Turcja - wrzesień, pazdziernik-HELP

Zaczęty przez fasolka1980, 02 Wrz 2008, 12:47:15

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

fasolka1980

Kobitki, poleccie mi prosze jakieś fajne miejsce w Turcji na wyjazd w okresie wrzesień - pazdziernik.

Chcemy zrobic tesciom prezent i szukamy miejsca, które by spełniało takie wymagania:

- ładny hotel w miare niedaleko od centrum - tak, zeby mozna było przejsc spacerkiem - do 2 km
- okolica, w której jest co zwiedzać (odpada hotel "in the middle of nowhere"  ;) )
- all inclusive
- w miare spokojna okolica - dla starszych osób

Cena najchetniej do 1500 - 1600zl za osobę.

Będę ogromie wdzięczna za wszelkie info i sugestie!



Kasia

fasolka ja jutro śmigam do Turcji :)

polecam Alanyę

trudno będzie coś trafić i w centrum i z ALL :(

fasolka1980

Kasiu, a wy gdzie dokładnie się wybieracie? I z jakiego biura?

niewiemjaka

Alanya, piekna plaza Kleopatry, zameczek kleopatry, mozna pojezdzic skuterkiem:) kilka godzin autokarem i mozna dotrzec na Pamukale - polecam wykupic wycieczke u Jolka&Adams w Alanyi - maja taniej niz biuro podrozy zazwyczaj, my bylismy jeszcze na raftingu - polecam rowniez :) nie bylo to extremalne przezycie na wlosku z zyciem wiec spokojnie rodzice dadza sobie rade mysle)

Kasia

Cytat: fasolka1980 w 02 Wrz 2008, 18:13:40
Kasiu, a wy gdzie dokładnie się wybieracie? I z jakiego biura?

my jedziemy na 7+7 z Triady

7 dni zwiedzania Turcji + 7 dni byczenia się w Alanyi w hotelu Club Sidar (HB)

cena 4750zł za dwie osoby + po 200Euro od osoby płatne na miejscu


była z 5 lat temu w Alanyi i wiem że jest to dobry wybór - miasto ma co zaoferować turystom (imprezy, dyskoteki, rafting _REWELACJA, rejsy stateczkami, różne atrakcje plażowe, knajpy itd, itd)
+ ddatkowo wycieczki fakultatywne, które kupować tylko w lokalnych biurach a nie od rezydentów jolcia&adam i jeszcze inne polskie lokalne biuro podróży)

fasolka1980

Dzięki Kasiu i niewiemjaka  :drunk: :drunk: :drunk:

elve

wybieram się do Turcji w połowie października
mam sprzeczne informacje co do pogody w tym okresie

szwagier ponoć ma jakąś fajną propozycję, ale jeszzcze nic nie wiem poza tym, że AllIncl.
Jak się dowiem to dam znać

elve

Ależ stary wątek, ale co tam!
W połowie października w okolicach Alanya było bardzo ciepło, czasem nieznośnie. Ale jak już wyjeżdżaliśmy to się ochłodziło i zaczęło padać
Ogólnie w październiku pogoda jest dość zmienna