Wis i Kukan - realacja + foty - profesjonalne str. 4 :)

Zaczęty przez wis, 04 Wrz 2008, 21:08:59

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

sierpniowajulka

Sprytnie fotograf manewrował, by kuzyneczki nie udawały panien młodych na zdjęciach... hihihi (ciocia chyba o Twoją urodę zazdrosna?  :P :P :P).
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Anupka

sweeeet :)

Slicznie rozesmiani, to lubie!

Co niektorzy Twoi goscie to chyba niezli akrobaci, co? Chodzi mi o te figury na parkiecie, hehe ;)

wis, a powiedz mi - zdjecia na lotnisku to przypadek, czy ktores z Was ma licencje pilota?
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

didi_loczek

wis jeszcze raz gratuluję  :flowers:
mieliście sesję na lotnisku bo któreś z Was jest pilotem??

wis

Cytat: Anupka w 22 Wrz 2008, 22:50:04
sweeeet :)

Slicznie rozesmiani, to lubie!

Co niektorzy Twoi goscie to chyba niezli akrobaci, co? Chodzi mi o te figury na parkiecie, hehe ;)

wis, a powiedz mi - zdjecia na lotnisku to przypadek, czy ktores z Was ma licencje pilota?

Nasz znajomy jest pilotem, knajpa 2 km od lotniska, jak pod nią podjechalismy to nam bukiet z samolotu zrzucili i tak wpadliśmy na pomysł zrobienia tam sesjki (w dniu ślubu) - dużo ładnej płaskiej trawy i ciekawe zdjęcia wyszły.

Wujek mojego męża do dziś cierpi po tych saltach - plecy go bolą :) A po hokeju ścierą i warzechami mój chrzestny miał potłuczone kolano  lol

wis

Na fotce 81 Tomek uchwycił ten jeden jedyny moment, kiedy miałam gulę w gardle i łzy w oczach...

giga

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login