Kwiaty czy prezent

Zaczęty przez giga, 06 Wrz 2008, 20:41:35

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Basia

Cytat: wrobelek0403 w 17 Wrz 2008, 21:36:18
a ja wracam do tematu watku,

za tydzien ide na slub do kolezanki, która bawila się na moim weselu. U niej wesela nie ma, ale wieczorem spotykamy się w knajpie na piwku i pogaduchach. No i chce ją obdarowac jakims drobiazgiem, ale pojecia nie mam co - myslicie, ze kupon do Duki byłby dobrym rozwiązaniem????

hej!
myślę że kupon do Duka jest dobrym pomysłem. My też dostaliśmy taki niestety jeszcze nie skorzystałam ,ale mam jeszcze chwilke - kupon jest ważny przez rok.
Koniec ery grzecznej dziewczynki .....................

Basia

Koniec ery grzecznej dziewczynki .....................

giga

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ishka82


giga

#54
ishka82Pomysłowe prezenty.Jak dostaniesz katalog daj znać.(BRW)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

rubin04

#55
To zależy co młodzi lubią..ale z prezentów wymienionych przez WAS stawiała bym na kupon do DUKA -co do kompletu reczników - dostałam wielkie 4 komplety i ledwo je w 2 szufladach komody upchnęłam i chyba na reszte życia mi ich starczy... recznikom mówie nie - zbyt popoularne...

Ale z b.trafionych prezetów:
- mały wok do kuchni chińskiej (wasnie z DUKA) z ksiazką z przepisami kuchn.chińskiej [znajomi jednak wiedzieli ze ogolnie lubimy z męzem gotowac]
- piekny tytanowy nóż z błekitnym ostrzem..bardzo ostrym - no cudo... [ot tych znajomuyych co tez woka nam podarowali]

A co do poscieli... tez mówię NIE - dostalismy jeden komplet (na szczescei tylko jeden) - problem polega na tym ze my mamy kołdrę 200 x 200 i tego obdarowujacy nie przewidział.


Z pracy dostałąm 12 kryształowych kieliszków do wina - b.fajne.

My teraz koledze jako "mały upominek" podarujemy kamienny moździerz, kg limonek, opakowanie cukru trzcinowego i wódkę Cachase - czyli zestaw do caipirinhi :)


..mam nadzieję ze moze jakos kogoś natchnęłam...

A co do kwiatów pod kosciołem to wszystkim znajomym mówiłam że preferuję czerwone i wytrawne.. I nawet takie się trafiły ;-)  :drunk:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

chcialam zauwazyc, ze kupon do duki to bardzo dobry pomysl lol lol jeszcze mojego do konca nie wykorzystalam od WAS hihii

nie wiem, czy tutaj pisalam, ale nasz prezenty byly fajowe i zaliczma do nich ikone z archanioles gabrielem z czerwonymi skrzydlami, talerze i kubku z klimtem, dwie figurki wyciete z obrazow klimta, piekny zestaw kieliszkow do wina i do czegos, czego teraz nie pamietam, bo zostaly w domu i czekaja na przywozke, jak bedzie na miejsce do ulozenia ;)

zestaw do sushi i fajny prezent - ksiazka kucharska z kasa w srodku - 10zlotowe banknoty, ktore odkryjesz tylko wtedy, kiedy zaczniesz gotowac :D komplet recznikow tez byl, ale akurat tego nie mamy w sensie "fancy"- mamy tylko stare w dziwne pasy, ale w dobrym stanie ;)

jeszcze piekny zestaw - portfel meski i damki ze skory plaszczki ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

cumberland

to ja jeszcze dorzucam:
1. zestaw do fondue + książka z przepisami - pewnie sami byśmy sobie nigdy nie kupili, bo to niby taki fancy gadżet ;) zestawik jest rewelacyjny a i na kilka domówek kulinarnie nie muszę się wysilać hihi
2. z tańszych "zamiast kwiatków": pięknie wydana Kamasutra albo jakiś inny SEXBOOK ;)

tachogti

Wszelkie kupony do Duki, Ikei, Almi Decor, Villeroy i Boch i innych takich sa b. wskazane wydaje mi sie :D My od mojej rodziny ostatnio dostajemy takowe na wszelkie okazje i bardzo nas to cieszy :)
Co do zestawow do sushi i innych filizanek - mamy po 3 z kazdego w pawlaczu lol bo to dosyc chodliwe ostatnio mam wrazenie.
tytanowy noz tez bym chciala... :) i pomysl z portfelami tez fajny :D
Ja lubie dostawac albumy na zdjecia bo to zmusza do ich wywolania ;)
A pomysl z mozdzierzem itd rewelacyjny wrecz! Przynajmniej wesoly, a malo kto ma zapas mozdzierzy w dzisiejszych czasach wiec sie raczej nie zdubluje :)
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

rubin04

Tachogti - jak maz chcial kupic taki moździerz to sie krzywiłam  troche bo myslałam ze potem bedzie stał bez sensu - a uzywamy czesciej niz mogłam sie spodziewac! Jest duzy, kamienny i rewelacyjny :)

..no a Caipirinha.. własnie mąz ugniata w niej limonki :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

tachogti

My tez mamy mozdzierz i dostalismy na wesele, mama sie dziwila po cholere nam a caly czas jest w uzyciu :)
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

jo_miekka

Moździerz jest bardzo praktyczny!

giga

Dzięki Wszystkim za cenne propozycje

Stawiam :piwko:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ishka82

giga, a na co w końcu się zdecydowałaś?