Kwiaty czy prezent

Zaczęty przez giga, 06 Wrz 2008, 20:41:35

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

giga

Drogie Młode Mężatki. Do Was się zwracam o poradę.Co dostawałyście od gości zaproszonych tylko na ceremonię ślubną. Ja z rodziną mamy zaproszenie na ślub (27 wrzesień br.)siostrzenicy męża. (Przyjęcia weselnego nie organizują).
W tym przypadku ograniczyć się do kwiatów czy kupować prezent?? :helpsmilie: :smiley_worship:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

vobi

Kwiaty lub ewentualnie jakis drobny prezent.

giga

Właśnie zastanawiam się jaki ma to być prezent.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

vobi

Wiesz, u nas dosc popularnym prezentem z serii "drobnych" jest np. zestaw dwoch ladnych filizanek... w efekcie mamy chyba 3 albo 4 zestawy po dwie (oczywiscie, bardzo ladne  :)) filizanki  :hihi:

Jesli nie za bardzo macie pomysl na taki maly prezent, albo nie znacie Mlodych na tyle zeby wiedziec jaki drobiazg moglby ich ucieszyc, to stawialabym jednak na kwiaty

brawurka

siostrzenica meża to dość bliska rodzina, kupiłąbym kwiaty i jakiś prezent. od koleżanek dostałm 2 komplety ślicznych reczników, od innych kieliszki do wina, szampana, od sąsiadki książke kucharską o daniach z ryb

vobi

no to chyba "co kraj to obyczaj"  ;) ...

brawurka

wiesz ja bylam taka swinia, ze jak ktos nas pytal co ewentualnie w prezencie chcielibysmy dostać, to mówiłam, żeby tylko nie filizanki, mam juz kilka kompletów

vobi

brawurka132 Ty swinio!  :lollol:  ;)

panikarola

hej vobi!!!!! dawno cie nie widzialam!!!! i przegapilam twoja studniowke ;)
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

panikarola

u nas drobny prezent to flaszka wina, ksiazka... kwiaty zazwyczaj tez.
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

vobi

hej panikarola, a bo jakos tak nie mialam ostatnio nic do powiedzenia...

brawurka

vobi nie wierze! wejdź chociaz czasem powiedziec cos nie interesującego, jak ja :lollol:

vobi

brawurka132, a bo Ty sie jakos dobrze kamuflujesz i nie widac ze to nieinteresujace....   :hihi:

brawurka

vobi czasem fajnie pogadać o dupie maryny, jak sie czujesz?

panikarola

znaczy sie co, nudzisz sie ? lol to calkiem komfortowo!
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

vobi

dziewczyny, chodzcie na ploty albo ciaze bo nam zaraz giga kopa  kopas zapoda (zreszta usprawiedliwionego)

salsa

giga dziewczyny troche odeszły od tematu (laski, sio do plot!)  :ag:

wiec w temacie: to zalezy od "bliskości" i waszych odczuc
jesli to ktos bliski i chcielibyscie dac prezent , to czemu nie?
tym bardziej , ze nie ma wesela w ogole
mysle jednak, że brak prezentu nie zostanie zle odczytany
my mieliosmy roznie z osobami zaproszonymi tylko na slub
jedni przyszli z kwiatami , jedni zastosowali sie do prośby z zaproszenia i rpzyniesli ksiazki a jeszcze inni prezent (m.in. dostalismy talaon na zakupy do DUKA własnie od osob zaproszonych tylko na slub)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

brawurka

o tym samym pomyślałam :piwko:

giga no ogolnie wychodzi na to, ze coś tam kupić wypada, a moze zapytajcie ich? albo niech maz siostre podpyta?

brawurka

o talon super, chyba ze mieszka w takiej mieścinie jak moja, no to kiepsko u nas tylko talony do polo "markietu" można dostać.albo talon  na masaz dla dwojga
http://wyjatkowyprezent.pl/pl/romantyczne-prezenty-rocznice-meza-zony/

giga

Bardzo mi się podoba ta Wasza pogawędka , nawet jeśli odchodzicie od tematu. Przychodzi mi na myśl , żeby do prezentu zwerbować innych członków rodziny(mąż ma dość liczne rodzeństwo które też bedzię obecne na ślubie) i może kupić okazały prezent.Tylko i tak nie wiem co się za tym kryje :hihi:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

vobi

giga, mysle ze to swietny pomysl - a jaki prezent Mlodych ucieszy to chyba najlepiej podpytac albo ich bezposrednio, albo ich rodzicow, ze "strzelaniem" w wypadku takiego wiekszego prezentu lepiej nie ryzykowac ;)

salsa

giga

dobry pomysł :) nam sie tak zrzuciła babcia męza i dwie ciocie oraz dziadek - i dostalismy autko:)

ale mozna np kupic im cos czego zami by sobie nie kupili
piekny komplet obiadowo kawowy na 12 osob oraz pełny zestaw sztućców
przed lsubem strasznie nei chcialam takiego rpezentu, dostalam i teraz bardzo sie ciesze bo to sa piekne rzeczy a sama bym sobie nie kupiła przynajmniej na razie bo skozda by mi było kasy\
mozecie im tez wykupic wyjazd na 2 tygodnie gdzies w egzotyczne miejsce, np na Kube albo na Sycylię :) mozna wykupic bez "daty" jako rezerwacje albo z data odległa zeby mogli sobie dostosowac
tylko trzeba sie dowiedziec , czy nie maja juz czegos wykupionego :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

zwierzatko_mojej_mamy

giga z cyklu prezentow drobnych - wlasnie od kolezanki babci, ktora byla tylko na slubie dostalismy ksiege gosci, o ktorej oczywiscie sami zapomnielismy i fajnie, ze ktos pamietal,  bo goscie nawet sie powpisywali ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

salsa

ja nie mialam ksiegi gosci, bo sama nie lubie jak sie mam do tego wpisywać
zawsze koło mnie sie pojawia jak juz mam lekko w czubie
i PM meczą zeby sie tam wpisać, a ja akurat wtedy największą wenę mam i moja błyskotliwości umysłu jest porażająca\
mąz ostatnio odmówił wpisywania sie (wesel kuzyna) i ja musiałam bo albo kuzyn albo jego zona latali za nami z ta księga , wreszcie o 4 nad ranem zapisałam ostania strone, nawet to wyszło, ale .... WRRRR !
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

brawurka

zwierzak poza tym nie ma wesela, wiec pod kosciolem nie beda za goscmi biegac :hihi: