Wis i Kukan - realacja + foty - profesjonalne str. 4 :)

Zaczęty przez wis, 04 Wrz 2008, 21:08:59

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

wis

Tak więc czas zacząć...
Będę pisać po kawałku co by mi tekstu całego internet nie wciął ;)
W poniedziałek byłam jeszcze w pracy :) I to chyba dobrze - czas mi szybko zleciał, ani się obejrzałam a była 18. Po pracy wpadłam do domu, spakowałam się, ostatni narzeczeński całus i pojechałam (całe 1500metrów :D) do mamy. O 20 przyszły koleżanki i razem z moją siostrą trochę ozdobiłyśmy klatkę schodową - wiocha musi być  lol
W między czasie wpadł jeszcze mój ówczesny narzeczony - po balony. Bo on też chce wiochę w domu rodziców zrobić. Wzięłam prysznic, siedzimy z winkiem a tu nagle huk - sąsiedzi o 22 przyszli tłuc szkło... Ja w szlafroku - ale co tam - miotła do ręki i zamiatanie okropione symbolicznym kieliszkiem z sąsiadami.
Spanko - w łóżku z siostrą :D
Rano wstałam o 7, na 8 pojechałam z siostrą do fryzjera - uwinęłam się (a właściwie Ola, fryzjerka) w 40minut. W międzyczasie wpadł N, żeby mu Ola włosy pastą trochę nastroszyła :) W domku czekała już makijażystka - Maja. Na pierwszy ogień Pan Młody - zmatowiona i troszkę poprawiona buźka - pojechał do domu. Później mama, siostra i ja. W międzyczasie siostra jechała "podholować" samochód z kierowcą do kwiaciarni, bo sam by nie trafił. Makijażystka spisała się na medal - myślę, że na fotach widać :) Zarówno ja, siostra, mama jak i Kukan byliśmy bardzo zadowoleni z jej pracy.
Przyjechał fotograf, stopił się z tłem i nawet nie wiem kiedy robił zdjęcia. Z pomocą mamy i siostry ubrałam się, przypięłyśmy welon, kwiatka i... słyszymy trąbienie... Są ! Jest, mój przyszły mąż... Teściowie, świadek, moi dziadkowie, ojciec chrzestny...Narzeczony miał łzy w oczach, jak wyszłam z pokoju:) Dał mi bukiet - piękny ! Wymarzony :)
Błogosławieństwo - mamy i babcia płakały. Ojciec chrzestny (mój tata nie żyje) też miał łamiący się głos. Do samochodów i jazda :) Po drodze do kościoła śpiewałyśmy z siostrą w aucie :) Msza zleciała mi bardzo szybko. Kuzynki niosły welon, skrzypek i organista doprowadzili nie jednego gościa do wzruszenia, bratanek Kukana przyniósł obrączki...
Było pięknie. Cały czas miałam banana na twarzy :) Wielki uśmiech. Ani jednej łzy ! Pokazywałam świadkom język i wogóle miałam jakieś głupawki. Raz tylko odwróciłam głowę, zobaczyłam moją mamę "ślimtającą" w chusteczkę, zrobiła mi się gula w gardle ale szybko sobie z tym poradziłam. Wiedziałam, że jak zacznę płakać to będzie początek końca - zacznę za bardzo myśleć o tacie itp.
I koniec mszy - piękny marsz weselny, przed kościołem ryż i płatki kwiatów... I niespodzianka od wujka - dwa białe gołąbki :)
Masa życzeń, kwiatów, dobrych słów i... aparatów - rodzina paparazzich normalnie ;)
Pod restauracją znajomy - pilot z pobliskiego aeroklubu - zrzucił nam bukiet kwiatów z samolotu. No i wesele... Piękne, restauracja sprawdzona, więc wiedzieliśmy, że obsługa stanie na wysokości zadania. Szampan, obiadek i pyszny tort - malinowy w marcepanie. Zespół - chociaż znaleziony w internecie i zaklepany z drżeniem serca - okazał się rewelacyjny. Wokalistka ma niesamowity głos, a cała ekipa potrafiła rozbawić gości i wyciągnąć ich na parkiet :)
Fotograf - Tomek Horowski - póki co przysłał mi 5 zdjęć :) na całość (czyli reportaż) muszę poczekać... Ale po obejrzeniu tych 5 fotek cieszę się, że trafiłam na jego stronę w necie. To po prostu artysta.

