Autor Wątek: jogging dla początkujących  (Przeczytany 25143 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

wrobelek0403

Odp: jogging dla początkujących
« Odpowiedź #225 dnia: 29 Paź 2010, 21:55:15 »
OlaFasola ja prawde powiedziawszy biegałam tylko z koszulce i bluzie polarowej takiej przylegajacej do ciała, nie kurtkowej. po 5 minutach i tak robiło mi sie goraco, wiec wiatr mi nie przeszkadzał.

Dodany tekst: 29 Paź 2010, 22:08:22
wlasnie doszło do mnie, ze juz od 1,5 roku z mniejsza lub wieksza regularnoscią biegam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj choc kiedys dałabym sie pokroic ze ja i bieganie to sie absolutnie nie uda Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

nadal robie sobie przerwy na marsz, ale wpadłam juz w jaką rutyne rozgrzewka-i na przemian 10/15 minut biegu -3/5 minuty marszu. w sumie w godzine robie 7-8 km w zaleznosci od sił i nastroju 2-3 razy w tygodniu.

na wiosne w okresie najwiekszych stresów robiłam nawet 9-10 nawet 4 razy na tydzien, tylko potem zczołgiwałam sie z biezni Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj teraz zdecydowanie zwolniłam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

no i normalnie wielkie piwo dla jo za ten program Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

« Ostatnia zmiana: 29 Paź 2010, 22:08:22 wysłana przez wrobelek0403 »
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mayagaramond

« Odpowiedź #226 dnia: 30 Paź 2010, 10:56:21 »
wrobelek0403 Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

OlaFasola

« Odpowiedź #227 dnia: 30 Paź 2010, 11:30:47 »
Dzięki dziewczyny  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Chyba więc sprawię sobie jeszcze jakąś kurtkę na wiatr, bo w sumie biegam głównie przy rzece i tam czasem ostro pizga.

Dodany tekst: 30 Paź 2010, 11:32:53
A i polecam tą stronę, można sobie ustawić różne trasy, albo jakiś konkretny trening.
« Ostatnia zmiana: 30 Paź 2010, 11:32:53 wysłana przez OlaFasola »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #228 dnia: 30 Paź 2010, 12:00:21 »
A i polecam tą stronę, można sobie ustawić różne trasy, albo jakiś konkretny trening.

pod warunkiem, ze ma sie iphona/ipoda Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

rudasekawf

« Odpowiedź #229 dnia: 28 Cze 2011, 06:47:42 »
noo to odświeżam wątek Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj postanowiłam wczoraj, że zacznę się więcej ruszać bo czuję taki niedosyt jeśli chodzi o tylko aerobik. No i pierwsza myśl -> bieganie. Poszłam i ... bardzo NIEmiło się zdziwiłam. Pomimo, że regularnie podejmuję aktywność fizyczną to bieg okazał się naprawdę morderczy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj (nigdy biegać nie lubiłam). Zaczęłam od krótkiej rozgrzewki i bieg 5 min, 1 min marszu, 7 min bieg, 1 marszu, 10 min bieg, 1 marszu, 5 min bieg, w domu ćw rozciągające i oddechowe. No i kurcze naprawde się zmęczyłam. Zobaczymy dzisiaj.

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #229 dnia: 28 Cze 2011, 06:47:42 »