kremy z filtrami

Zaczęty przez mayagaramond, 01 Wrz 2008, 13:16:23

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mayagaramond


Dorobilam sie jakich plam od slonca na twarzy (jakbym nie miala innych problemow :ranting: :ranting:)....Nic dziwnego, nie uzywam kremu z filtrem, nie uzywam, bo wiekszosc mnie zapacha i ryjowka sie po nich niemilosiernie swieci...

Ale wyglada na to, ze sie bez niego nie obejde, Na wizazu wiele osob poleca emulsje avene, filtr 50. Drogie to cholerstwo i jak mnie znow zapcha to dowidzenia...
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

katgoli

maya ja mialam Lancome Aqua Fusion z filtrami (mam cere mieszana) i bylam zadowolona. Teraz dostalam probke (taki maly sloiczek) w Douglasie Clarins i chyba go sobie kupie na urlop bo super nawilza twarz.

Ja dostaje czesto uczulenia wiec kupuje moje kremy w Douglasie poniewaz tam mozna je zwrocic jezeli uczulaja.

inkageo

Maya ja też mam przebarwienia na twarzy i to okropne, dorobiłam się ich po zmianie tabletek anty na inne. Próbowałam różnych preparatów wybielających i na przebarwienia ale nie było żadnego efektu. Przed wyjściem na słońce smaruję je polskim kremem aptecznym - Solecrin 50+ z Iwostinu, ma dobre opinie, ale i tak te plamy opalają się szybciej i mocniej.. No trudno muszę z nimi żyć.. Jedna jest wielkości 5 zł na środku czoła, a druga na połowie nosa...
Imagine there is no hate

zuzia

inkageo
a próbowałaś kremu Skinoren? podobno jest bardzo skuteczny, ale pierwsze efekty widać nie wcześniej niż po miesiacu stosowania.

mayagaramond

inka - moze kwasy by Ci pomogly? Po powrocie z urlopu na pewno zrobie soebie kuracje kwasem migadlowym (poczytaj na wizazu), ale musze kupic jakis krem z filtrem. Iwostinu tu niestety nie dostane...

katgoli - a jak mocne sa te filtry i ile kosztuje? Potrzebuje wiecej niz +30. Avene ma +50.

W ogole moja skora doprowadza mnie do szalu, chce transplantacji! :wall: :wall: :wall: :'( :'( :'(
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

katgoli

no to chyba zle zrozumialam  :-[ sa to kremy do codziennej pielegnacji  buzi z filtrami.

Moze kup sobie Avene - tez kiedys uzywalam tych kremow i uwazam ze sa swietne-ich maske uwielbiam. Ja niestety mam taki problem ze moja skora swietnie reaguje na nowe kremy po dwoch opakowaniach sie przyzwyczaja juz do kremu wiec musze kupic inny.

Avene moge polecic z czystym sercem-zamawialam nawet w aptekach internetowach bo tam sa tansze te produkty.

mayagaramond

katgoli tak, potrzebny mi jest wysoki filter, ale boje sie ich jak diabel swieconej wody ;) Kupie avene, wyboru nie mam, wole sie juz swiecic niz dorobic sie wiecej przebarwien.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

inkageo

Maya ten mój krem ma 50 ml i kosztuje ok. 35 zł, w niektórych aptekach 40 zł. Próbowałam kwasów La Roche Posay, ale za przeproszeniem gówno dały ;) Już nigdy się na to nie nabiorę. Ja to tylko na krem pieniądze wydałam, ale przyjaciółka ponad 1500 zł na zabiegi u kosmetyczki - najpierw łuszczyła jej się skóra i wyglądało to tragicznie, później przez kilka dni rzeczywiście miała gładką buzię, a wkrótce dużo gorszą cerę niż przed zabiegami.. Oczywiście robiła zabiegi jesienią, nie opalała się, a w tym roku jak wyszła na słońce to dostała dwa razy więcej przebarwień niż miała w tamtym roku - wokół ust, na policzkach, na czole, a cały czas używa mocnych filtrów.. Przebarwienia tworzą się w głębszych warstwach skóry, a te wszystkie zabiegi działają tylko na naskórek..
Ja mam przebarwienia do wiosny 2007, w lecie oczywiście były widoczne, w zimie zniknęły prawie, a jak tylko na wiosnę pojawiło się słońce to i moje plamy.. No trudno, już się do nich przyzwyczaiłam, w tamtym roku cały czas z nimi walczyłam.
Imagine there is no hate

katgoli

Cytat: mayagaramond w 01 Wrz 2008, 14:48:55
katgoli tak, potrzebny mi jest wysoki filter, ale boje sie ich jak diabel swieconej wody ;) Kupie avene, wyboru nie mam, wole sie juz swiecic niz dorobic sie wiecej przebarwien.

dlaczego myslisz ze si bedziesz swiecic? nie wiem jak ten krem ale ogolnie te rzeczy z Avene sie swietnie wchlaniaja.

