Autor Wątek: jogging dla początkujących  (Przeczytany 25895 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

gioseppe

• Trajkocząca wiedźma
  • Ilość polubień: 0
  • Ilość piw: 556
  • mama Wiktora zmysłowoustego ;)
    • stylizacja, make-up, sesja portretowa Kraków
Odp: jogging dla początkujących
« Odpowiedź #50 dnia: 20 Paź 2008, 15:35:52 »
a kiełbaskę na wysiegniku masz, zeby biegl? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   - makijaż Kraków - fotografia kobiet
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

suegro

« Odpowiedź #51 dnia: 20 Paź 2008, 19:09:52 »
a kiełbaskę na wysiegniku masz, zeby biegl? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Moja kotka nie jada kielbaski Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

sputnik_sweetheart

• Gość
« Odpowiedź #52 dnia: 24 Paź 2008, 14:11:38 »
dobrze, ze nie ZA kotem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
raczej to Kot za mną, na smyczy sobie elegancko truchta Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
jak to KOT na smyczy za Toba truchta?? mój to by pojechał brzuchem po asfalcie :lollol:

sputnik_sweetheart

• Gość
« Odpowiedź #53 dnia: 24 Paź 2008, 14:12:14 »
aha, postanowiłam zacząć biegać- spróbować i zobaczyć jak mój kregosłup to zniesie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

suegro

« Odpowiedź #54 dnia: 24 Paź 2008, 14:27:26 »
dobrze, ze nie ZA kotem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
raczej to Kot za mną, na smyczy sobie elegancko truchta Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
jak to KOT na smyczy za Toba truchta?? mój to by pojechał brzuchem po asfalcie :lollol:

Moja kotka się musiała przyzwyczajać do smyczy, wiadomo, że na początku w ogóle się jej to nie podobało. Ale potem skojarzyła smycz z wychodzeniem na zewnątrz co uwielbia.teraz sama leci do smyczy  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
A co do biegania to mnie sie zawsze chce śmiać, bo ja zaczynam truchtać i ona na dźwięk tych moich kroków sama się podrywa do biegu. Mniej więcej 2-3 razy na pól godziny biegania ona się zatrzymuje i zapiera nogami.Wtedy jest jej czas na chodzenie po krzakach Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #54 dnia: 24 Paź 2008, 14:27:26 »

salsa

« Odpowiedź #55 dnia: 24 Paź 2008, 14:46:56 »
aha, postanowiłam zacząć biegać- spróbować i zobaczyć jak mój kregosłup to zniesie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ja miałam jedno podejscie i poległam
ale zaczne na pewno znowu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj moze sie spotkamy w połowie drogi Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

elve

« Odpowiedź #56 dnia: 24 Paź 2008, 14:49:50 »
ja bym biegała, ale tylko rano, a jak narazie ignoruję budzik Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wszystko mi rośnie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj, brzuch, włosy, nawet pryszcze  :'(
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

salsa

« Odpowiedź #57 dnia: 24 Paź 2008, 14:54:04 »
Elve, zapomniałaś o cyckach Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj :hihi:

goga

« Odpowiedź #58 dnia: 24 Paź 2008, 15:49:59 »
a nie - cycki jej nie rosną - to dostanie ode mnie  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

elve

« Odpowiedź #59 dnia: 24 Paź 2008, 15:53:28 »
Elve, zapomniałaś o cyckach Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj :hihi:
Cycki nie rosną, cycki wygarniają się spod pach Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #60 dnia: 24 Paź 2008, 15:54:39 »
elvelve chociaz tyle dobrego u Ciebie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ja se moglabym wygarnac jedynie wlosy, gdybym nie golila Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj nic nawet pod pachami nie mam do przerzucenia na front  :'( :'(
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

sputnik_sweetheart

• Gość
« Odpowiedź #61 dnia: 24 Paź 2008, 16:35:18 »
elvelve chociaz tyle dobrego u Ciebie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ja se moglabym wygarnac jedynie wlosy, gdybym nie golila Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj nic nawet pod pachami nie mam do przerzucenia na front  :'( :'(
to ja z chęcią oddam trochę tych wątpliwych walorów tylko nie wiem co na to mój mąż. on lubi, ja to wolałam jak miałam mały cyc :'(  i hmm fascynuje mnie kwestia buł pod pachami, rozumiem to jak się ma źle dobrany stanik się dzieje, tak? ze tłuszczyk na boki a nie na fronty?

elve

« Odpowiedź #62 dnia: 24 Paź 2008, 16:39:36 »
sputnik_sweetheart oj tam żeby odrazu tłuszczyk, gruczoł moja droga, sam gruczoł

