Czy ktoś zna fotografa...?

Zaczęty przez elve, 28 Sie 2007, 10:43:31

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

elve

Czy ktoś zna/miał robione zdjęcia ślubne i nie tylko przez fotografów: Adam Trzcionka, Maciej Banach, Tomasz Sipiera?

misiak_maly

O widzę, że Pan Trzcionka jednak wypłynął...;)  Pytałam o niego na śiW i nic.
Jestem umówiona z tym Panem na zdjęcia, ale na razie nie mogę nic powiedzieć - oprócz tego, że te zdjęcia które mi przysłał są fenomenalne i jeśli zrobi mi choć w połowie tak dobre to będę zachwycona. A kiedy ślub - mój w listopadzie;)  :roll:


pozdrawiam

iosellin

ejjj pokazcie te fenomenalne zdjecia ;)

misiak_maly

Cytat: "iosellin"ejjj pokazcie te fenomenalne zdjecia ;)



Nie ma sprawy....

[ Dodano: 30-08-2007, 08:01 ]
i jeszcze...

elve

a Bartłomiej Dziedzic? Nadal nie mogę się zdecydować...

misiak_maly

za duże były - teraz powinno być ok;)

[ Dodano: 30-08-2007, 08:51 ]
i jeszcze :mrgreen:

[ Dodano: 30-08-2007, 08:53 ]
i moje ulubione :lol:

zuzia

bez obrazy ale to ostatnie jest okropne. wygląda jak manekin bez rąk albo mój monitor ma jakieś źle ustawione światło.

misiak_maly

Cytat: "zuzia"bez obrazy ale to ostatnie jest okropne. wygląda jak manekin bez rąk albo mój monitor ma jakieś źle ustawione światło.


Ja się nie obrażam - w końcu ani go nie zrobiłam, ani na nim nie jestem. Ale nie patrzyłam na nie w ten sposób - teraz może rzeczywiście masz trochę racji. Mi podoba się w tych zdjęciach jakieś uchwycenie chwili, nie są banalnymi portretami tylko mają duszę. I oto by mi chodziła nawet jak na jednym wyjdę jak manekin :mrgreen:

elve

Ja mam jedno zastrzeżenie do zdjęć p. Trzcionki. Na kilku zdjęciach widać bieliznę bądź PM, bądź jej gości. Jak rozumiem fotograf prezentuje najlepsze swoje ujęcia (30 spośród 300), więc wśród nich nie powinno być takich wpadek. Jak to u innych jest?

misiak_maly

Cytat: "elvelve"Ja mam jedno zastrzeżenie do zdjęć p. Trzcionki. Na kilku zdjęciach widać bieliznę bądź PM, bądź jej gości. Jak rozumiem fotograf prezentuje najlepsze swoje ujęcia (30 spośród 300), więc wśród nich nie powinno być takich wpadek. Jak to u innych jest?


A o których zdjęciach piszesz? Bo ja na swoich nie zauważyłam - wyślij mi proszę takie na pocztę - się przyjrzę i najwyżej uczulę, bo na zmiane fotografa u mnie już nie ma szans.
marianna.borowiec@wp.pl

elve

Np 2.jpg, środkowe (choć to wina sukienki, można było przyszyć do biustonosza). Wolałabym jednak, żeby mi ktoś zwrócił na to uwagę. Choć może się czepiam :-) A poza tym zdjęcia piękne

iosellin

hm, fenomenalnymi bym ich nie nazwala, slubne mi sie podobaja tak sobie, to ciemne to w ogole straszne, w pierwszej  chwili myslalam ze to jakis owad:P a to z lusterkiem ma strasznie zabalaganiony kadr - zwlaszcza ta ciemna plama z prawej jakos mi psuje zdjecie.
Te z dziecmi sa za to bardzo ladne :)

misiak_maly

Cytat: "iosellin"hm, fenomenalnymi bym ich nie nazwala, slubne mi sie podobaja tak sobie, to ciemne to w ogole straszne, w pierwszej  chwili myslalam ze to jakis owad:P a to z lusterkiem ma strasznie zabalaganiony kadr - zwlaszcza ta ciemna plama z prawej jakos mi psuje zdjecie.
Te z dziecmi sa za to bardzo ladne :)


Twoja opinia jest dziwna, ale każdy ma prawo do swojego zdania.
Swój wybór konsultowałam - może nie z profesjonalistami - ale z fotografami-amatorami z zamiłowania i każdy chwalił te zdjęcia i doceniał ich urok. Mi baaardzo sie podobają, szczególnie ujęły mnie te dzieciaczki bo sama mam takiego maluszka. :lol:  I nawet zdjęcia Kalina Studio - choć strasznie mi się podobały, ale nie stać mnie na nie - nie wywołały u mnie takich emocji, a przecież chyba o to chodzi - przynajmniej mi. To czarne na pierwszym zdjęciu po prawej to pewnie jej włosy albo cień - trudno byłoby malować się i nie pochylić się nad lusterkiem.

[ Dodano: 30-08-2007, 13:59 ]
Żeby było co krytykować... :mrgreen:

[ Dodano: 30-08-2007, 13:59 ]
i...

[ Dodano: 30-08-2007, 14:00 ]
no dla mnie rewelka, ale może mam inny gust... :roll: