jogging dla początkujących

Zaczęty przez jo_miekka, 06 Wrz 2008, 07:42:04

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

marax

ja dzisiaj zaczelam - polegalo to na 95% marszu i powiem wam ze mnie wszystko boli ::)

jo_miekka

A ja właśnie wracam do formy po kolejnej przerwie. Kurde, czemu przerywam, przecież tak to lubię!

magoo

Ja zaczęłam biegać w marcu, potem 3 tygodnie w Polsce - przerwa, potem biegałam, ale znowu przerwałam i wczoraj zaczełam od nowa. Grr... jak ja nie lubię swojego braku dyscypliny. Było to widać właśnie wczoraj, po półgodzinnym bieganiu myslałam, że ducha wyzionę. Ale może jutro będzie lepiej...

wrobelek0403

magoo jak miałas dłuzsza przerwe, to moze lepiej biegaj co drugi dzien - inaczej łatwo się przetrenowac i znow bedziesz miec przerwe - tym razem przymusowa :/
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mobka

Po pierwszym razie bola mnie troche nogi, a kurde meza nic ;) Niesprawiedliwe ;)

jo_miekka

Cytat: wrobelek0403 w 12 Maj 2009, 22:12:54
magoo jak miałas dłuzsza przerwe, to moze lepiej biegaj co drugi dzien - inaczej łatwo się przetrenowac i znow bedziesz miec przerwe - tym razem przymusowa :/

Powiem więcej: w ogóle powinno się biegać co drugi dzień.
Mój "osobisty trener" mawiał: "Formę buduje się między treningami, a nie w trakcie!
I to jest święta prawda. Dzień przerwy pozwala na regenerację mięśni i chroni przed kontuzjami.

Ale z tego, co zrozumiałam to Magoo biega właśnie co drugi dzień (wczoraj i jutro) ;)

mobka

Jak na razie byalm dwa razy - nadal twierdze, ze nie cierpie biegac  :zly: Ale zwazylam sie i jak na razie sie nie poddam... jo a tobie w koncu ile sie udalo zrzucic przy okazji biegania? I biegasz w ogole jeszcze?

jo_miekka

mobka biegam, biegam, ale za to się nie ważę. W najintensywniejszym okresie udało mi się wysmuklić o prawie rozmiar.
Zresztą schudnięcie to efekt uboczny. Mi bardziej się podobało, że skóra zrobiła się jędrna.
Ale jak nie lubisz, to wybierz może inną aktywność fizyczną. Trzeba mieć przyjemność z tego interesu.

panikarola

a ja przestalam jak zachorowalam i bez sensu, juz mialam wydluzac o minute, a tak to od poczatku...
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

magoo

biegam co drugi dzień... to znaczy staram się, bo tu od środy leje, a takiego samozaparcia, zeby w deszczu biegać to jednak nie mam  :zly:

mobka

A ja sie przeziebilam po przedwczorajszym bieganiu - siedze z katarem i wierceniem z nosie - niecierpie... no i musimy przerwe zrobic - mam nadzieje, ze w niedziele uda nam sie pobiegac, choc musze przyznac, ze mamy troche zajec na weekend zaplanowanych...

jo moglabym na basen chodzic - ale raz, ze za to trzeba placic, dwa trzeba dojechac. Wiec bieganie jest optymalne - mam nadzieje, ze jak zlapie troche formy bedzie mi sprawialo przyjemnosc.

Dziewczyny a macie tez tak, ze jak tylko lekko wiatr wieje, to podczas biegu bola was uszy, az tak do wezlow chlonnych, szczeki wlacznie? Chyba musze sobie opaske kupic :)

jo_miekka

mobka prawdopodobnie masz wrażliwe zatoki, ja się nie poprzeziębiałam tylko, kiedy biegałam regularnie i to zimą.
W ogóle źle mi się teraz biega, jak jest tak ciepło :(

wrobelek0403

dlatego ja biegam po 20 - słonce juz wtedy nie grzeje i jest git.

A się pochwale - dzis biegłam już po 5 min  :dance: tzn. 2+3+5+5+4

Tylko mam problem z kolką  :knuje: :knuje: czasem musze przerwac nie dlatego, ze nie mam siły, tylko wlasnie przez kolke  :headbang:
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

jo_miekka

Cytat: wrobelek0403 w 16 Maj 2009, 22:36:40
dlatego ja biegam po 20 - słonce juz wtedy nie grzeje i jest git.

Ja biegam nawet po 21. Ale i tak jest za ciepło.
Najlepszym sposobem na kolkę jest "zabieganie" jej.

wrobelek0403

wrociłam dzisiaj i mam zakwasy w łydkach  :crying: :crying: a tak mi się dobrze biegało   :knuje: :knuje:
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mobka

No ja wciaz jestem zla, bo najpierw po drugim bieganiu sie przeziebilam, potem dostalam @, a teraz sie przeprowadzamy i raz, ze czasu brak, a dwa, ze po przenoszeniu kartonow sily brak... ech.. takze do biegania wroce dopiero od czerwca jak dobrze pojdzie :(

mayagaramond

Znow nie biegam, ale zamiast jogging dla poczatkujacych przeczytalam "mobbing dla poczatkujacych" lol lol
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

wrobelek0403

Cytat: mayagaramond w 04 Cze 2009, 20:24:50
Znow nie biegam, ale zamiast jogging dla poczatkujacych przeczytalam "mobbing dla poczatkujacych" lol lol

opluty opluty

a ja biegam i jestem z siebie dumna :run:
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

jo_miekka

wrobelek0403 grejt! Biegaj i za mnie, bo ja nie mam kiedy...

mobka

Ja tez nie biegam :( Ech... jak zawsze slomiany zapal...

panikarola

a ja biegam :D ale rano, wieczorem mi sie nie chce
tylko mi ostatnio do uszu nawialo :(
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

jo_miekka

Ja się muszę na poranki przestawić. Chociaż jakoś mi to nie w smak. Ale spróbuję po długim weekendzie.

panikarola

#172
mi sie rano czasem nie chce z łóżka wstać, jak wiem, że mam iść zaraz biegać  :blush:
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

suegro

Jak tam biegaczki?

Nastawiłam się na powrót do biegania od dziś, wieczorem.
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

a ja od jutra rana :D

mam system z pisma Runner kupowanego przez meza mego :D troche inny niz joowaty ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl