KOLOROWE RAJSTOPY

Zaczęty przez ddu, 10 Wrz 2008, 21:02:14

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ddu

bardzo lubie, bardzo mi sie podobaja, bardzo sie ciesze, ze znow sie pojawily w modzie....
ale nie mam co do nich nosic.
kiedys nosilam rybaczki. ale chcialabym spodniczke. ekstremalne mini odpadaja. nie moge nic znalezc.
a Wy nosicie? do czego?

zosia2007

do wszystkiego - sukienki, spódnice, spodenki :)

uwielbiam np. połączenie fioletowych rajstop i małej czarnej

MagdaM

Cytat: ddu w 10 Wrz 2008, 21:02:14
bardzo lubie, bardzo mi sie podobaja, bardzo sie ciesze, ze znow sie pojawily w modzie....

kolorowe a dokładnie jakie kolory są teraz w modzie? bo się zastanawiam jaki kolor by pasował do popielatych spodenek

maroonbug

ddu ja nosze do spodnicy-olowka, do tweedowych szortow i do spodnic w stylu lat 60. (rozkloszowanych do kolan). kolorowe rajstopy sa superowe!
MagdaM do popielatego to pasuje wszystko- fiolety, zielenie, turkusy...ja mam fajne ciemnoniebieskie z h&m i pasuje do szarych szortow jak ulal.

ddu

zimą ma byc modna purpura-fiolet. ale widzialam tez piekne musztardowe i turkusowe. nie moge znalezc w necie teraz tej sesji.

a ja nie mam zadnej spodniczki, kt. by pasowala.
gdybyscie mialy na mysli konkretne linki, dajcie prosze znac.

magdarynka

Wczoraj chcialam kupic jakies kolorowe rajstopy i pani laskawie mi oswiadczyla ze " jest za cieplo na takie rajstopy "  what  oczywiscie dlatego ze takich nie miala  :hammer: laskawie oswiadczylam ze ja chce i kupie wobec tego tam gdzie maja pelen asortyment .
Swoja droga, zapalalam miloscia do takich w ubieglym sezonie jesienno / zimowym, nalogowo nosilam zolte i szare  :dance:  teraz mam ochote na fioletowe
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

salsa

mnie sie podobaja i to bardzo, ale na kims
sama jakos nie nosze :wall:
ale lubie rajstopy we wzory , oraz koronkowe :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

MagdaM

Cytat: maroonbug w 10 Wrz 2008, 21:22:42
MagdaM do popielatego to pasuje wszystko- fiolety, zielenie, turkusy...ja mam fajne ciemnoniebieskie z h&m i pasuje do szarych szortow jak ulal.

no to fajnie mam jedne fioletowe z delikatnym wzorkiem po bokach
przydadzą się teraz bo kiedyś je kupiłam i nie nosiłam, ale teraz fajnie było by mieć coś pod kolor np torebka albo sweterek

tachogti

Ja nosze do dzinsowej szarej spodniczki, do kostiumu, do krotkich spodenek i o do miniowki byle nie do pracy :) Na ten sezon zakupilam juz zielone pragne jeszcze fioletowych i w szkocka kratke :)
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

rubin04

Oj ja mam cała palete kolorów: od fuksji, przez fiolety i róze po zgniłą zieleń.
Dzieki nim zima nie jest dla mnie taka smutna i nie fajna...
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

rubin04

cos mi  sie dwa razy wysłało...
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

malutenka

#11
Mam zielone i szare.
Takimi bardzo grubymi rajstopami przedłużam żywotnośc letnich spódnic i sukienek :)

sierpniowajulka

W poprzednich sezonach nosiłam turkusy i zielenie. Teraz sprawię sobie fioletowe. Noszę zarówno do rozkloszowanych jak i ołówkowych spódnic do kolan. Dziennie i do wieczorowych strojów. :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

golinda

ja chcę takie w kolorze oberżyny - najlepiej do takich spodni do kolan (za które dostanę w pracy opierdol ;) )

kamelia04.08.2007

#14
nosiłam kiedyś kolorowe rajstopy (grubosc 40) do szkoły, do pracy. Miałam wtedy 26-27 lat i byłam urzędnikiem sądowym:

-czerwone - do czarnej spódnicy do kolan, na to czarne kabaretki i glany albo kozaki na obcasie - widok zarąbisty,
-fioletowe,
-szafirowe - do czarnej spódnicy i szafirowego golfu,
-zgniła zieleń,
-jasna zieleń.

