Ginekolog - profilaktyka

Zaczęty przez malybob, 10 Wrz 2008, 22:34:39

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ishka82

Ale dajmy już spokój szczepionce, nie zaszczepiła się i już. Tylko niech chodzi na badania profilaktyczne. To powinien być nawyk - jak mycie zębów - nie umyję, czuję że coś nie tak - nie pójdę do gina raz na rok - czuję się z tym źle i idę. Ja wyrobiłam sobie już taki nawyk i nawet się nie zastanawiam nad sensem tych wizyt. Parę rzeczy już u mnie wyszło, takich których sama bym raczej nie zauważyła a kontroli wymagają.

malybob

przepraszam, dla mnie miłość (ideologia) jest nadrzędna..

Wątek poczytam :)

dragonfly

Cytat: elvelve w 11 Wrz 2008, 00:31:23
a na WZW jesteście zaszczepione, he? koleżanki?
ja nie i przyznaje bez bicia, i strasznie mi glupio z tego powodu, bo jak juz mialam sie szczepic to bylam w ciazy i bylo po ptokach.... i to naprawde nieodpowiedzialne z mojej strony troche bylo....

salsa

Cytat: elvelve w 11 Wrz 2008, 00:31:23
a na WZW jesteście zaszczepione, he? koleżanki?

ja jestem
wiziełam udzial w pełnym szczepieniu (3 dawki)w ramach jakiegos programu jeszcze w LO , nie płaciło sie za szczepionki i w szkole nam wrecz kazali-kto szedł sie szczepić to tego dnia miał wolne w szkole:) BARDZO skuteczne lol
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

salsa

Cytat: malybob w 11 Wrz 2008, 00:34:07
przepraszam, dla mnie miłość (ideologia) jest nadrzędna..

Wątek poczytam :)

ale czy twojej miłosci zagraza fakt, że robisz wszytsko dla swojego zdrowia??
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

malybob

Cytat: ishka82 w 11 Wrz 2008, 00:33:04
Ale dajmy już spokój szczepionce, nie zaszczepiła się i już. Tylko niech chodzi na badania profilaktyczne. To powinien być nawyk - jak mycie zębów - nie umyję, czuję że coś nie tak - nie pójdę do gina raz na rok - czuję się z tym źle i idę. Ja wyrobiłam sobie już taki nawyk i nawet się nie zastanawiam nad sensem tych wizyt. Parę rzeczy już u mnie wyszło, takich których sama bym raczej nie zauważyła a kontroli wymagają.

Słowo się rzekło- wybiorę się do lekarza.. Tak naprawdę to chyba miałam dość innych problemów zdrowotnych ,żeby się ginekologiem przejmować..

elve

Cytat: malybob w 11 Wrz 2008, 00:34:07
przepraszam, dla mnie miłość (ideologia) jest nadrzędna..

Wątek poczytam :)

a miłość do siebie jest podrzędną?

No dobra czepliwa jestem
Ale o siebie warto zadbać
I pewnie twój mąż nie miałby nic przeciwko

A wogóle to piękne macie zdjęcia :clapping:

salsa

Cytat: dragonfly_80 w 11 Wrz 2008, 00:34:40
Cytat: elvelve w 11 Wrz 2008, 00:31:23
a na WZW jesteście zaszczepione, he? koleżanki?
ja nie i przyznaje bez bicia, i strasznie mi glupio z tego powodu, bo jak juz mialam sie szczepic to bylam w ciazy i bylo po ptokach.... i to naprawde nieodpowiedzialne z mojej strony troche bylo....

ja chodze raz na poł roku ;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

ishka82

Cytat: malybob w 11 Wrz 2008, 00:34:07
przepraszam, dla mnie miłość (ideologia) jest nadrzędna..

Wątek poczytam :)
Ciekawe jak do tego podejdziesz, jak pójdziesz do lekarza ciut za późno. Oczywiście mam nadzieję, że Ci się nic nie przypląta, ale kurde, nie umiem Cię zrozumieć...dla mnie takie podejście to szczyt nieodpowiedzialności.

dragonfly

wiecie co, wlasnie sobie uswiadomilam, ze jakos w UK, chyba te szczepionki wchodza jako obowiazkowe dla dziewczynek i byl glosno o tym w telewizji, i jak tak tego sluchalam, to sobie myslalam, ze fajnie, ze moze dzieki temu uratuja komus zycie, a nie pomyslalam, ze teraz to sie beda puszczac na calego.... teraz mnie taka refleksja naszla.... troche nie na temat...

elve

Cytat: malybob w 11 Wrz 2008, 00:36:56
Cytat: ishka82 w 11 Wrz 2008, 00:33:04
Ale dajmy już spokój szczepionce, nie zaszczepiła się i już. Tylko niech chodzi na badania profilaktyczne. To powinien być nawyk - jak mycie zębów - nie umyję, czuję że coś nie tak - nie pójdę do gina raz na rok - czuję się z tym źle i idę. Ja wyrobiłam sobie już taki nawyk i nawet się nie zastanawiam nad sensem tych wizyt. Parę rzeczy już u mnie wyszło, takich których sama bym raczej nie zauważyła a kontroli wymagają.

Słowo się rzekło- wybiorę się do lekarza.. Tak naprawdę to chyba miałam dość innych problemów zdrowotnych ,żeby się ginekologiem przejmować..

pamiętaj o tym ze jedna choroba nie wyklucza ani nie chroni przed drugą!

(to mówiłą to co przez tydzień zapalenie dróg moczowych uroseptem leczyła, bo mi się po recepte nie chciało iść :-[)

malybob

Cytat: salsa w 11 Wrz 2008, 00:35:56
Cytat: malybob w 11 Wrz 2008, 00:34:07
przepraszam, dla mnie miłość (ideologia) jest nadrzędna..

