relacja z panieńskiego czyli najlepsza zabawa w moim życiu!!!!!!!!!!

Zaczęty przez malybob, 31 Sie 2008, 16:04:19

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

malybob

Jeszcze w szoku po wszystkich niespodziankach zgotowanych przez najlepsze przyjaciółki na świecie :) postanowiłam podzielić się wrażeniami, może kogoś to zainspiruje..
A więc.. było bardzo nietradycyjnie ;)
I SUPER!!!

Swiadkowa wzięła ode mnie listę gości, na nic innego nie miałam wpływu..
Ok. 17 telefon- "załóż wygodne buty, coś ciepłego, zabierz halkę koleżanki (tak przy okazji..) i parasol. Ewentualnie tampony !!! i inne drobiazgi, które mogą Ci być potrzebne, bo prędko nie wrócisz..I czekaj na ciąg dalszy..."z
Po 15 minutach dzwonek do drzwi.. Koleżanka w roli pokojówki (?) prosi bym zeszła, wiesza mi notesik w kształcie serduszka na szyi kieruje mnie w stronę pobliskiego parku.. Mam tam spotkać Dziewczynkę z Zapałkami..  :surprise:
I spotykam kolejną koleżankę w tejże roli.. Zabawa trwa..Mam za zadanie ułożyć szczęśliwe zakończenie jej bajki. Później wręcza mi list, ze wskazówkami, co dalej..
A dalej.. kontynuacja zabawy w różnych miejscach W-wy związanych z legendami i baśniami, kolejne zadania do wykonania i kupa śmiechu !
Po drodze dostaję "insygnia królewskie" srebrne berło i jabłko.. I tak maszeruję z tym przez centrum stolicy   :D
Po jakiś 2 godzinach zostałam zawieziona do kolezanki, która zajęła się moim makijażem. I w dalszą drogę.. Już na ostateczne miejsce imprezy w domu mojej najwspanialszej świadkowej.
Wchodzę do sieni.. świece, tiule.. Do pokoju... a tam przyjaciółki w balowych strojach.. A ja w jeansach i koszulce..  :oops:
Na szczęście po drodze Kot w Butach podarował mi magiczny klucz do szafy, w której znalazły się stroje dla mnie.. Efekt- spójrzcie na zdjęcie.. hihi
A potem wspaniała impreza w doskonałym towarzystwie z pysznymi smakołykami i tak pięknymi ciastami,że zaczęłam żałować, że nie zatrudniłam dziewczyn do pieczenia tortu weselnego  ;)

Jakby nie było dość  atrakcji, zostałam w pewnym momencie odpytana ze znajomości narzeczonego..Odpowiedzi na pytania typu "najśmieszniejsze wydarzenie w jego życiu", "ambicja", "z jaką postacią z kreskówki mnie kojarzy.." były od razu weryfikowane z nagranym na filmik wywiadem z moim N. ..
Karniakami były.. kawałki bananów  :ag: A za dobre odpowiedzi dostałam super prezenty :)

I jeszcze polecam intelektualną zabawę, do której przygotowały się dziewczyny. Wyszukały fragmenty z dzieł literackich o miłości, zgadywałyśmy tytuły.. np. "moja żona Peggy może mieć kolor, jaki zechce, a ja i tak będę ją kochał"..

Atrakcji było co niemiara, ale najwspanialsze były dwie rzeczy.. Obecność najlepszych przyjaciół jakich można sobie wymarzyć. I ostatnie słowa z wywiadu z moim N. skierowane do mnie, które sprawiły,że chciałam płakać ze szczęścia.
"


panikarola

rewelacja pomysl!!! a ile pracy w to wlozyly dziewczyny! w sukience wygladasz na przejeta rola lol a diadem mozesz wykorzystac do glownej stylizacji, jako uzupelnienie welonu ;)
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

zosia2007


spragnienie


sonja

Malybob, ale miałaś piękny dzień:) pozazdrościć koleżanek, ile one w to pracy włożyły...:))

tachogti

malybob masz super kolezanki i przyjaciolki :D i taki wklad pracy wzrusza strasznie, ja sie ogromnie rozczulalam nad wielgachna micha owocow do ponczu ktore moja psiapsiola z liceum na moj panienski ciachala cala sobote  ;)
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

sweedee

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


www.foto.adtwinzz.com
www.adtwinzz.com

mayagaramond

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

malybob

Zgadzam się w 100 procentach- są WSPANIAŁE!!!! :D
z radości polewam wszystkim :)

Chermelle

malybob super przyjaciółki - gratuluje i dziewczyn i zabawy  :D

Kasia

ale super panieński miałaś  brawo brawo brawo brawo brawo brawo

rubin04

Super! Wspaniałe pomysły miały kolezanki! Gratulacje!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

kasiad

gratuluję takich przyjaciółek  ;) relacja z wieczoru super więc sam wieczór musiał być rewelacyjny  :lollol:

niewiemjaka


sputnik_sweetheart


poli

jacie:) gratulacje! przyjaciółki to jedna z najlepszych rzeczy jakie mogą dziewczyne spotkać!


giga

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Mgławica

świetny pomysł na wieczór panieński- taki inny, bajkowy i przemyślany
i tutaj nasuwa mi się myśl- dobrzyludzie maja wspaniałych przyjaciół  :yes:

zwierzatko_mojej_mamy

oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

zosia2007

malybob  ale z tego co sobie przypominam mialas wkleic fotki :>


effik

Hehe super imprezka  :beer:

Moja przyjaciółka organizowała koleżance wieczór panieński kilka lat temu. Wyobraźcie sobie zdziwienie przechodniów, gdy pod klub nocny podjechała limuzyna, gdzie... na sianie siedziała ekipa dziewczyn w minispódniczkach i z różami na szyjach :D
i jak wychodziły w tych szpileczkach na imprezę, a siano się z auta sypało :D

giga

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

magdus2490

wow tylko pozazdroscic z tego co piszesz impreze mialas nieziemska mnie czeka w piatek wieczor paniejski ,,ostatni dzien wolnosci,, zobaczymy co mnie czeka chociaz na pewno niebede miala takich przezyc jak ty