Tachogti ma problem z wlosami

Zaczęty przez tachogti, 05 Wrz 2008, 11:18:48

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

tachogti

zosia2007 serio serio? ostatnio takie wlosy mialam, jak mialam 9 lat  :shy: musze sie przyzwyczaic chociaz odczuwam ulge ze sie pozbylam tych dlugich klakow - moja mama je zabrala na pamiatke  lol
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

zosia2007


bozena.dp

tachogti ładnie, ładnie  :ok:
wiem co to za ulga, bo ja już nie raz pozbywałam się długich włosów ;)

tachogti

No to polewam Dziewczyny pod ten brak wlosow :D
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P


zosia2007


panikarola

tachogti, ladnie! ale dalabym krocej!!!
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

tachogti

panikarola tylko mnie zalezy zeby je moc spiac, zeby mi do twarzy na treningu nie lecialy.. Ale next time moze powiem fryzjerce, ze krocej, chociaz np jak bedzie padac one sie skreca i  i tak bedzie krocej, zobaczymy jak sie zachowaja  :)
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

panikarola

ach tak! a spineczki? czy musi byc gumka? tak czy inaczej ladnie ci!
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

tachogti

panikarola przy naszej intensywnosci trenowania spineczki same dlugo nie wytrzymuja  :hihi:
dzieki  :piwko:
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

panikarola

tachogti, strach sie bac, co wy tam wyrabiacie :)!! masz i ty  :drunk:
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

golinda

Cytat: Agaaa w 05 Wrz 2008, 22:35:00
Tachgoti sie krcą wlosy wiec musialaby je chyba prostowac codzinnie zeby taki efekt uzyskac.

Trzeba jej dobrac taki fryz zeby mogla z mokrymi wlosami wyjsc z domu i zeby bylo super:)

haha! ja od dawna nie wierzę w istnienie takiej fryzury :)

tachogti

golinda dzis rano umylam leb, potrzepalam i jakos zyje  ;) teraz je tylko lakierem potraktuje zeby tak zostalo  ;)
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

panikarola

moje sie tak trzymaja, ale tak do trzech-czterech tygodni po fryzjerze ;D
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

jusia

tachogti ale Ty masz dziecięcą buzię :flowers: twarzowa fryzurka, ale następnym razem jeszcze bym skróciła (tylko mogą Cię oskarżyć wówczas, że uciekłaś z przedszkola ;) )
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

tachogti

jusia79 juz wlasnie sie przemoglam wewnetrznie i wymyslilam, ze skroce tyl wiecej a przod mniej i moze wtedy lepiej bedzie  ;)

a co do przedszkola: studenci sie mnie juz w ogole bac nie beda!!!  :o :o :o :o :fear:
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

magdarynka

Cytat: tachogti w 15 Wrz 2008, 13:28:23
jusia79 juz wlasnie sie przemoglam wewnetrznie i wymyslilam, ze skroce tyl wiecej a przod mniej i moze wtedy lepiej bedzie  ;)

a co do przedszkola: studenci sie mnie juz w ogole bac nie beda!!!  :o :o :o :o :fear:
przypomnialas mi  " y ! dziewczyny"  :ag: :ag: :ag:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

tachogti

Cytat: magdarynka15 w 15 Wrz 2008, 14:03:37
Cytat: tachogti w 15 Wrz 2008, 13:28:23
jusia79 juz wlasnie sie przemoglam wewnetrznie i wymyslilam, ze skroce tyl wiecej a przod mniej i moze wtedy lepiej bedzie  ;)

a co do przedszkola: studenci sie mnie juz w ogole bac nie beda!!!  :o :o :o :o :fear:
przypomnialas mi  " y ! dziewczyny"  :ag: :ag: :ag:
no wlasnie o to mi chodzi  lol lol lol lol
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P