jogging dla początkujących

Zaczęty przez jo_miekka, 06 Wrz 2008, 07:42:04

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

suegro

zwierzatko_mojej_mamy ja rano się nie nadaję, w życiu nie wstanę przed pracą ;)
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Anupka

I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

Anupka a czasami marszu/biegu i jest rozpisany na jakas tam ilosc tygodni - moge wrzucic wieczorem tabelke ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

Anupka

I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wrobelek0403

no ja miałam 2 tyg przerwy  :blush:

wczoraj się zmobilizowałam i padałam po 22 min  :headbang: a bylo juz tak pieknie i biegałam 30, ech... aczkolwiek i tak widze postep, moge już biec od razu 10 min i prawie ;) mnie kolka nie łapie hihih
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

magoo

#180
Średnio biegam hmm... raz w tygodniu  :rotfl:

Ale i tak jest to świetny wynik :D

Dodany tekst: 06 Lip 2009, 23:42:39

A z kolką o dziwo nie ma żadnych problemów, kiedyś była to moja zmora, na w-f w szkole po 5 min nie mogłam biegać

jusia

a ja chcialbym zaczac biegac, tylko nie mam odpowiedniego outfitu :(
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

jo_miekka

Outfit, jak outfit, ale buty to podstawa!

wrobelek0403

melduje, ze wczoraj biegłam 28 min bez przerwy  :jupi: :jupi:

i nawet włamałam sie mezowi do kompa, zeby Wam o tym opowiedziec ;) bo mi cholernik odłączył net i zapowiedział, ze właczy po egzaminie  :headbang: :headbang:, o ja nieszczesliwa  :crying:

a co do butów, to wciąż nie nabyłam, biegam w takich, co na fitness w nich chodziłam  :blush: w bawełnianej koszulce i szortach w kt chodze w góry ;)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

jo_miekka

wrobelek0403  :jupi: gratulacje wielkie!
Zakup buty - nowa jakość, zobaczysz!

wrobelek0403

wywaliłam się przedwczoraj :headbang: :headbang: i kolano mnie boli  :crying: :crying: i jak ja dzis bede biegac, ech... a nawet buty takie fajne nabyłam  :zly: :zly:

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

jo_miekka

wrobelek0403 oj tam, ciiicho.
Masz kontuzję - jesteś wytrawnym biegaczem :)
Jakie buty?

wrobelek0403

jo_miekka na szczescie kontuzja niegrozna, tyle, ze kolano troche potłuczone i jak na złosc kolejny raz to samo,  :zly: :zly:

a buty fajne, juz wypróbowane :jupi: i w dodatku w promocji za 1/3 ceny w decathlonie :jupi:

http://www.newbalance.pl/produkty.aspx?id=1022 ale niebieskie, a nie pomaranczowe :)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

jo_miekka

wrobelek0403 no porządne buciska! Teraz już musisz biegać, żeby uzasadnić zakup ;)

wrobelek0403

chlip, chlip :( kolano mnie wczoraj bolało, jakby mi ktos waty napchał i po 20 min spasowałam  :crying:
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wrobelek0403

jo_miekka ty biegła w biegowych sprawach jestes,

czy cos takiego to w ogóle użyteczne jest???
http://allegro.pl/item706460779_opaska_stabilizator_na_kolano_mueller_gwarancja.html

cos chyba musze kupic  :knuje: :knuje:
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mika

Ja swojego czasu nosiłam coś takiego na fitness a konkretnie na step jak mnie kolano pobolewało i pomagało

golinda

ja miałam coś takiego:

http://www.allegro.pl/item704650231_stabilizator_kolana_mueller_pro_level_triaxial_hin.html

musiałam nosić w ramach rehabilitacji po skręceniu kolana na nartach, a później przez kolejne 3 sezony narciarskie w tym jeździłam

wrobelek0403

golinda fajnie to to wyglada  :hmm:

no ja mam "nieszczesne" kolano, powypadkowe i w dodatku na nartach w tym roku znow je kontuzjowałam  :headbang: :headbang:

a nie poci się pod tym skóra??
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

golinda

Cytat: wrobelek0403 w 16 Sie 2009, 23:16:21


a nie poci się pod tym skóra??

nie używałam latem, zimą zakładałam zawsze na rajstopy, które nosiłam pod spodniami narciarskimi i nie było tego problemu

jo_miekka

wrobelek0403 ja tez sobie rozpirzyłam kolano z lekka i strasznie mi go szkoda. Jeszcze bardziej mi szkoda, że nic z tym nie robię. A powinnam... Więc właściwie sama jestem zainteresowana tymi opaskami.

mayagaramond

Kupilam sobie prawdziwe buty do biegania - asics, niech zyje outlet, bo zaplacialam za nie tylko 25€ ;D


A w ramach motywacji powiesialam na sciania zdjecia w kostiumie kapielowym z USA ;)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

wrobelek0403

inauguruje sezon biegania  :run: :run:

moja kondycja nie istnieje, po 4 minucie biegu wyplułam płuca  :headbang: w sumie przebiegłam 12 min przerywane 20 minutami marszu. Musze sie ostro za siebie wziac :spank:
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Chermelle

ja tez ja też  :run: :run:
tylko że u mnie to raczej ze 4 min były tylko  :padam: czyli długa droga przede mną

dragonfly

#199
niesamowite jak szybko kondycja sie poprawia - jak zaczynalam 3 tyg temu to po 3 min myslalam, ze juz kaput/finito/po mnie ;) Teraz 20 min - i ciagle zyje ;) Co 3-4 dni dokladam 500 m....

Dodany tekst: 23 Mar 2010, 20:33:51

a, po powrocie z urlopu biore sie za ten trening
www.runningplanet.com/training/10K-training-program-recreational.html