Wątek poczytam :)

ale czy twojej miłosci zagraza fakt, że robisz wszytsko dla swojego zdrowia??


Elveve, dzięki :)
Salsa.. przepraszam, już nie jestem w stanie dziś dyskutować ;) Niech Wam wystarczy,że dobry uczynek zrobiłyście i na lekarza mnie namówiłyście..

elve

#112
dragonfly_80 nie wydaje mi się żeby szczepionka przeciw HPV zintensyfikowała życie seksualne nastolatków

jest jeszcze ciąża i HIV  :hihi:

malybob polewam obficie, tak trzymaj!
strefa rządzi, strefa radzi, strefa nigdy cię nie zdradzi
pamiętaj!

ishka82

Cytat: malybob w 11 Wrz 2008, 00:36:56
Cytat: ishka82 w 11 Wrz 2008, 00:33:04
Ale dajmy już spokój szczepionce, nie zaszczepiła się i już. Tylko niech chodzi na badania profilaktyczne. To powinien być nawyk - jak mycie zębów - nie umyję, czuję że coś nie tak - nie pójdę do gina raz na rok - czuję się z tym źle i idę. Ja wyrobiłam sobie już taki nawyk i nawet się nie zastanawiam nad sensem tych wizyt. Parę rzeczy już u mnie wyszło, takich których sama bym raczej nie zauważyła a kontroli wymagają.

Słowo się rzekło- wybiorę się do lekarza.. Tak naprawdę to chyba miałam dość innych problemów zdrowotnych ,żeby się ginekologiem przejmować..
Tylko pamiętaj, że trzeba chodzić regularnie, jedna wizyta niczego nie załatwi ;;)

salsa

Cytat: elvelve w 11 Wrz 2008, 00:40:21
dragonfly_80 nie wydaje mi się żeby szczepionka przeciw HPV zintensyfikowała życie seksualne nastolatków

jest jeszcze ciąża i HIV  :hihi:

malybob polewam obficie, tak trzymaj!
strefa rządzi, strefa radzi, strefa nigdy cię nie zdradzi
pamiętaj!


hhahahaha
jak to wyeliminują to hulaj dusza piekła nie ma!  :hihi: :hihi: :hihi:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

salsa

malybob  mnie by tu juz nie było dawno, gdyby nie ten temat, ktory mmnie autentycznie  przeraził  :be:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

dragonfly

Cytat: elvelve w 11 Wrz 2008, 00:40:21
dragonfly_80 nie wydaje mi się żeby szczepionka przeciw HPV zintensyfikowała życie seksualne nastolatków

jest jeszcze ciąża i HIV  :hihi:

malybob polewam obficie, tak trzymaj!
strefa rządzi, strefa radzi, strefa nigdy cię nie zdradzi
pamiętaj!
ale to zawsze jedno pierunstwo mniej ;), a tym nastolatkom wiele nie trzeba, wierz mi.... ciaza ich nie powstrzymuje zupelnie - przeciez panstwo za wszytko placi.... cale szczescie za HIV - bo by sie pewni mnozyli jak kroliki (w UK jest najwyzszy odsetek nieletnich matek w Europie)

dragonfly

ja chyba juz ide spac, moje durnowate dziecko mi dokucza, najchetniej tez bym mu/jej dokopala.... ;)

ishka82

No i z wątku o prezentach rocznicowych zrobiłyśmy wątek o problemach ginekologicznych :rofl1: Może poprosić zwierza, żeby część dyskusji przeniosła na strefę zdrowia.

dragonfly

Cytat: ishka82 w 11 Wrz 2008, 00:47:30
No i z wątku o prezentach rocznicowych zrobiłyśmy wątek o problemach ginekologicznych :rofl1: Może poprosić zwierza, żeby część dyskusji przeniosła na strefę zdrowia.
ale to u nas normalne, nie? ;)

dragonfly

malybob, dobranoc i kolorowych snow.... :)
bachor nie zasluguje na kolysanke..... ;)

zuzia

Cytat: malybob w 10 Wrz 2008, 22:50:01
Cytat: vobi w 10 Wrz 2008, 22:40:16
Cytat: malybob w 10 Wrz 2008, 22:34:39
lekarz to wyższa konieczność.. A i takiej dawno nie pamiętam.

przepraszam ze nie w temacie, ale czy mam rozumiec ze u ginekologa siedzisz z grzecznie zlaczonymi kolankami?


OT

Nie miałam jeszcze potrzeby pójścia do tego specjalisty..

malybob
:surprise: :surprise: :surprise: :surprise: :surprise:
dziewczyny już chyba wszystko napisały więc nie będę się wcinać.
Dodam tylko, że twoja koleżanka to ten sam typ lekarza co ginekolog, która jest u nas w pracy w przychodni. Koleżanka poszła po skierowanie na USG piersi (ma 37 lat):
a ona pyta "a po co? jest Pani chora?"
koleżanka: "no nie, bardzo dawno nie robiłam i chciałam zrobić"
lekarka: "ale po co? to się robi jak człowiek jest chory".
koleżanka wydębiła skierowanie ale więcej tam zdecydowanie nie pójdzie.

jo_miekka

ufff... przeczytałam cały watek i jestem w ciężkim szoku

Angie

Cytat: jo_miekka w 11 Wrz 2008, 09:44:41
ufff... przeczytałam cały watek i jestem w ciężkim szoku


ja tez...

brawurka

a mi sie nasuneło tyle, ze chyba jestem kobieta na forum która najczesciej odwiedza tego lekarza, od marca 2007 do dzis bylam ok 20 razy :rofl1:
malybob czym Ty sie zajmujesz? jaką szkołe kończylaś?