobić plener miejski, w starej części miasta jest wiele urokliwych zakątków. Można na łonie przyrody - Szyndzielnia, w ogóle pobliskie góry i lasy, Błonia, Dębowiec, lotnisko itp. Ja miałam plener na stadninie koni, bardzo polecam, jeśli ktoś lubi konie ;Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Polecam stadninę koni Kasztanka. Poza tym oklepane, ale piękne zdjęcia można zrobić w Pszczynie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Ja mam właśnie Pszczynę i stadninę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Po burzy zawsze wychodzi słońce Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

effik

« Odpowiedź #8 dnia: 22 Lis 2008, 12:58:15 »
W Bielsku można zrobić plener miejski, w starej części miasta jest wiele urokliwych zakątków. Można na łonie przyrody - Szyndzielnia, w ogóle pobliskie góry i lasy, Błonia, Dębowiec, lotnisko itp. Ja miałam plener na stadninie koni, bardzo polecam, jeśli ktoś lubi konie ;Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Polecam stadninę koni Kasztanka. Poza tym oklepane, ale piękne zdjęcia można zrobić w Pszczynie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Ja mam właśnie Pszczynę i stadninę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

O i właśnie. Poza tym w każdym mieście można zrobić "oklepane zdjecia", w Bielsku też. Może warto trochę pozwiedzać i wybrać bardziej unikalne miejsce niż teatr, zamek etc.?
O, pomysł z lotniskiem bomba Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj (sama przemyślę, hehe). No i te zakątki z kamieniczkami, super to wygląda.

ishka82

« Odpowiedź #9 dnia: 22 Lis 2008, 16:15:58 »
effik, zdjęcia z lotniska są super, jak się para postara i załatwi, to można nawet z jakimś szybowcem zrobić sesję lotniczą Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj W mieście, to właśnie oprócz punktów obowiązkowych typu zamek (jeszcze w remoncie?jeśli nie, to może ktoś ma fotki jak to teraz wygląda...), teatr, rynek jest mnóstwo uliczek, zakamarków, gdzie można popstrykać świetne foty. A z oklepaniem pewnych miejsc, to też sprawa dyskusyjna. Ja dowiedziałam się, że wiele osób robi zdjęcia w Pszczynie od fotografa, bo sama wcześniej się tematem nie interesowałam. Mnie się moje zdjęcia bardzo podobają, a jako, że nasze rodziny nie są z Bielska, to nigdy tych miejsc nie widziały. Poza tym ciężko znaleźć miejsca super oryginalne, każdy fotograf ma jakieś ulubione miejsca na plenery i można albo mu zaufać, albo samemu poszukać czegoś nowego.

bagietka12

« Odpowiedź #10 dnia: 22 Lis 2008, 16:26:08 »
ishka82 zgadzam sie z Tobą w 100% Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

lotnisko extra miejsce na zdjęcia Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
co do Pszczyny to ja nie przeczę, że tam jest ładnie i fajne zdjęcia można zrobić, tylko wszyscy nasi znajomi mają tam zdjecia wiec ja chciałabym cos innego Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
podobno tez fajnie jest na Zamku w Żywcu

bagietka12

« Odpowiedź #11 dnia: 22 Lis 2008, 16:34:04 »
nasz fotograf robił w tym roku sesję plenerową w Bielsku, na jego stronce Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj w zakładce "plener" są właśnie zdjęcia z Bielska. Patrząc od początku to są zdjecia:
1. ze Starego Rynku czyli placu ZWM i starych uliczek,
2. potem sa zdjęcia właśnie z lotniska,
3. no i wkońcu z Hotelu Vienna.
Mnie się podobają Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

No a reszta zdjęć na tej stronce to już nie jest chyba z Bielska  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ishka82

« Odpowiedź #12 dnia: 22 Lis 2008, 16:37:21 »
bagietka12, ja dość długo mieszkałam blisko lotniska, uwielbiałam tam spacerować Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj W sumie to nie wim, czemu tam pleneru nie zaplanowałam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj A myślałaś o Dębowcu? Albo o Szyndzielni...też pięknie i łatwo tam dotrzeć ;Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Rany, jak ja tęsknię za Bielskiem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ishka82

« Odpowiedź #13 dnia: 22 Lis 2008, 16:42:11 »
Ja na początku myślałam też o plenerze wieczornym miejskim. Bielsko jest pięknie oświetlone. Widziałam gdzieś takie zdjęcia i były świetne Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

bagietka12

« Odpowiedź #14 dnia: 22 Lis 2008, 16:46:50 »
ishka82 Bielsko jest naprawde ładnym miastem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj nie dziwie się, że tesknisz  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Jeżeli chodzi o nasz plener to tak jak pisałam  chciałabym pojechać do Ogrodzieńca, no i może do Szczyrku bo stamtąd jest moj Narzeczony Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Zobaczymy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj mam jeszcze troche czasu do namysłu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #14 dnia: 22 Lis 2008, 16:46:50 »

bagietka12

« Odpowiedź #15 dnia: 22 Lis 2008, 16:49:46 »
A tu jest przykład zdjęcia z Ogrodzieńca. Pieknie tam jest  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

bagietka12

« Odpowiedź #16 dnia: 22 Lis 2008, 16:51:43 »
a tu ruinki w całej okazałości Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ishka82

« Odpowiedź #17 dnia: 22 Lis 2008, 16:54:02 »
bagietka12, pięknie, do Ogrodzieńca wybieramy się z mężem już długo i jakoś zawsze coś przeszkodzi Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj W Szczyrku też można piękne zdjęcia zrobić Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Może uda Wam się namówić fotografa na odwiedzenie kilku miejsc w trakcie pleneru.

bagietka12

« Odpowiedź #18 dnia: 22 Lis 2008, 16:56:12 »
ishka82 z fotografem nie będzie problemu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj przynajmniej tak powiedział  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj trzeba tylko dobrze zaplanować trasę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj i mam nadzieję że uda nam sie odwiedzić te miejsca które sobie zaplanujemy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ishka82

« Odpowiedź #19 dnia: 22 Lis 2008, 16:59:14 »
bagietka12, na pewno się uda Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj A ślub na kiedy zaplanowany? Rozumiem, że plener nie w dniu ślubu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

bagietka12

« Odpowiedź #20 dnia: 22 Lis 2008, 17:00:49 »
ślub 11.07.2009 Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj i plener oczywiście że nie w dniu ślubu  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ishka82

« Odpowiedź #21 dnia: 22 Lis 2008, 17:03:10 »
Latem z plenerem można poszaleć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

bagietka12

« Odpowiedź #22 dnia: 22 Lis 2008, 17:04:09 »
dokładnie  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

dzidecka

« Odpowiedź #23 dnia: 26 Lis 2008, 08:27:42 »
Polceam jeszcze ruiny dworku Zofii Kossak-Szczuckiej w Górkach Wielkich. 15 minut drogi Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

bagietka12

« Odpowiedź #24 dnia: 26 Lis 2008, 09:33:02 »
dzidecka a masz stamtąd jakieś zdjęcia? jak tak to może wrzucisz jakieś  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj