KOLOROWE RAJSTOPY

Zaczęty przez ddu, 10 Wrz 2008, 21:02:14

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

rubin04

..a ja dziś w takich jakiś amrantowych wystepuję :)

Wczoraj miałam szpiakowe ale podarłam obcasem :(
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

magdarynka

A ja zwariowalam i kupilam wczoraj wsciekle fuksjowe. Do czego ja je bede nosic?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

rubin04

Magadarynka - fuksjowe tez mam :) Zakałdam np. czarna prostą spódnicę, czarne buty a na gore np biały gruby ładny golf i  włosy zwiazuje gumką z takimi kostakim w kolorze fuksji. Ogolnie mam cały zestaw rożnych gumek do włosów a najwiecej takich co mają ozdobę w postaci 2 kostek-szescianów i mam je w różnych kolorach, a nawet takie co w zaleznosci od kątta padania swiatła zmieniają nieco odcień. :)

Ale ja na modzie i stylizacjah sie nie zam czego dowiodłam na studniówce :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

magdalinska

az nabrałam ochoty na takie kolorowe rajstopy :) tylko do czego to nosic? jak ja mam tylko dwie letnie białe spodnice z lnu  :hammer:
jaki krój? olówkowy moze byc? czy trapez? raczej jednokolorowe?

justynaaaa2

magdalinska teraz to do wszystkiego można :) spodnie 3/4 też super wyglądają z kolorowymi rajtkami  :ok: a spódnice to jeansowe, sztruksowe, grubsze materiałowe - takie na jesień, letnie cienki spódniczki jakoś tak nie bardzo mi pasują do grubych rajstop  :no:
kształt każdy i trapezowe i ołówkowe, krótsze i dłuższe - jak wolisz  ;)
kolory ja bym obstawiała raczej jednolite, żeby za dużego misz maszu nie było, ale np. spódnica w kratę i rajtki w jakimś kolorze z kratki też są moim zdaniem ok  :-[
generalnie panuje dowolność, ale bez przesady  ;D

magdarynka

rubin04 a co myslisz o szarej spodnicy ? Do tego szara bluzka, czarne buty i ewentualnie czarny sweterek ???
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

magdalinska

to szukam czarnej spodnicy, albo szarej :) ew. brazowej :)

rubin04

no ja mam proste, nie w trapez bo tak jakos epiej sie czuje. No i raczej jednokolorowe. Bezpieczniej tak (chyba)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

justynaaaa2

ja też niebawem zamierzam się przejść na zakupy i nabyć takowe spódnice oraz wszelkie kolory rajtków - ale mi się spodobało to słowo :dance: nigdy tak nie mówiłam  ;D będę tej jesieni i zimy kolorowa a co ;)

magdalinska

rajtki mowia w krakowie, smiac mis ie chcialo jak to slyszałam, za kazdym razem ;)

sierpniowajulka

Cytat: Angelos w 11 Wrz 2008, 21:27:18
Ja to w sumie kolorowych nigdy nie nosiłam, ale mi sie podobają. Zachęciłyście mnie. Chyba sobie kupię.

Cytat: sierpniowajulka w 11 Wrz 2008, 20:27:11
W poprzednich sezonach nosiłam turkusy i zielenie. Teraz sprawię sobie fioletowe. Noszę zarówno do rozkloszowanych jak i ołówkowych spódnic do kolan. Dziennie i do wieczorowych strojów. :)


Sierpniowa_julka chyba widziałam cię ostatnio na mieście :)
taaaakkkkk???? a gdzie?  :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

goga

nabyłam właśnie drogą kupna żółte - w kolorze jajecznicy - do brązowej i szarej wąskiej spódnicy :)
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

mayagaramond

A ja mialam dzis na sobie filetowe. Do tego szare burmudy, szaro czarny sweter i filetowe buty, ktore sa na mni troche za duze i tak cholernie niewygodne, ze chyba je sprzedam. A szkoda, bo sa ladne zamszowe, buuuuuuu.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

ze_nitka

#63
Wątek jak znalazł bo kupiłam sobie ciemna obcisłą jeansową spódnice, zielony sweterek i tak mi pasuje założyć do tego zielone rajstopy.
I ogromnie kuszą mnie fioletowe, ale filetów na góre u mnie brak, jest letni bluzka z szerokim rękawami 3/4 albo gruby sweter z kapturem, który bardziej nadaje sie do chodzenia po domu niż do pracy.

