Tachogti ma problem z wlosami

Zaczęty przez tachogti, 05 Wrz 2008, 11:18:48

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

tachogti

Dziewczyny! Rok przed slubem nie ruszalam wlosow, zeby dalo sie cos z nimi zrobic w ogole. Jednak z roznych wzgledow moja niegdysiejsza szopa wyglada teraz raczej smetnie. Wlosy przestaly mi sie krecic, sa przesuszone i mam przeswit nad czolem i ogolnie mam teraz 1/3 tego co kiedys  :( Moj małż lubi moje dlugie wlosy, a ja sama nie wiem, grzywke nosilam dlugo i raczej mi sie znudzila. Chcialam sie obciac ale nie mam odwagi...
zazwyczaj czesze sie tak:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


czasem z opaska (nie mam lepszego zdjecia i tu tez widac przeswit)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


z rzadka mam tak:

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login



Moje problemy z wlosami maja podloze hormonalno tabletkowe - generalnie z tym walcze.

Ma ktoras pomysl na jakas zmiane imidzu dla mnie??? HELP!
I z innej beczki miala ktoras gdzies przeszczepiane wlosy? Chce zlikwidowac przesiwta ;)


Tak z grzywka (calkiem po prawej)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


a tak mialam kiedys  :hihi:

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ta fote czesc z Was zna z najgorszych stylizacji ;) jak znajde lepsza to wrzuce
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

magdarynka

Ja jestem kiepskim doradca. Chcialam tylko napisac ze zazdroszcze nalogowo dziewczyna ktore moga miec wlosy zaczesane do gory. Pociachalabym za mozliwosc fryzury bez grzywki.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Agaaa

tachogti wlosy bardzo slabną przez noszenie ich upietych non stop - gumka itd..
Przestały Ci sie krecic bo moze sa za dlugie i za ciezkie..

Mysle ze podciecie ich napewno zrobi im tylko dobrze...nie musisz ich bardzo skracac na dlugosc ale moze porzadnie wycieniowac? nadasz im optycznie wieksza objetosci wtedy..

zajrzyj pod ten link www.ikf.com.pl  dosyc spora baza zdjec roznych fryzur moze znajdziesz cos dla siebie

ja 2 tygodnie temu obcielam po 4 latach noszenia dlugich:) tez sie troche balam ale znudzilo mi sie juz chodzenie w kucyku non stop bo noszenie rozpuszczonych u mnie trwalo 10 minut ...spinalam je tak czy siak bo mnie zaczynaly denerwowac:)

niewiemjaka

tachogti mam to samo ..... identiko

1 - starzejemy sie.... niestety:/
2 - im dluzsze wlosy tym, mniej sie kreca (mi na pewno..)
3 - polecam skrzyp z witaminami bo działa wzmacnia i nie wypadaja tak

ja planuje podciac mocno po slubie zeby odzyly - co Tobie rowniez radze:) a wogole to masz piekne wloski! glowka do gory!

tachogti

Agaaa dzieki za linka i polewam  :drunk:

niewiemjaka skrzyp na mnie nie dziala przerobilam juz chyba wszystko w tym temacie z inneove lacznie  :wall:
Kiedys mialam do pasa i krecily sie jak nienormalne, wroce do domu na stacjonarnego kompa to Wam zdjecie pokaze. :'( Tobie tez polewam za miel slowa :D

zaraz poprzegladam fotki, bo serio nie wiem co do mnie pasowac moze i bede Was pytac  :bn:

Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

rilla

hm ja też nie wiem:( po ostatnim cięciu to w swoje wizje nie wierze...

mnie się podobasz na zdjęciu z opaską:D

hm a może taka asymetryczna romantyczna grzywka? jak zwiążesz włosy ładnie by opadała
jak będzie grubsza to sie nie będzie kręcicć

mika


tachogti

#7
rilla84 no asymetryczna grzywka taka "od niechcenia" to byloby cos  brawo :piwko:

pokaze Wam efekt poszukiwan fryzur - jest raczej komiczny :P

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


i cos co mojego malza przyprawilo o spazm smiechu wiec je wrzucam:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


na fotach wygladam jak dziecko z bidula bo zrobilam je teraz :P

a moze takie cos tylko w moim kolorze?
http://ndzonegallery.nd.funpic.org/displayimage.php?album=235&pos=4
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

wrobelek0403

tachogti, tez mam przeswity ;) juz taka nasza uroda :)

moze nie tnij zupelnie krótko, ale wycieniuj porzadnie, włosy się wzmocnią, a Ty się zastanowisz czy ci się podoba, czy tez wolisz jeszcze krocej.

ps. a co to za stronka z tymi fryzurami???
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

tachogti

wrobelek0403 to www.ikf.com.pl  co wkleila mi Agaaa  :) no mysle ciagle co by tu i moze najpierw do ramion?
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

wrobelek0403

tachogti, moze cos takiego,

albo jak zajrzysz do mojego watku fryzurowego, to wkleiłam swoje zdjecie z taka wlasnie wycieniowana fryzura.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Agaaa

Tachgoti sie krcą wlosy wiec musialaby je chyba prostowac codzinnie zeby taki efekt uzyskac.

Trzeba jej dobrac taki fryz zeby mogla z mokrymi wlosami wyjsc z domu i zeby bylo super:)

tachogti

Cytat: Agaaa w 05 Wrz 2008, 22:35:00
Tachgoti sie krcą wlosy wiec musialaby je chyba prostowac codzinnie zeby taki efekt uzyskac.

Trzeba jej dobrac taki fryz zeby mogla z mokrymi wlosami wyjsc z domu i zeby bylo super:)
swiete slowa  :thx:
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

salsa

tachogti

ładnie by CI było w takiej stylizacji jaka ma ostanio Ania Dąbrowska, masz taka urodę:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

tachogti

Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

salsa

nawet nie koki, ona ma taka grzyweczke słodziutka i robi sobie taka lekko tapirniętą kitke
bardzo mi sie podoba , chyba sobie wytnę taka grzyweczkę :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

salsa

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

tachogti

Obcienlam sie... jak uda mi sie zgrac fotke z komorki na komputer to pokaze ;)
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

zosia2007



tachogti

juz :

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


mam wrazenie ze mogly by byc krotsze jeszcze, ale i tak do tych sie musze przyzwyczaic ;) lekko mi strasznie na glowie :D
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

zosia2007

tachogti bardzo dziewczęco wyglądasz, dała bym ci z 15 lat  :ag:

tachogti

zosia2007 fryzjerka mi powiedziala po obcieciu: Oliwko beda Cie znow prosic o dowod  ;)
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

bozena.dp

Cytat: zosia2007 w 12 Wrz 2008, 21:47:00
tachogti bardzo dziewczęco wyglądasz, dała bym ci z 15 lat  :ag:

eee, nie no nie przesadzaj! nie wygląda wcale na 15 lat, ale na jakieś... 16  :lollol:  :lollol:  :lollol:

zosia2007

Cytat: tachogti w 12 Wrz 2008, 21:49:25
zosia2007 fryzjerka mi powiedziala po obcieciu: Oliwko beda Cie znow prosic o dowod  ;)

na jakie lata byś nie wyglądała i tak ładnie ci w tej fryzurce :)