Testy owulacyjne...???

Zaczęty przez mexx100, 01 Wrz 2008, 18:49:37

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ishka82

Cytat: mexx100 w 01 Wrz 2008, 22:21:37

To jest oczywiste ze nie.Ale jeżeli potrafią to niech wskazują ten najbardziej odpowiedni moment ;)
Zgadzam się w 100%

Agaaa

mexx100 ja mialam bladziutką tez, nie umiem postawic diagnozy co to oznacza :-\
Jakimi testami sie tesowalas?

Agaaa

Cytat: ishka82 w 01 Wrz 2008, 22:23:41
Cytat: mexx100 w 01 Wrz 2008, 22:21:37

To jest oczywiste ze nie.Ale jeżeli potrafią to niech wskazują ten najbardziej odpowiedni moment ;)
Zgadzam się w 100%


i skoro nie szkodza w niczym a moga tylko pomoc to czemu nie..

mexx100

Cytat: Agaaa w 02 Wrz 2008, 20:35:22
mexx100 ja mialam bladziutką tez, nie umiem postawic diagnozy co to oznacza :-\
Jakimi testami sie tesowalas?
Ja zakupiłam w aptece 5 testów za 35 zł.Testy acon lh.
Dziś jakby trochę jaśniejsza ta kreska ale jeszcze blada...

Agaaa

mexx100 no to owu jest albo zaraz bedzie...

mexx100

Dziś kolejny dzien testowania i kreska wciąż pojawia się ale jest bledsza od tej kontrolnej.I teraz niewiem czy to znak że jest coraz blizej owulacji i pojawi sie ciemna kreska???I wtedy to już by swiadczyło o zbliżającej sie owu???Dodam iż pierwszego dnia testowania była tylko jedna kreska kontrolna.

ishka82

mexx100, a stosujesz tylko testy? Czy może mierzysz temperaturę i obserwujesz śluz?

mexx100

Cytat: ishka82 w 03 Wrz 2008, 20:44:15
mexx100, a stosujesz tylko testy? Czy może mierzysz temperaturę i obserwujesz śluz?

Temperatury nie mierze:(Sluz jakoś tam obserwuję,ale też jakoś z nim cienko.Za to odczuwam kłucie w podbrzuszu jakby jajniki mnie kłuły :confused:

Agaaa

mexx100 xrobilam dzisiaj pierwszy raz test owu - Acona LH ten co Ty...tez mi wyszla bledsza..Z tego co sie doczytalam w ulotce to oznacza to ze test jest negatywny czyli nie ma wyrzuty LH jeszcze...
Sprawą wątpliwą jest o ile jest bledsza ta druga bo w instrukcji jest tez podana ze jak jest minimalnie bledsza tylko to jest pozytywny...
Nie podoba mi sie ten test, jest niejednoznaczny a Kobitka ktora wyczekuje owulacji zawsze bedzie sie sklaniala ku temu ze jednak jest pozytywny..
Ja jak bym dzisija miala okreslic czy jest na plus czy na minus to bym nie potrafila..
Zobaczymy jutro...

Agaaa

Temperatura mi idzie w gore i sluz taki jakis wodnicty sie robi..wiec licze na to ze jednak bede miala owu.

mexx100

A mi dziś trafił się niepodziewany wyjazd.Będe ze dwa dni w drodze i chyba nici z mojego testowania :(
Tzn potestować to potestuję chociażby po to aby sprawdzić czy ta owu nadejdzie.Gorzej za to będzie z przytulaniem ewentualnym :)

Agaaa

to jak masz okazje to sie przed wyjazdem jeszcze przytul i zaraz po powrocie hehe. Jeszcze jajko nie starcone;)

ishka82

Cytat: Agaaa w 04 Wrz 2008, 12:17:00
to jak masz okazje to sie przed wyjazdem jeszcze przytul i zaraz po powrocie hehe. Jeszcze jajko nie starcone;)
i zastanów się nad mierzeniem tempki. Aż nie wierzę, że to piszę :hihi: Tam na prawdę ładnie widać skok i łatwiej trafić w termin. I wbrew pozorom nie jest to takie kłopotliwe jak myślałam ;;)

kasiad

Cytat: mexx100 w 03 Wrz 2008, 21:11:13
Cytat: ishka82 w 03 Wrz 2008, 20:44:15
mexx100, a stosujesz tylko testy? Czy może mierzysz temperaturę i obserwujesz śluz?

