Autor Wątek: jogging dla początkujących  (Przeczytany 25146 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

suegro

Odp: jogging dla początkujących
« Odpowiedź #75 dnia: 05 Lis 2008, 12:39:27 »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
u nas pogoda na razie w porządku, ale już się szykuję na sezon zimowy, chciałabym nie przerwać

Suegro, boski kocur!

To Kotka  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Tak w ogóle to zapomniałam Ci polać za ten wątek, bo mnie zmobilizował trochę bardziej  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

jo_miekka

« Odpowiedź #76 dnia: 05 Lis 2008, 12:45:25 »
Kotka, czyli kobieta biegaczka Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Ja Ci polewam jako jednej z niewielu odwiedzających wątek Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Wczoraj we mgle 25minut truchtu, myślałam, że fajtnę pod blokiem.

suegro

« Odpowiedź #77 dnia: 05 Lis 2008, 12:54:10 »
Kotka, czyli kobieta biegaczka Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Ja Ci polewam jako jednej z niewielu odwiedzających wątek Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Wczoraj we mgle 25minut truchtu, myślałam, że fajtnę pod blokiem.

Super, 25 minut to juz dużo Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj A masz jakieś specjalne urządzenie do pomiaru?
Ja dziś biegłam do autobusu 5 minut - to chyba też się liczy, nie ? :ag:

jo_miekka

« Odpowiedź #78 dnia: 05 Lis 2008, 12:56:47 »
Do pomiaru czasu? Nooo zegarek Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

A Ty ile biegasz i gdzie (bo rozumiem, że kot wymaga specjalnei atrakcyjnych warunków)? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

suegro

« Odpowiedź #79 dnia: 05 Lis 2008, 13:06:23 »
Do pomiaru czasu? Nooo zegarek Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

A Ty ile biegasz i gdzie (bo rozumiem, że kot wymaga specjalnei atrakcyjnych warunków)? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dla mnie zegarek to jest specjalne urządzenie, bo go nie posiadam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Ja wychodzę z Mietką na 30-45 minut i w sumie to tak powiedzmy, że połowa z tego to bieg. To zależy od jej  humoru  :ag:
A biegamy w moich okolicach , czyli alejki Grottgera.

A Ty jesteś może z Krakowa?

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #79 dnia: 05 Lis 2008, 13:06:23 »

jo_miekka

« Odpowiedź #80 dnia: 05 Lis 2008, 13:10:31 »
Z Krakowa, z Krakowa :yes:
Grottgera fajne okolice.
Ja po Prądniku muszę zaiwaniac, chyba że podjadę do Parku Lotników, na Błonia jeszcze się nie odważyłam.

Zegarek nawet posiadam, ale nie używam, biegam z MP3 na uszach i tam mam zegarek Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

elve

« Odpowiedź #81 dnia: 05 Lis 2008, 13:15:12 »
suegro to wy ze zwierzakiem sąsiadki?
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #82 dnia: 05 Lis 2008, 13:19:09 »
elvelve no wlasnie mialam mowic, ze musze spytac chlopa, czy jak biega, to nie mija szalonej wiedzmy z kotem na smyczy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

suegro

« Odpowiedź #83 dnia: 05 Lis 2008, 13:20:56 »
Z Krakowa, z Krakowa :yes:
Grottgera fajne okolice.
Ja po Prądniku muszę zaiwaniac, chyba że podjadę do Parku Lotników, na Błonia jeszcze się nie odważyłam.

Zegarek nawet posiadam, ale nie używam, biegam z MP3 na uszach i tam mam zegarek Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Fajnie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Lubię Błonia. Kiedyś sama tam biegałam, ale Kota ciągnąć nie będę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

suegro to wy ze zwierzakiem sąsiadki?

Nie, z naszym osobistym Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

suegro

« Odpowiedź #84 dnia: 05 Lis 2008, 13:22:37 »
elvelve no wlasnie mialam mowic, ze musze spytac chlopa, czy jak biega, to nie mija szalonej wiedzmy z kotem na smyczy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

To Ty w moich okolicach mieszkasz ??

