KOLOROWE RAJSTOPY

Zaczęty przez ddu, 10 Wrz 2008, 21:02:14

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Basia

ze_nitka im grubsze rajstopy tym mniej prześwitujące.
myśle że 50 będą dobre

a paleta extra! nawet nie wiedziałam ze tyle kolorów robią... :hihi:
Koniec ery grzecznej dziewczynki .....................

sonja

Cytat: ddu w 20 Wrz 2008, 16:13:59
najfajniejsze kolorowe rajstopy kolorowe są w toruniu na takim ryneczki na przeciwko auli uniwersytetu. tańsze i fajniejsze niż w sklepach. ale jak wracam z pracy, ryneczek zamknięty. wtedy jadę do gatty

Ddu, o jaki ryneczek Ci chodzi? jedyny rynek jaki znam to rynek naprzeciw Uniwersamu. Chodzi Ci o te sklepy koło przystanku i Polomarketu? gdzieś te okolice?

magdalinska

Cytat: Basia w 22 Wrz 2008, 23:56:06
magdalinska mnie się podobają nr 3

a nie boisz się kupowac buty przez internet?
boje sie, ale co mam zrobic, jak takich w sklepie nie ma ;) 
jak na razie to kupiłam 3 pray klapek na lato, i okazały sie super :) w butyku kupilam 2 pary, jedna oddałam, drugie wymieniłam na wiekszy rozm, ale i tak nie sa takie idealne. teraz czekam na kozaki.
Poiza tym zawsze pytam czy jak bedzie z rozm cos nie tak, to czy mozna zwrocic albo wymienic, jesli nie, to nie kupuje, szczegolnie jesli buty sa drogie.


konwalia

z allegro polecam sprzedawcę degam, kupowałam kilka razy

ze_nitka

Cytat: Basia w 22 Wrz 2008, 23:57:33
ze_nitka im grubsze rajstopy tym mniej prześwitujące.
myśle że 50 będą dobre

a paleta extra! nawet nie wiedziałam ze tyle kolorów robią... :hihi:
Kupiłam 3 pary 40den z Veneziany, wolałabym żeby były grubsze, a kolory super :) violet, marine i verde botilie.
Mam akurat 3 pary na 3 dni nadchodzących szkoleń ;) do uniformu prowadzącego urozmaicenie jak znalazł ;)

magdalinska

strasznie sie napalilam na te rajtki :) dzisiaj kupuje buty, niech sie dzieje co chce ;)
a te nr 3 fioletowe moga byc czy raczej czarne? tylko do czego ja fiolet zaloze.... mozna do fioletowych rajstop, czarnych spodenek i czarnego golfa?

panikarola

Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

sznapkowa

Ja noszę tylko grube, kolorowe rajstopy i to od lat i na każdą okazję. Nie ciepię takich zwykłych rajstop ...a kolor cielisty to już jest rzeźnia.

tachogti

sznapkowa kolor cielisty w wersji kioskowej i czarny pogrzebowy w wersji starszych pan zabija  ;)
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

sierpniowajulka

Cytat: Angelos w 22 Wrz 2008, 11:31:47
Cytat: sierpniowajulka w 19 Wrz 2008, 15:05:34
Cytat: Angelos w 11 Wrz 2008, 21:27:18
Ja to w sumie kolorowych nigdy nie nosiłam, ale mi sie podobają. Zachęciłyście mnie. Chyba sobie kupię.

Cytat: sierpniowajulka w 11 Wrz 2008, 20:27:11
W poprzednich sezonach nosiłam turkusy i zielenie. Teraz sprawię sobie fioletowe. Noszę zarówno do rozkloszowanych jak i ołówkowych spódnic do kolan. Dziennie i do wieczorowych strojów. :)


Sierpniowa_julka chyba widziałam cię ostatnio na mieście :)
taaaakkkkk???? a gdzie?  :)

Pod Mariotem. Ja szłam do Limu a Ty wchodziłaś do przejscia podziemnego  :)

Angelos, to pewnie byłam ja - bo mieszkam koło Marriotta. :) Jak Ty mnie poznałaś taką zwyczajną???  :P
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Angie

Cytat: sierpniowajulka w 24 Wrz 2008, 22:14:56
Cytat: Angelos w 22 Wrz 2008, 11:31:47
Cytat: sierpniowajulka w 19 Wrz 2008, 15:05:34
Cytat: Angelos w 11 Wrz 2008, 21:27:18
Ja to w sumie kolorowych nigdy nie nosiłam, ale mi sie podobają. Zachęciłyście mnie. Chyba sobie kupię.

Cytat: sierpniowajulka w 11 Wrz 2008, 20:27:11
W poprzednich sezonach nosiłam turkusy i zielenie. Teraz sprawię sobie fioletowe. Noszę zarówno do rozkloszowanych jak i ołówkowych spódnic do kolan. Dziennie i do wieczorowych strojów. :)


Sierpniowa_julka chyba widziałam cię ostatnio na mieście :)
taaaakkkkk???? a gdzie?  :)

Pod Mariotem. Ja szłam do Limu a Ty wchodziłaś do przejscia podziemnego  :)

Angelos, to pewnie byłam ja - bo mieszkam koło Marriotta. :) Jak Ty mnie poznałaś taką zwyczajną???  :P

No proszę cię!! Jaką zwyczajną  ;)  Widziałam twoje zdjęcia to cię poznałam.  A poza tym musze ci powiedzieć, że tak młodo wyglądasz   :)

suegro

A ja to się dziś zaopatrzyłam konkretnie na allegro - 7 kolorowych par  :perfect:
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

bozena.dp

Cytat: suegro w 26 Wrz 2008, 19:06:11
A ja to się dziś zaopatrzyłam konkretnie na allegro - 7 kolorowych par  :perfect:

:surprise: widzę, że zaszalałaś  :thumbup:

brawurka

ja kupiłam brązowe, śliwkowe i grafitowe, problem w tym, że nie znałam firmy i baba wmowiła mi ze przy moim wzroscie musze miec 5, efekt jest taki ze klin mi sie po tylku rozłazi i sie zsuwają, nie da sie chodzić

suegro

Cytat: bozena.dp w 26 Wrz 2008, 19:40:15
Cytat: suegro w 26 Wrz 2008, 19:06:11
A ja to się dziś zaopatrzyłam konkretnie na allegro - 7 kolorowych par  :perfect:

:surprise: widzę, że zaszalałaś  :thumbup:


No to nie powiem, że tyle samo kupiłam kolorowych podkolanówek  :ag:
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

brawurka

a dostałas je już? dobre gatunkowo? podaj link do aukcji jeśli mozesz

didi_loczek

Ja dziś musiałam kupić zwykłe czarne na jutro,  kolorowe ledwo mieszczą się w szufladzie  lol

suegro

Cytat: brawurka132 w 26 Wrz 2008, 20:14:43
a dostałas je już? dobre gatunkowo? podaj link do aukcji jeśli mozesz

Nie, jeszcze nie dostałam.

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=440217621
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zosia2007

a 40 nie za cienkie? bo one tak troche przeswituja a ja lubie grube kolorowe rajstopy i wlasnie sie zastanawiam czy 40 czy 60 sobie zamowic

goga

zosia2007 ja mam 40  i jakoś najbardziej te lubię, raczej nie prześwitują, 60 dla mnie za grube, ale to chyba każda indywidualnie ocenia
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

brawurka


zosia2007

ja właśnie zamówiłam 4 pary, ale z veneziany :)

ze_nitka

zosia2007, ja mam tez te z veneziany, 40den i na kolanach mi prześwitują, wolałabym 60, ale w 60 słaby wybór no i np.: na taki dzien jak dzis to za gorae 60den

Basia

Jejku! dziewczyny ale szalejecie! Ja sobie jeszcze nie kupiłam żadnych...
bo nie mam butów!!!

żadne z posiadanych mi się nie widzą do kolorowych rajstop!

ale super te kolory Gatty na allegro! nie wiem czemu ale jakoś nie wpadłam na to by tam szukać rajstop...
Koniec ery grzecznej dziewczynki .....................

inkageo

Tanio jest na allegro! Ja dzisiaj Rosalię kupiłam w sklepie firmowym za 13 zł!
Imagine there is no hate