Najczęsciej nosiłam ze spódnicą czarną do kolan, albo długa do kostek czarną albo brazową - w zależnosci od koloru rajstop, tak by się rajstopy nie gryzły ze spodnicą. Buty - glany albo owe kozaki na obcasie.
legalna teoria dowodowa rozbudowała klasyfikację dowodów wg. ich wartości, znano min. dowody pełne, niepełne, półpełne, niezupełne, więcej niż półpełne, mniej niż półpełne, a także oczywiste, poważne, przekonujące, rzeczywiste, wątpliwe, podejrzane

nionczka

Ja brudny turkus do brazowej sztruksowej spodnicy, ciemno fioletowe do dzinsowej, w kolorowe paski niebiesko-zielone do brazowej...
Szkoda, ze mam nogi jak kolki i krotkie bo w ogole bym zaszalala np. z czerwonymi i wzorzystymi...
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Angie

Ja to w sumie kolorowych nigdy nie nosiłam, ale mi sie podobają. Zachęciłyście mnie. Chyba sobie kupię.

Cytat: sierpniowajulka w 11 Wrz 2008, 20:27:11
W poprzednich sezonach nosiłam turkusy i zielenie. Teraz sprawię sobie fioletowe. Noszę zarówno do rozkloszowanych jak i ołówkowych spódnic do kolan. Dziennie i do wieczorowych strojów. :)


Sierpniowa_julka chyba widziałam cię ostatnio na mieście :)

salsa

Cytat: golinda w 11 Wrz 2008, 20:59:30
ja chcę takie w kolorze oberżyny - najlepiej do takich spodni do kolan (za które dostanę w pracy opierdol ;) )
mam w takim kolorze sprzed kilku lat
kupiłam raz założyłam i leża w szufladzie  :oops:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

zwierzatko_mojej_mamy

ja mam fiolety, oberzyny i granaty - ale niestety nie lubie swoich nog i jakbym zalozyla dlugosc spodnicy, ktora mi pasuje to by wystawal jedynie 15 cm pasek ;) a ja bym wygladala jak pastereczke -- bo to wlasnie taka dlugosc mnie zadowala noznie, aczkolwiek sylwetkowo calosciowo juz nie ;P
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

golinda

Cytat: salsa w 11 Wrz 2008, 21:41:44
Cytat: golinda w 11 Wrz 2008, 20:59:30
ja chcę takie w kolorze oberżyny - najlepiej do takich spodni do kolan (za które dostanę w pracy opierdol ;) )
mam w takim kolorze sprzed kilku lat
kupiłam raz założyłam i leża w szufladzie  :oops:

czyli są już moje :)

salsa

Cytat: golinda w 11 Wrz 2008, 21:44:45
Cytat: salsa w 11 Wrz 2008, 21:41:44
Cytat: golinda w 11 Wrz 2008, 20:59:30
ja chcę takie w kolorze oberżyny - najlepiej do takich spodni do kolan (za które dostanę w pracy opierdol ;) )
mam w takim kolorze sprzed kilku lat
kupiłam raz założyłam i leża w szufladzie  :oops:

czyli są już moje :)

jasne jak bedziesz na zlocie to dam ci je w nagrode  ;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

zwierzatko_mojej_mamy

moze konkurs z nagrodami ? :>
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

goga

ja mam ochotę na takie - ale gdzie będę w nich chodzić :(
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

salsa

Cytat: goga w 11 Wrz 2008, 21:50:08
ja mam ochotę na takie - ale gdzie będę w nich chodzić :(

blagam !! np do pracy
u nas jedna pani sedzia przychodzi w roznych kolorkach rajtek, do tego bardzo fajnie sie ubiera
np zielone butelkowe rajtki i sukienka blado zolto-zielona , ołowkowa do tego szpilki, zielona czarne albo zolte :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

goga

salsa mowisz ????  eee w sumie to mam gdzieś że mi koleżanki dooopę obrobią -  kupie se a co !!!!
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)