Ale numer Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Kiedyś nawet podglądałam sąsiadów z kamienicy naprzeciwko, bo mi się wydawało, że podobnie robią jak to co widziałam w Twoim wątku remontowym  :ag:

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #85 dnia: 05 Lis 2008, 13:24:29 »
suegro zaluje, ale nie kamienica Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj tylko 8pietrowiec Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

jo_miekka

« Odpowiedź #86 dnia: 05 Lis 2008, 13:26:08 »
Suegro, no to się strzeż teraz. Jak Cię Zwierzak wytropi, to będziesz musiała z nią biegać, ale co drugi dzień na piwo Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #87 dnia: 05 Lis 2008, 13:27:53 »
jo_miekka swinia Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ale biegac musze w koncu zaczac a nie tak pitolic po proznicy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

suegro

« Odpowiedź #88 dnia: 05 Lis 2008, 13:34:40 »
A bieganie na piwo nie podchodzi pod kategorię jogging dla początkujących?
ja wszystkie takie czynności zaliczam do sportu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #89 dnia: 05 Lis 2008, 13:47:00 »
suegro podchodzi - moj maz zaczal od biegow dookola blon z kolegami zakonczonych w chatce tej na koncu piwkiem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #89 dnia: 05 Lis 2008, 13:47:00 »

dagi

« Odpowiedź #90 dnia: 05 Lis 2008, 14:19:31 »
haha to mój szef tak jeździ na rowerze, opowiadał że dojeżdża do baru z piwem i po odpoczynku wraca do domu  :lollol:
url=http://www.przewodnikmp.pl] Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj [/url]

jo_miekka

« Odpowiedź #91 dnia: 05 Lis 2008, 14:25:39 »
no no, moja kumpela tak rpwerkiem na kazimierz na piwko jeździła i Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj: prawo jazdy jej zabrali!

suegro

« Odpowiedź #92 dnia: 05 Lis 2008, 14:36:23 »
A jak będę biegac po piwie to mi chyba nic nie zabiorą? :prayer:

jo_miekka

« Odpowiedź #93 dnia: 05 Lis 2008, 14:45:16 »
buehehe, ciekawe
gdyby założyć, że bigamy np. po drogach, w sensie po ulicach, to nie wiem
a swoją drogą, komu by się chciało biegac po piwie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

suegro

« Odpowiedź #94 dnia: 05 Lis 2008, 14:59:57 »
No mnie, do toalety z reguły  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Kolejny rodzaj sportu, ktory uprawiam!

jak by się tak zastanowić to dużo tego jest : marszobieg do lodówki, przysiady pod prysznicem itp

sputnik_sweetheart

• Gość
« Odpowiedź #95 dnia: 05 Lis 2008, 15:18:53 »

daj znać jak się odważysz :ag:
suegro booooska kota, boska!

jo_miekka

« Odpowiedź #96 dnia: 05 Lis 2008, 15:20:31 »
a co szyderco? wyjdziesz pooglądać?

sputnik_sweetheart

• Gość
« Odpowiedź #97 dnia: 05 Lis 2008, 15:43:08 »
a co szyderco? wyjdziesz pooglądać?
zgłupłaś! potowarzyszę Ci na rolkach bądź rowerze plus psy  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ja z sercem a Ty węszysz podstęp, nieładna jo!  :ag:

jo_miekka

« Odpowiedź #98 dnia: 05 Lis 2008, 15:58:01 »
o nie nie, kochana!
wystarczy, że się przekonałam do biegania, ale publicznie tego robic nie będę!

elve

« Odpowiedź #99 dnia: 07 Lis 2008, 08:30:51 »
jo_miekka przyznaję się uczciwie, nie sądzę zebym kiedykolwiek zaczęła biegać, sporty indywidualne mnie nie mobilzują Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

idę na aerobik, może w wodzie
w Herbewie jest grupa o 7