mayagaramond

Cytat: katgoli w 01 Wrz 2008, 14:51:29
Cytat: mayagaramond w 01 Wrz 2008, 14:48:55
katgoli tak, potrzebny mi jest wysoki filter, ale boje sie ich jak diabel swieconej wody ;) Kupie avene, wyboru nie mam, wole sie juz swiecic niz dorobic sie wiecej przebarwien.

dlaczego myslisz ze si bedziesz swiecic? nie wiem jak ten krem ale ogolnie te rzeczy z Avene sie swietnie wchlaniaja.

bo ja sie chyba po wszystkim swiece.

inkageo - kuracje planuje robic sama, zaczne od toniku migdalowego i zobacze co sie bedzie dziac. Na wizazu jest caly watek o samodzielnym robieniu kwasu. Effeklar K od LPR tez mi nic nie dal...przepraszam dal, wiecej syfow, bo mnie zapchal...

Jak juz pisalam, ja chce transplantacje skory ;)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

zuzia

ja też bardzo lubię kremy (i nie tylko) z avene.

inkageo

Każdy krem z filtrem rzędu 50 i więcej jest lekko tłusty i zostawia na skórze białawy lepki film, bo to jest dodatkowy filtr mechaniczny, który nie przepuszcza promieniowania. Im wyższy filtr tym bardziej gęsty i tłusty krem.
Imagine there is no hate

katgoli

Cytat: mayagaramond w 01 Wrz 2008, 14:54:37

inkageo - kuracje planuje robic sama, zaczne od toniku migdalowego i zobacze co sie bedzie dziac. Na wizazu jest caly watek o samodzielnym robieniu kwasu. Effeklar K od LPR tez mi nic nie dal...przepraszam dal, wiecej syfow, bo mnie zapchal...


maya moge prosic Link do tej kuracji? Stawiam  :piwko:

transplantacje tez poprosze...


mayagaramond

Cytat: katgoli w 01 Wrz 2008, 15:01:30
Cytat: mayagaramond w 01 Wrz 2008, 14:54:37

inkageo - kuracje planuje robic sama, zaczne od toniku migdalowego i zobacze co sie bedzie dziac. Na wizazu jest caly watek o samodzielnym robieniu kwasu. Effeklar K od LPR tez mi nic nie dal...przepraszam dal, wiecej syfow, bo mnie zapchal...


maya moge prosic Link do tej kuracji? Stawiam  :piwko:

transplantacje tez poprosze...

moze jak pojdziemy we dwie to dadza nam znizke? ;)

watek o peelingu migdalowym:

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=197242
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

katgoli

Cytat: mayagaramond w 01 Wrz 2008, 15:04:00
moze jak pojdziemy we dwie to dadza nam znizke? ;)


pewnie tak  lol tylko mam nadzieje ze nie bedziemy pozniej wygladaly jak Michael Jackson :o

mayagaramond

Cytat: katgoli w 01 Wrz 2008, 15:08:48
Cytat: mayagaramond w 01 Wrz 2008, 15:04:00
moze jak pojdziemy we dwie to dadza nam znizke? ;)


pewnie tak  lol tylko mam nadzieje ze nie bedziemy pozniej wygladaly jak Michael Jackson :o

:ag: :ag: :ag:
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

konwalia

Avene, vichy i la roche w tym roku wprowadziło w 50+ wersje legere czyli lżejsze, do cer normalnych/mieszanych. występuję też wersje z kolorem.
Inka w tej chwili takie kremy nie powinny już powodować błyszczenia, ani zostawiać białawego filmu,- ten może powstawać tylko jesli jest użyty tylko filtr mineralny,a to jest naprawdę rzadkie, bo te filtry wprawdzie rzadziej uczulają, ale mają węższe spektrum ochrony.

Dobra spadam spać, jak coś piszcie i pytajcie.
Ps. Ja z tych firm najchętniej używam avene lub... klorane bebe- to to samo, a jest tańszy (wersja do ciała, bo się błyszczy)

salsa

ja tak kupuje kolastyne albo soraya
polskie kosmetyki sa na prawde dobre! i tańsze o połowe!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

zwierzatko_mojej_mamy

konwalia oo tak - avene to mnie mama raczy od czasu do czasu, bo ona i babcia to uczulaja sie od wszystkiego i jak juz znajda cos co nie uczula to kupuja wszystkim ;) i ostatnio odkrylam klorane bebe zel do kapieli z oliwka - uwielbiam ;D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

dagi

mnie niestety przeszkadza zapach kremów avene, ale jeśli komuś to nie robi różnicy to podobno są dobre
url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]

beesok

Maya dolacΩam do Katgoli - kup clarinsa! Krem z filtrem 40 na dzien - rewelacja! Lekki, nie zapycha porow i nawilza - wlasciwie jest tak leciutki i tak szybko sie wchlania ze juz po minucie go jakby nie ma na twarzy! I jako jedyny z tych ktore probowalam nie swedzi oczu wiec spokojnie mozna go tez uzywac na wrazliwa skore pod oczami :)