wróbelek idzie pod nóż ;) ... a raczej nożyczki :)

Zaczęty przez wrobelek0403, 30 Sie 2008, 21:35:56

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

nionczka

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

kasiad

i jeszcze jedno wróbelku, odnośnie tej 3 fryzury, najgorsze są chyba właśnie takie długości, ni to krótkie ni to długie, sama jakieś 4 miesiące temu mając dość długich włosów zaczęłam je podcinać, podcinać i podcinać, aż w końcu tak je podcięłam, aż ścięłam na taką długość do ucha  :ag: i to było najgorsze co zrobiłam  :lollol: z taką długością odwiedzałam fryzjera co 3 tygodnie  :point_lol: bo najgorsze było jak włosy odrastały i w ogóle, ale to w ogóle się nie układały  what po kilku miesiącach mam dość, znowu chcę mieć swoje długie włosy  :dance: nie lubię takich przejściowych długości  :jezor:

mika



konwalia

wróbel, mnie czesał oczywiście mój fryzjer, więc mogłaś na żywo ocenić czy Ci się podobają efekty jego pracy :)

elizapj

konwalia
a wy wczoraj!!!  :Jumpy: wow..jakos pomlilo  mi sie ze ty w pazdz.
super! gratulacje! :flowers: :flowers: :flowers:
w relacjach nic nie widze...pisalas gdzies cos??? fotki pokazalas???
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

brawurka

elizapj na plotach kilka pokazała, pieknie!!!plot dzis malo wiec bez problemu znajdziesz

giga

wrobelek0403 O to moja propozycja fryzury. :Jumpy:
Co o tym sądzicie?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wrobelek0403

giga, całkiem fajna fryzurka, dzieki  :drunk:
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login