Testy owulacyjne...???

Zaczęty przez mexx100, 01 Wrz 2008, 18:49:37

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

sputnik_sweetheart

Cytat: maraxela w 04 Wrz 2008, 14:24:06
nie jestscie w takiej zlej sytuacji jak ja mialam okres 2 razy w roku i sie udalo.pomyslcie sobie jaie to jest wogole celowanie jak jajeczkowianie jest 2 razy do roku-o ile wogole i tez nie wiadomo kiedy:) wiec zawsze sa szanse
tak, jesteś moją pociechą ;D zawsze sobie myślę, skoro maraxeli się udało to wszystko przede mną (torbieli nie mam, @ też częściej niż 2 razy w roku :ag:)

kasiad

Cytat: maraxela w 04 Wrz 2008, 14:30:11
Cytat: kasiad50 w 04 Wrz 2008, 14:26:19
Ty zdolna bestia jesteś więc dokończysz  :ag: ja chciałam się na podyplomowe wybrać, ale stwierdziłam, że jak urodze i wrócę do pracy  ;D teraz przy moim zasypianiu po dobranocce nie miałabym siły i chęci na naukę  :hihi: do 15 w pracy, później zrobię jakiś obiad, poczekam aż małżonek wróci z pracy, pójdziemy na jakiś emerycki spacer i wio spać  lol więc gdzie tutaj czas na szkołę  :rofl1:
jeszcze 2,3 tyg i ci przejdzie ja teraz ucze sie do 3 w nocy jestem pelna energii zmeczenie rpzeszlo tak po 15 tygodniu.praktycznie nie czuje ze jestem w ciazy

to mnie pocieszyłaś  :ag:

Agaaa

mi dzisiaj znowu niby test na plus wyszedl ale ta druga jakas taka blada znowu... ???

kasiad

Cytat: Agaaa w 05 Wrz 2008, 12:26:42
mi dzisiaj znowu niby test na plus wyszedl ale ta druga jakas taka blada znowu... ???

przytul


kasiad

Agaaa ja Ciebie  przytul, a te drugie to z mężem  :hihi:

Agaaa

kasiad50 no taaak!! no nie inaczej , mialam na mysli meza ;D

a Ciebie rowniez  przytul

kasiad

Cytat: Agaaa w 05 Wrz 2008, 13:24:39
kasiad50 no taaak!! no nie inaczej , mialam na mysli meza ;D

a Ciebie rowniez  przytul

no dogadały się jak głuchy ze ślepym  :ag:

mexx100

 A mi we czwartek wyszły dwie piękne kreski na teście druga  ciemniejsza jupi ale....dpoiero wróciłam i tak jak mówie byłam prawie dwa dni w drodze wiec nie byuło przytulania :(
Ale przynajmniej cieszę sie że ten test wyszedł i owu była :)A dziś to już chyba pozamiatane.
Chyba ze test oszukuję :P

Agaaa

mexx100 ja robilam testy od czwartku i dopiero wczoraj wyszly mi diwe grube krechy, wczesniejsze miala ta druga slaba jak pisalam..no i owu mam dzisiaj chyba bo tak mnie nawala lewa strona ze nie wiem, ledwo siedze..

Agaaa

mexx100 za te dwie krechy wyrazne  :piwko:

mexx100

W sobotę po powrocie zrobiłam test tak z ciekawości ,tylko już innej firmy i znów mi wyszły dwie kreski rozumiecie coś z tego???

golinda

Cytat: mexx100 w 10 Wrz 2008, 20:48:53
W sobotę po powrocie zrobiłam test tak z ciekawości ,tylko już innej firmy i znów mi wyszły dwie kreski rozumiecie coś z tego???

jak wychodzą dwie kreski bardzo wyraźne to dopiero znak, że ok. kolejnego dnia pojawi się owulacja

mexx100

Dziewczyny testowałam wczoraj wyszły mi dwie kreski,dzis tez testowałam i tez mi wyszły dwie kreski...już nic nie rozumiem :confused:
Jutro ide na usg to może sie wyjaśni :)

ishka82

Cytat: mexx100 w 30 Wrz 2008, 22:10:39
Dziewczyny testowałam wczoraj wyszły mi dwie kreski,dzis tez testowałam i tez mi wyszły dwie kreski...już nic nie rozumiem :confused:
Jutro ide na usg to może sie wyjaśni :)
No właśnie, słyszałam, że to potrafi zamęt wprowadzić i dlatego jednak się nie skusiłam. Temperaturę mierzę i tam wszystko widać ;;)