A tu fotki od dwóch z gości - faceta mojej mamy :) i mojego byłego  :ag:
http://picasaweb.google.pl/MartaKozaczuk/SlubIWeseleMartyIKrystiana#




rilla

i super:D ślicznie...
wesele we wtorek a widać, że goście super zadowoleni!!! precz dziwactwom i przesądom!



rilla

Cytat: wis w 04 Wrz 2008, 21:11:12
bt

wis ty to masz dekolt:D:D poniektóre (czytaj: ja) zakrywały się szczelnie, a ja przecież nawte nei miałam CO pokazywać:D:D


wis

Cytat: rilla84 w 04 Wrz 2008, 21:13:58
Cytat: wis w 04 Wrz 2008, 21:12:10
bt

a t zdjecie Pana TOmka prawda?:D:D

Tak, Tomek dzień po ślubie podrzucił mi 5 zdjęć na zachętę :) Póki co czekam na resztę, w weekend zbiorę zdjęcia od gości, wrzucę na picassę i dam Wam linka :)

zlota

Gratulacje! Dużo szczęścia na nowej drodze życia!
Jak smakowicie wyglądał Wasz torcik! mniam..aż zgłodniałam :)

wis

Cytat: zlota w 04 Wrz 2008, 21:18:09
Gratulacje! Dużo szczęścia na nowej drodze życia!
Jak smakowicie wyglądał Wasz torcik! mniam..aż zgłodniałam :)

Tort z malinami, w marcepanie... Mamy trochę w zamrażarce, czeka na weekend :D

spragnienie

brzmi smakowicie, wszystkiego dobrego!!!!!!!!!!!
baaardzo podoba mi się czarno-biala fota :D

wis

Cytat: spragnienie w 04 Wrz 2008, 21:23:02
brzmi smakowicie, wszystkiego dobrego!!!!!!!!!!!
baaardzo podoba mi się czarno-biala fota :D

To ja, mama i siostra :)

elizapj

wis gratulacje!!!
4 fotka rewelacyjnie, slicznie sie usmiechasz:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

wis przeslicznie! :D dekolt jak ta lala

i Z MAMA??  brawo brawo wyglada jak starsza siostra!! :)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

wis

Cytat: elizapj w 04 Wrz 2008, 21:26:28
wis gratulacje!!!
4 fotka rewelacyjnie, slicznie sie usmiechasz:)

Całą mszę miałam takiego banana na twarzy. Ani kropelki łzy, jedynie raz zerknęłam na moją ślimtającą mamę i miałam gulę w gardle, ale wiedziałam, że muszę się trzymać bo jak się rozryczę to na całego.

wis

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 04 Wrz 2008, 21:27:54
wis przeslicznie! :D dekolt jak ta lala

i Z MAMA??  brawo brawo wyglada jak starsza siostra!! :)


Mama, a jakże :) Lat 48 :D

Za wszelkie komplementy pod adresem dekoltu dziękuję, nawet fotograf się nieraz w niego zapatrzył  :lollol:

gioseppe

pieknie :)
gratulacje!
PS. sliczna ta suknia siostry :) na ostatnim zdjeciu
http://www.szajnar.pl/   - makijaż Kraków - fotografia kobiet
http://www.facebook.com/EwelinaSzajnarMakeUP

callja

Ależ Wy jesteście do siebie z Mamą i Siostrą podobne :surprise: no i te krągłości cudne po prostu, wcale się nie dziwię, że się mogły Panu Fotografowi obiektywy omykać :ag:

Ale najważniejsze - widać, że jesteście z Mężem zakochani i szczęśliwi, i życzę Wam, by tak było zawsze, zawsze, zawsze - wszystkiego dobrego dla Was!!! :flowers: :flowers: :flowers:
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

tachogti

wis szczescia szczescia szczescia i milosci! Piekne zdjecia! To z Mama i Siostra cuuuudne  :flowers:
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

zosia2007

Cytat: wis w 04 Wrz 2008, 21:24:06
Cytat: spragnienie w 04 Wrz 2008, 21:23:02
brzmi smakowicie, wszystkiego dobrego!!!!!!!!!!!
baaardzo podoba mi się czarno-biala fota :D

To ja, mama i siostra :)

a ja myślałam,że to ty z przyjaciółkami - twoja mama baaaaaardzo młodo wygląda :)

A tak wogole to wszystkiegonajlepszego :)

wredotka

wis, sliczne fotki. No dekolt to masz intrygujacy na tych zdjeciach :) wszystkiego naj na nowej drodze zycia i oby to slonko wam tak zawsze swiecilo jak na tych fotkach. Mua mua mua :)

Angie

Wis pieknie wyglądałaś. W ogóle sliczna dziewczyna z Ciebie!! A dekolt bardzo fajny!! Mama i siostra też super!!

magdalinska

tez myslalam ze to zdjecie to z kolezankami ;)
bardzo fajnie, usmiechnieta bylas promiennie :)
jeszcze raz wszytskiego dobrego :)