KOLOROWE RAJSTOPY

Zaczęty przez ddu, 10 Wrz 2008, 21:02:14

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

salsa

Cytat: goga w 11 Wrz 2008, 22:02:07
salsa mowisz ????  eee w sumie to mam gdzieś że mi koleżanki dooopę obrobią -  kupie se a co !!!!

ale za to uczennce sie uciesza ! olej stare prukwy z pokoju nauczycielskiego , nigdy ich ni lubilam lol
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

goga

salsa problem w tym że one w większości młodsze i na mnie i moją koleżankę ciut starszą a fajną i zgrabną laskę czasem dziwnie patrzą  :rofl1:  ale to te z tych preferujących zero makijażu i np spódnice - worki ;)  a maja po 20 kilka lat - ładne laski a takie zaniedbane :(
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

golinda

Cytat: goga w 11 Wrz 2008, 22:07:26
salsa problem w tym że one w większości młodsze i na mnie i moją koleżankę ciut starszą a fajną i zgrabną laskę czasem dziwnie patrzą  :rofl1:  ale to te z tych preferujących zero makijażu i np spódnice - worki ;)  a maja po 20 kilka lat - ładne laski a takie zaniedbane :(


ooo! to mojej kadrowej by się spodobały ;D

goga

mogę podesłać kilka sztuk ;)
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

justynaaaa2

goga jakby co to powiesz, że to strefowa moda  ;) ale by się zdziwiły jakby się dowiedziały, że przesiadujesz na strefie ślubnej  ;D no chyba że wiedzą  ???

mi też się takie kolorowe podobają, ale jakoś nigdy ich na sobie nie widziałam  :-[ może poczynię zakup, ale do tego potrzebne mi też inne rzeczy, bo przecież pod dżinsy ich nie założę, bo bez sensu  :hmm:
czyli coś czuję, że nagła potrzeba wymiany garderoby potrzebna od zaraz  jupi tylko ciekawe co na to mój portfel  :lollol:

bozena.dp

podobają mi się takie kolorowe rajtki, ale nie mam ani jednej szt., bo mało chodzę w spódnicach, zresztą mam tylko kilka szt :o :(

hmm... ale może się skuszę i kupię jakieś...

goga

justynaaaa2 wiedzą - akurat  :point_lol: :point_lol: :point_lol:  ale ostatnio odwiodłam jedną od lamówki i jednopalcowych rękawiczek he he   - pytała a skąd wiesz że to niemodne ???? to jej powiedziałam ,że przygotowuję się do wydania Pawła  :hihi:
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

bozena.dp

Cytat: justynaaaa2 w 11 Wrz 2008, 22:43:08
goga jakby co to powiesz, że to strefowa moda  ;) ale by się zdziwiły jakby się dowiedziały, że przesiadujesz na strefie ślubnej  ;D no chyba że wiedzą  ???

mi też się takie kolorowe podobają, ale jakoś nigdy ich na sobie nie widziałam  :-[ może poczynię zakup, ale do tego potrzebne mi też inne rzeczy, bo przecież pod dżinsy ich nie założę, bo bez sensu  :hmm:
czyli coś czuję, że nagła potrzeba wymiany garderoby potrzebna od zaraz  jupi tylko ciekawe co na to mój portfel  :lollol:

widzę, że mamy podobny problem ;)  :piwko:

dzidzia101

#33
Tez mi sie podobaja ale u kogos, sama nie mam zadnych kolorowych i nogdy nie nosilam.
Macie moze jakies Wasze fotki? ale najlepiej Wasze, nie z netu  :ag: :ag:
Chetnie bym zobaczyla i moze sie przekonam i sobie cos kupie  :ag: :ag:
(tylko, ze nie mam chyba spodnic do takich rajstop, buuu)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

magdarynka

Kupilam wczoraj fioletowe  jupi Ale zachorowalam na czerwone, i ciemnozielone, i szare.....
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ddu

ja mam na sobie dżinsową sukienkę (dziś piątek, więc mogę mieć "luźny" strój) i zielone rajstopy.
w szafie fuksja, oberżyna, turkus, czerowne, fioletowe....i nic do nich nie pasuje.
muszę jakąś spódnicę kupić koniecznie!

nionczka

Ja w szarych duzo chodzilam, ale nie zaliczam ich do kolorowych :-)
Moim zdaniem najlepsze spódnice do kolorowych rajstop sa dzinsowe. Poza tym mozna je wykorzystywac tez latem bez rajstop.
Kolorowe rajstopy fajne sa tez do dzianinowych sukienke, np. szarych. No i do spodni (do kolan, szorty, rybaczki). W sumie fajnymi rajsopami mozna przedluzyc sezon bardziej letnich ciuchów.

