Mój niewidoczny na zdjęciach makijaż próbny :)

Zaczęty przez kate.zet1, 28 Sie 2007, 12:28:54

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mary

Dołączam się do grona słodzących - pięknie wyglądasz!
Oko faktycznie przydałoby sie przyciemnić i będzie równie pięknie jak Ty sama. Kiedy Twój ślub? Pytam, żeby mnie nie ominęła relacja i fotki (już umieram z ciekawości jak będziesz w całości wyglądać) :-)

kate.zet1

Dziękuję :-D  - ślub 15 września - tak jak w suwaczku ;-) Juz mnie nerwy zżerają....

mary

No proszę, tak mnie zamroczyło, że nawet suwaczka nie zauważyłam ;-)

gioseppe

proszę bardzo, mam nadzieję, że w dniu slubu makijaż wyjdzie jeszcze lepiej :)
http://www.szajnar.pl/   - makijaż Kraków - fotografia kobiet
http://www.facebook.com/EwelinaSzajnarMakeUP

agad16

Ślicznie Ci w tym poprawionym makijażu :-) Zgadzam się z Gioseppe jeśli chodzi o kolor brwi. W ciemniejszych byłoby jeszcze ładniej.
Jakie masz szkła? Też kupiłam sobie niebieskie ale wydaje mi się, że troszkę ciemniejsze.

errata

Ja jestem zachwycona tym makijarzem, bardzo ładnie Ci w nim, ale profesjonalistk w tej dyiedyinie nie jestem  ;-)

misiak_maly

Nie będe wogóle oryginalna - oczy za słabo. Ja też nie jestem specjalistką, ale zastanawiam się dlaczego do ślubu nikt nie robi czarnych (zaznaczam - delikatnych) kresek na górnej powiece. Ja na codzień maluję mocniej oczy, a ślub to przecież też impreza, więc możnabyłoby zaszaleć.

Za to bardzo podoba mi się odcień błyszczyku - możesz napisać cóż to?


pozdrawiam atrakcyjne Panny Młode ;-)

golinda

IMHO, kolor cieni w ogóle do ciebie nie pasuje, zwłaszcza do koloru oczu (pomijając już fakt, że postarza"
powinnaś mieć oczy pomalowane zimnym kolorem

salsa

golinda, ja Cie proszę:0 byłam na ślubie koleżanki której tez powiedziano ze oczy zimnym kolorem
wyglądała jak idz stad i nie wracaj

miała niebieskie powieki!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

eva_luna

Cytat: "misiak_maly"Nie będe wogóle oryginalna - oczy za słabo. Ja też nie jestem specjalistką, ale zastanawiam się dlaczego do ślubu nikt nie robi czarnych (zaznaczam - delikatnych) kresek na górnej powiece. Ja na codzień maluję mocniej oczy, a ślub to przecież też impreza, więc możnabyłoby zaszaleć.

pozdrawiam atrakcyjne Panny Młode ;-)

a propos czarnej kreski- ja jej na codzien nie robie ale mialam juz makijaz probny i bede miec kreske nie tylko na gornej powiece ale rowniez czesciowo na dolnej. Cienie bede w brazach i zlotach. Beda to takie troche kocie oczy. Wg mnie rewelacja, wg N tez.

misiak_maly

Oooo to mnie zaskoczyłaś. Bardzo w moim guście opisany przez Ciebie makijaż, ja mam do próbnego jeszcze czas, więc zbieram pomysły. A masz może zdjątka z tego makijażu?
:lol:

eva_luna

mam jedno, ktore mi sie srednio podobalo (robilam sama :lol: ) a potem baterie w aparacie padly. jak podladuje to po poludniu wkleje to zdjecie.

golinda

Cytat: "salsa"golinda, ja Cie proszę:0 byłam na ślubie koleżanki której tez powiedziano ze oczy zimnym kolorem
wyglądała jak idz stad i nie wracaj

miała niebieskie powieki!

nie no, litości! czy tylko niebieski jest zimnym kolorem?
ale ten ciepły jasny brąz kompletnie jej nie pasuje
pasowałby zimny, ciemnoczekoladowy brąz, ciemny grafit etc. do tego w wewnętrznych kącikach coś jasnego, ale też niezbyt ciepłego

misiak_maly

Cytat: "eva_luna"mam jedno, ktore mi sie srednio podobalo (robilam sama :lol: ) a potem baterie w aparacie padly. jak podladuje to po poludniu wkleje to zdjecie.