Podobnie jak bożena zastnawiałam się czy powinno się nosić jeszcze coś w koloże rajstop oprocz nich, np.: szal na szyi albo jakies tam korale...

A i jeszcze kusi mnie by do tych ciemnych fioletowych rajstop (których jeszcze nie mam) jeansowej spódnicy i czegoś na góre (czego?) założyć sandały, na takiej grubej podeszwie, wysokim obcasie, sprzody dwa skrzyżone grube paski, zapinane ponad kostką paskiem skrzyżowanych nad pięta.

Czy są kolorowe grube pończochy???

rubin04

Z pończochami sie nei spotkałam...

A fioletowe sa super :)
Mam całą palete parw rajtuz a fioletowe sa w czołówce ulubionych :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

dzidzia101

Ja dzisiaj tez kupilam fioletowe (to wszystko przez was, wiedzmy :hammer: :hammer: :hammer:)
Musze pomyslec i poprzymierzac do czego beda pasowac  :ag: :ag:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

magdalinska

cholera, własnie, zapomniałam ze nie cierpie rajstop, wszysto mnie cisnie, gryzie, drapie  :be: z ponczochami jest juz lepiej, ale tez cudów nie ma ;) no coz.... pokusa jest tak wielka, ze chyba zaryzykuje ;)
no  i wlasnie, dawac cos na szyje w kolorze rajstop? uwielbiam szaliki  :D

konwalia

Cytat: ze_nitka w 19 Wrz 2008, 21:35:55

Czy są kolorowe grube pończochy???

zawsze były w calzedonii

ze_nitka

ja już widze oczami wyobraźni filoteowe rajstopy jeansowa spodnice jakiś czarny golf i chuste/szalik fiolteowy :D

ze_nitka

Cytat: konwalia w 20 Wrz 2008, 08:46:50
Cytat: ze_nitka w 19 Wrz 2008, 21:35:55

Czy są kolorowe grube pończochy???

zawsze były w calzedonii
Polewam konwalia i po pracy jade do calzedonii

Basia

Oj przez Was Dziewczyny też nabrałam ochoty na kolorowe rajtki  :clapping:(faktycznie fajne słowo!)

ja to mam tylko problem -jakie buty do tego.
Ja wogóle chodze zadko w spodnicach własnie ze wzgledu na buty! szczegolnie jesienia i zimą.
podpowiedzcie coś

Koniec ery grzecznej dziewczynki .....................

konwalia

jesienią balerinki, a gdy zimniej kozaki oficerki i botki,
chociaż ja już wczoraj do rurek ubrałam cienkie oficerki :)

magdalinska

buty to wlasnie kolejny moj problem..... jestem na etapie poszukiwan butów (szpilek na troszke grubszym obcasie, albo z przodu na malutkiej platformie), do dzinsów no i do wlasnie do takich rajtek :) a na zime chciałabym sobie kupic jakies fajne kozaki, ale gładkie, delikatne oficerki moga byc? np do takich spodenek do kolan i kolorowych rajtek :)

konwalia

ja mam kolekcję około 50par,cud że teraz żadnych nie kupiłam na wakacjach,  jak kiedyś będę miała zacięcie to porobię wam foty.
takie oficerki jak najbardziej ok, a do platform i wzorzystych rajstop raczej gładki zabudowany golf

Basia

Cytat: konwalia w 20 Wrz 2008, 10:09:57
ja mam kolekcję około 50par,cud że teraz żadnych nie kupiłam na wakacjach,  jak kiedyś będę miała zacięcie to porobię wam foty.
takie oficerki jak najbardziej ok, a do platform i wzorzystych rajstop raczej gładki zabudowany golf

what what
Jejku! gdzie Ty mieścisz tyle par butów???

ja też uwielbiam buty ,ale tyle nie uzbierałam... chyba

ja jestem na etapie poszukiwań oficerek takich żeby pasowały do spódnicy... Ale jak mój mąż się śmieje... jeszcze takich nie wyprodukowali by mi się podobały...

a to nie prawda.. bo nawet wczoraj widziałam jedne... miały niestety jedna wadę; cene. Kosztowały 1200zł!
Koniec ery grzecznej dziewczynki .....................