Temperatury nie mierze:(Sluz jakoś tam obserwuję,ale też jakoś z nim cienko.Za to odczuwam kłucie w podbrzuszu jakby jajniki mnie kłuły :confused:

mexx ja tez tak miałam, gdy zbliżała się owulacja to mnie kłuło w podbrzuszu i śluz był taki wodnisty i dużo go było  :ag: wiedziałam, że owulacja się zbliża  ;D

kasiad

i temperaturę też warto mierzyć  :yes: proste metody ale jak pomagają  ;)

marax

kurcze widze ze mialam duzo szczescia w sumie ze mi sie udalo tak szybko i bez staran zajsc w ciaze-kibicuje wam dziewczyny

Agaaa

maraxela ja to tak mam..jak mi na czyms bardzo zalezy to mi nie wychodzi.:)..polecaja sie wyluzowac i nie myslec ale łatow nie jest ja Ci sie sni ze karmisz piersią cudze dzieci  what

marax

mi lekrze mowili ze bedzie bardzo ciezko bo cale jajniki mialam w torbielach.jednak poszlam na praktyki studenckie na oddzial polozniczy-napatrzylam sie na dzieci no i ................ jakos chyba mi sie te jajniki same odblokowaly.Ja owulacji nie mialam wogole okres mialam 2 max 3 razy w roku

kasiad

Cytat: maraxela w 04 Wrz 2008, 13:59:43
kurcze widze ze mialam duzo szczescia w sumie ze mi sie udalo tak szybko i bez staran zajsc w ciaze-kibicuje wam dziewczyny

to tak jak ja  :) a to wielkie szczęście jak się udaje zajść w ciążę bez zbytniego starania się  :yes:

kasiad

Cytat: maraxela w 04 Wrz 2008, 14:06:41
mi lekrze mowili ze bedzie bardzo ciezko bo cale jajniki mialam w torbielach.jednak poszlam na praktyki studenckie na oddzial polozniczy-napatrzylam sie na dzieci no i ................ jakos chyba mi sie te jajniki same odblokowaly.Ja owulacji nie mialam wogole okres mialam 2 max 3 razy w roku

to marax miałaś wyjątkowe szczęście  :clapping:


marax

Cytat: kasiad50 w 04 Wrz 2008, 14:12:49
Cytat: maraxela w 04 Wrz 2008, 14:06:41
mi lekrze mowili ze bedzie bardzo ciezko bo cale jajniki mialam w torbielach.jednak poszlam na praktyki studenckie na oddzial polozniczy-napatrzylam sie na dzieci no i ................ jakos chyba mi sie te jajniki same odblokowaly.Ja owulacji nie mialam wogole okres mialam 2 max 3 razy w roku

to marax miałaś wyjątkowe szczęście  :clapping:
tylko jak ja studia dokoncze lol lol

marax

nie jestscie w takiej zlej sytuacji jak ja mialam okres 2 razy w roku i sie udalo.pomyslcie sobie jaie to jest wogole celowanie jak jajeczkowianie jest 2 razy do roku-o ile wogole i tez nie wiadomo kiedy:) wiec zawsze sa szanse

kasiad

Ty zdolna bestia jesteś więc dokończysz  :ag: ja chciałam się na podyplomowe wybrać, ale stwierdziłam, że jak urodze i wrócę do pracy  ;D teraz przy moim zasypianiu po dobranocce nie miałabym siły i chęci na naukę  :hihi: do 15 w pracy, później zrobię jakiś obiad, poczekam aż małżonek wróci z pracy, pójdziemy na jakiś emerycki spacer i wio spać  lol więc gdzie tutaj czas na szkołę  :rofl1:

marax

Cytat: kasiad50 w 04 Wrz 2008, 14:26:19
Ty zdolna bestia jesteś więc dokończysz  :ag: ja chciałam się na podyplomowe wybrać, ale stwierdziłam, że jak urodze i wrócę do pracy  ;D teraz przy moim zasypianiu po dobranocce nie miałabym siły i chęci na naukę  :hihi: do 15 w pracy, później zrobię jakiś obiad, poczekam aż małżonek wróci z pracy, pójdziemy na jakiś emerycki spacer i wio spać  lol więc gdzie tutaj czas na szkołę  :rofl1:
jeszcze 2,3 tyg i ci przejdzie ja teraz ucze sie do 3 w nocy jestem pelna energii zmeczenie rpzeszlo tak po 15 tygodniu.praktycznie nie czuje ze jestem w ciazy