Zwierzatko, ja tez nie lubie swoich nóg, ale juz przy kozakach jestem zachwycona widokiem :-) Co z tego, ze widac zaledwie 15 cm rajstop???
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

kamelia04.08.2007

Cytat: salsa w 11 Wrz 2008, 22:00:30
Cytat: goga w 11 Wrz 2008, 21:50:08
ja mam ochotę na takie - ale gdzie będę w nich chodzić :(

blagam !! np do pracy
u nas jedna pani sedzia przychodzi w roznych kolorkach rajtek, do tego bardzo fajnie sie ubiera
np zielone butelkowe rajtki i sukienka blado zolto-zielona , ołowkowa do tego szpilki, zielona czarne albo zolte :)


ja też chodziłam w moich kolorowych rajstopach do pracy do sądu, nawet w tych czerwonych z czarnymi kabaretkami na wierzchu i w glanach. Widok był zarąbisty, bo otaczały mnie konserwy ubraniowe  ;D.
legalna teoria dowodowa rozbudowała klasyfikację dowodów wg. ich wartości, znano min. dowody pełne, niepełne, półpełne, niezupełne, więcej niż półpełne, mniej niż półpełne, a także oczywiste, poważne, przekonujące, rzeczywiste, wątpliwe, podejrzane

golinda

Cytat: dzidzia101 w 12 Wrz 2008, 00:42:35
(tylko, ze nie mam chyba spodnic do takich rajstop, buuu)

ja zamierzam takie nosić do spodni takich do kolan i butów na obcasie

zwierzatko_mojej_mamy

nionczka przy kozakach u mnie to by bylo widac minus 15 cm kolorowych rajtek lol lol
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

gioseppe

ja tez uwielbiam kolorowe rajstopy, w szczegolnosci jesienia, zima, gdy na zewnatrz szaroburo :)
lubie kolorowe w jednym kolorze, kolorowe teczowe, wzorzyste i wszystkie oby nie przesadzone :)
nosze do jeansowych mini mini, szortów i rybaczek :) z gladkich kororowych uwielbiam gatte a z wzorzystych calzedonie - w zeszlym roku kupilam cala baterie rajstop dla siebie i siostry na allegro ;)
http://www.szajnar.pl/   - makijaż Kraków - fotografia kobiet
http://www.facebook.com/EwelinaSzajnarMakeUP

bozena.dp

dziewczyny pytanie 'techniczne' mam ;)
czy zakładając kolorowe rajstopy, np. fioletowe muszę mieć coś jeszcze (jakiś element garderoby) w tym samy kolorze?
jak wy to robicie?

(zaraz wam pokaże jakie mam spódnice, a wy mi mam nadzieje doradzicie co i jak ;))

bozena.dp

a więc (wiem, zdania nie zaczyna się od "a więc")
oto moje spódnice i pytania:
1. czy mogę się w ogóle w takich kieckach pokazać na ulicy (szczególnie nr 2,3,4)?
2. czy i jakie kolory rajstop pasowałby do tych spódnic?

z góry dzięki za wszystkie rady, bo moda nie jest moją mocną stroną :shy:



salsa

bozena.dp zalezy od okazcji
jak dla mnie mozna zalozyc każda (w zaleznosci od sytuacji) poza NR 2 - ta jest paskudna :P

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

malutenka

Nr 1 jak najbardziej - kratka teraz ma być modna (w sklepach od płaszczy do skarpetek widziałam kratki, więc cos to znaczy) :D Nr. 2 moim zdaniem do czarnego wora, a nastepnie zsypu :)
Nr3 mi pasuje wszędzie
Nr.4 i 5 są ładne, poza pracą pasują :)

nionczka

Podobaja mi sie 3 i 5, 2 okropna, zagdzam sie z Salsa.
3 jest uniwersalna. Mozesz ja nosic wszedzie i w roznych kombinacjach, w tym kolorystycznych. Masz ladne nogi wiec nie powinno byc problemu. Ja bym sprobowala z malinowym kolorem, tak jakos mnie naszlo ;-)
1 mozesz nosic do brazowych rajstrop, ale nie lubie za bardzo jasnych spodnic do ciemnych rajstop. Trzeba poprobowac i zobaczyc.
Reszty nie nosilabym z rajstopami.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

salsa

nionczka dokładnie, te dwie ostanie takie letnie, nie rajstopowe w ogole ;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

bozena.dp

#48
dziewczyny dzięki za rady  :smiley_thnx:  oczywiście macie po piwku  :piwko:


wrobelek0403

te pierwsza widze z cudna ciemną zielenia albo czekolada, albo sliwką. Do trzeciej w zasadzie kazdy kolor pasuje. :)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login