lekarz na kregoslup

Zaczęty przez aniak1211, 10 Wrz 2008, 18:02:09

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

aniak1211

Dziewczyny,moj mlodszy brat ma jakies dolegliwosci kregoslupowe,szukamy lekarza dla niego,
od Zgorzelca do Wroclawia i okolic.

Cos sobie uszkodzil w silowni i ciagle go boli,a tu gdzie mieszka nie ma szans na dobrego lekarza,
jak wiecie cos o dobrym lekarzu to prosze dajcie znac

aniak1211

Nawet nie wiem jak nazwac specjaliste od kregoslupa :hihi:

jo_miekka

No najpierw to chyba ortopeda...

sputnik_sweetheart

Żory pasują? Tam są bardzo dobrzy lekarze. Co go boli? Prześwietlenie zrobione? Ja mam bardzo duże doświadczenie kręgosłupowe (niestety), wiedzą się podzielę ;)

aniak1211

Braciszek na silowni zawojowal,chodzil do jakis lekarzy co sportowcow lecza ale on nie wie jaki to specjalista,
kazalam mu do ortopedy isc ale nie wiem kiedy sie wybierze,
Zory taz mogo byc,tylko niech on sam sie zdecyduje na wizyte.

sputnik_sweetheart

aniak1211 podstawa to prześwietlenie, ale może mu przejdzie, może po prostu się przesilił. jakby co to pytaj ale mam nadzieję, że nie będzie takiej potrzeby ;)

aniak1211

Lekarze nic nie widza,a brat byl u babci znachorki ktora nastawia kosci i robi masaze i czary mary, ona mowi ze cos mu sie przestawilo,ale jak ja go pytam o konkrety to on jakos nie umie mi odpowiedziec.
Kazalam mu do ortopedy isc to wiem ze szukal jakiegos,musze zadzwonic i zapytac jak tam

sputnik_sweetheart

Cytat: aniak1211 w 21 Wrz 2008, 22:21:05
Lekarze nic nie widza,a brat byl u babci znachorki ktora nastawia kosci i robi masaze i czary mary, ona mowi ze cos mu sie przestawilo,ale jak ja go pytam o konkrety to on jakos nie umie mi odpowiedziec.
Kazalam mu do ortopedy isc to wiem ze szukal jakiegos,musze zadzwonic i zapytac jak tam
o rany, aż  i ciarki przeszły po plecach ;)
ale wiesz, ja jestem po 2 operacjach kregosłupa to inaczej patrzę na to. mam nadzieję, że nic mu nie jest!