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #63 dnia: 24 Paź 2008, 16:40:05 »
elvelve :rofl1: :rofl1: :rofl1: :rofl1:

Anupka

• Wiedżma ze słowotokiem
  • Ilość piw: 1652
  • 16.08.2008; Mam ® na strefowe grubasiństwo :-P
« Odpowiedź #64 dnia: 27 Paź 2008, 10:17:20 »
Spiesze doniesc, ze udalo mi sie w niedziele pobiegac, znowu z R. i z psem... z nimi jakos fajniej sie biega, niz samej...
Na poczatku w ogole mi sie nie chcialo, ale R. mnie przekonal, zeby jednak ruszyc ten ciezki tylek. I wiecie co jest najlepsze? Mimo calego nie chce, po ostatniej serii chcialo mi sie wiecej, wiec jeszcze sie troche poscigalam z psiakiem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Tyle, ze to bieganie wypada mi raz na tydzien, a to troche za malo, zeby jakies rezultaty zobaczyc.. Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth…

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #64 dnia: 27 Paź 2008, 10:17:20 »

jo_miekka

« Odpowiedź #65 dnia: 29 Paź 2008, 08:27:44 »
Kochana, raz na tydzień nie raz na tydzień - i tak warto. Oczywiście również warto narzucić sobie rygor i biegać regularnie.
I ja wiem, że się nie chce. Np. wczoraj... leżę pod kocykiem, z gazetką, herbatką... a tu biegać trzeba...
Ale satysfakcja jest tak wielka, że zmuszam się.
Choć teraz musze oszczędzać kolanko Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
W każdym razie ANupka, do boju!

Anupka

• Wiedżma ze słowotokiem
« Odpowiedź #66 dnia: 29 Paź 2008, 22:10:51 »
jo_miekka, no az Ci normalnie piwerko za doping postawie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

jo_miekka

« Odpowiedź #67 dnia: 03 Lis 2008, 09:08:00 »
No jak tam biegaczki moje? Anupka? Konwalia?

Ja wczoraj 25 minutek nonstop. Kolano trochę dziś narzeka, ale spoko Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

suegro

« Odpowiedź #68 dnia: 03 Lis 2008, 10:17:42 »

Ja wczoraj 25 minutek nonstop. Kolano trochę dziś narzeka, ale spoko Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Ja tez, ja też Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Wczoraj znów biegałam z kotem  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

jo_miekka

« Odpowiedź #69 dnia: 03 Lis 2008, 10:52:37 »

Ja tez, ja też Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Wczoraj znów biegałam z kotem  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Oj, przepraszam, pominęłam Krakowiankę! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Twój kot jest moim idolem!

Anupka

• Wiedżma ze słowotokiem
« Odpowiedź #70 dnia: 03 Lis 2008, 11:38:50 »
Ja niestety nie pobiegalam - mialam gosci = caly weekend imprezowania. Udalo sie tylko szybko pospacerowac  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj. Trzeba bedzie to jakos nadrobic...

suegro

« Odpowiedź #71 dnia: 03 Lis 2008, 19:18:46 »

Wczoraj znów biegałam z kotem  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Oj, przepraszam, pominęłam Krakowiankę! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Twój kot jest moim idolem!

skoro tak :ag:

Ja niestety nie pobiegalam - mialam gosci = caly weekend imprezowania. Udalo sie tylko szybko pospacerowac  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj. Trzeba bedzie to jakos nadrobic...
Dobry i spacer!
Zresztą przy imprezowaniu też się traci kalorie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 24 Sty 2012, 20:38:45 wysłana przez suegro »

konwalia

« Odpowiedź #72 dnia: 04 Lis 2008, 11:46:45 »
u nas taka pogoda, że miałam tydzień przestoju, zastanawiam się czy przy tych warunkach pogodowych nie zamienić biegów na steper

jo_miekka

« Odpowiedź #73 dnia: 04 Lis 2008, 12:58:02 »
u nas pogoda na razie w porządku, ale już się szykuję na sezon zimowy, chciałabym nie przerwać

Suegro, boski kocur!

Anupka

• Wiedżma ze słowotokiem
« Odpowiedź #74 dnia: 04 Lis 2008, 14:28:27 »
u nas taka pogoda, że miałam tydzień przestoju, zastanawiam się czy przy tych warunkach pogodowych nie zamienić biegów na steper

że też ja o tym zapomniałam! Przeciez te dni, kiedy nie moge sie zmobilizowac na samotne bieganie, moge podzialac na moim mini-steprze! Wreszcie przestanie sie kurzyc!