Czekam z niecierpliwością :mrgreen:


pozdrawiam

kate.zet1

Cytat: "golinda"IMHO, kolor cieni w ogóle do ciebie nie pasuje, zwłaszcza do koloru oczu (pomijając już fakt, że postarza"
powinnaś mieć oczy pomalowane zimnym kolorem
Kolor cieni czy oczu mnie potarza? ;-) nie uznam tego jako cios w moją stronę - do dziś mam czasem kłopot z kupnem alkoholu - każą mi sie legitymować haha wiec trochę postarzenia mi sie przyda ;-) Nie przepadam za zimnymi odcieniami, ale wezmę sugestię pod uwagę - może rzeczywiście będzie bardziej wyraziście.
Czarnych kresek nie chcę - nosze na codzień (juz bez cieni) :-D

[ Dodano: 29-08-2007, 15:25 ]
Cytat: "misiak_maly"Za to bardzo podoba mi się odcień błyszczyku - możesz napisać cóż to?
Niestety nie wiem co to za błyszczyk, jak bedę robić paznokcie sprawdzę i Ci napiszę :)

[ Dodano: 29-08-2007, 15:29 ]
CytujJakie masz szkła? Też kupiłam sobie niebieskie ale wydaje mi się, że troszkę ciemniejsze.   
_________________
moje szkła to ACUVUE2 colours Johnson&Johnson ;-)

sloneczko84

Kate,
nie jestem jakimś ekspertem od makijażu, ale ładnych kilka lat praktyki już mam. Twój makijaż bardzo mi się podoba, biorąc pod uwagę korekty forumowiczki-wizażystki. Chciałam tylko dodać, że moim zdaniem ciut za dużo różu na policzkach. Wg mnie są one trochę za ciemne.
Nie wiem jak waszym zdaniem, ale ja uważam, że makijaż ślubny powinien nadawać świeżości, lekkości i niewinności twarzy. Podkreślać co trzeba, ale nie za dużo.
Może warto pomyśleć o jakimś innym koloże na podkreślenie kości policzkowych, ten mi się wydaje za ciepły i za mocny.

salsa

kate.zet1, bardzo sie ciesze ze skorzystałaś z mojej sugestii przyciemnienia oka:) poparły mnie inne forumki,, wiec teraz tylko należy spacyfikować kosmetyczkę i do dzieła:))

idziesz na jakiś próbny jeszcze gdzieś ?? czy zostaje ta pani?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

kate.zet1

Cytat: "salsa"idziesz na jakiś próbny jeszcze gdzieś ?? czy zostaje ta pani?
Hej Salsa ;-)  No właśnie się zastanawiam...jestem umówiona na 5 września...ale mam przeczucie, że tam nie będzie lepiej (gorszy salon, kobita jakaś baardzo młoda). Może (u tej co byłam) po makijażu chwycę jeszcze sama za pędzel i się domaluję lekko jej kosmetykami...cholera wie... :mrgreen: Ten salon mi najbardziej pasuje bo jest pod domem i oszczędzę czas...

foszek

kate.zet1, a u kogo sie malowalas?
Ja jestem wstepnie umowiona z pania Basia Romer, ktora dojezdza do klienta.

kate.zet1

Niestety do Pani Basi się spóźniłam - ma czas  tylko na 8 rano, a ja przecież nie będę paradować w makijażu od rana do 16, trudno i szkoda, bo podobno to jedna z lepszych makijażystek we Wrocku :( Idę do salonu koło Agory - tam mieszkam :)

salsa

kate.zet1, to moze juz lepiej nie kombinować-niech juz ta zostanie, bo makijaż zrobiła dobry,
może pani sama łaskawie  Ci domaluje co będziesz chciała, w koncu to Ty płacisz jej  a  nie ona Tobie:))
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

jo_miekka

Pięknie! Urodę masz taka, że nic mocniejszego tu nie trzeba! Tak jest super!

elve

gioseppe, to u kogo warto się malować?

gioseppe

Cytat: "elvelve"gioseppe, to u kogo warto się malować?
ja podejrzewam, ze ile osob tyle opinii :)
kazdemu podoba sie cos inego
z Krakowa ja jak zwykle polecam Tomka z sephory na florianskiej, gosc ma talent  - rewelacyjnie dobiera kolory, swietnie modeluje oko

jest po prostu artysta
ten gośc to skarb :-P


ostatnio polecilam kolezance, ktora ma w przyszlym tygodniu slub i byla zachwycona
http://www.szajnar.pl/   - makijaż Kraków - fotografia kobiet
http://www.facebook.com/EwelinaSzajnarMakeUP

elve

Gioseppe; mam mało czasu na podjęcie decyzji, a twój makijaż jest wystarczającą reklamą ;-)