wróbelek idzie pod nóż ;) ... a raczej nożyczki :)

Zaczęty przez wrobelek0403, 30 Sie 2008, 21:35:56

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

wrobelek0403

no cóż, ślub należy do przeszłości, wakacje sie skończyły, pora zmienić niesmiertelny długowłosy fryz na coś krótszego, łatwiejszego do ułożenia... tylko na co??????

Jakoś nie mam pomysłu, choć raczej nie chciałabym robić sobie "chłopczycy". Może grzywka, a może bob???

Oto ja na studiach, dwie odsłony:

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wrobelek0403

a tak wyglądam obecnie:

i takie mam pomysły:

jesli macie jakieś interesujące zdjecia, wklejajcie, będę wdzięczna :)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

konwalia

Ostatnia fryzurka, pierwsza zbyt podobna, druga zbyt napuszona :)

A co Ci fryzjer radzi, bo u mnie to w sumie właśnie fryzjer ma ostatni głos, ja tylko naprowadzam, co mi się podoba, a co nie.


malybob

A patrząc na Twoje zdjęcie jeszcze pomyślałam o inspiracji filmowej
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ze_nitka

Mi z kolei ostatnia fryzura się nie podoba. Pierwsza - super

wrobelek0403

konwalia, zastanawiam się, czy nie wybrać się do tego Twojego. Do tej pory tylko podcinalam koncowki, wiec nie bylo rozmow o wizji fryzury. Długo się czeka u niego na wizyte??
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zosia2007


salsa

wrobelek0403

jak dla mnie zdecydowanie pierwsza
nie musisz robić z włosami  nie wiem czego, żeby wyglądać pięknie
ja bym nie szła z zbyt krótkie włosy bo jak pokazują fotki zdecydowanie Ci lepiej w dłuzszych włosach
ta pierwsza jest bardzo Twarzowa i mysklę że byłoby CI ładnie z takim włosem opadającym w formie grzywki długiej na bok;)
albo bob z wydłużonym przodem
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

martullek

ja też bym wybrała pierwszą - w tej będzie Ci moim zdaniem najładniej

konwalia

Wróbelek, teraz są zapisy na październik od piątku, chyba że ktoś się wykruszy, to jest szansa wcześniej.
Jak nie do Darka, to moja sis i N. chodzi w tym samym salonie do Wiktorii- bardzo fajnie też potrafi obciąć.

elizapj

wrobelek, ale ja Cie lubie taka jaka jestes teraz:(((

a z pokazanych zadna mi sie nie podoba..(no moze pierwsza...ale umowmy sie, szczerze, to nie jest tak jak beda Twoje wlosy wygladaly codzennie... taki efekt to duzo pracy:(). a ogolnie to te propozycje sa takie troche beverly hill 90210:((( pocztki lat 90...za wczesnie na revival, za pozno na to by nadal byly aktualne...nie chce urazic, ale zadna z nich mi do Ciebie nie idzie...sa takie za drastyczne...takie typowe 'bledy mlodej zony', kt (nie wiem czemu) twierdzi, ze po slubie to trzeba sie zmienic=postarzyc:(((

zostan przy swoich obecnych!:) podetnij moze koncowki, lub lekko wycieniuj. niech Ci zaproponuja najlepsze odzywki/maseczki jakie maja w salonie, wykup sobie cala serie jak masz ochote....to da Ci efekt jakiejs zmiany (czyli tego co podswiadomie i subiektywnie potrzebujesz potrzebujesz) bez odmieniania Ciebie 'z dziewczyny w zone':(

polub swoje obecne wlosy, bo wg mnie to najb flattering dla Ciebie look:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

golinda

ja bym Cię widziała w 2 fryzurce
1 jest bardzo fajna, ale tylko na zdjęciu, tak naprawdę to zwyczajna fryzura do ucha, przeciwż wiadomo, że te włosy będą leciay na twarz y denerwowały, więc będziesz je brała za ucho
3 za krótka, ja w ogóle nie lubię kobiet w krótkich włosach


nionczka

Mi sie podoba tylko 3, ale jest super wyczesana od fryzjera. Na codzien chyba nie jest latwa w utrzymaniu.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

rubin04

Stawiam na pierwszą, Ostatnia zdecydowanie nie.. Ta ostatnia za krotka i na pewno strasznie dużo z nią roboty..
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

konwalia

Miałam kiedyś cioś w tym stylu, możesz ocenić:

konwalia

Cytat: rubin04 w 01 Wrz 2008, 08:50:54
Stawiam na pierwszą, Ostatnia zdecydowanie nie.. Ta ostatnia za krotka i na pewno strasznie dużo z nią roboty..

Z tym się nie zgodzę, ja jestem osobą, która czesze włosy tylko mając na nich odźywkę, fakt że mam podobno "podatne" włosy.


kasiad

wróbelku ja również jestem za 1 fryzurą, chyba najmniej z nią roboty mimo iz wygląda na pracochłonną, wg mnie najwięcej być musiała się napracować przy 3, te cieniowania i stopniowania aby łądnie wyglądały, trzeba im poświęcić trochę wysyłku, ta 1 wg mnie najfajniejsza  :perfect:

zuzia

Cytat: salsa w 31 Sie 2008, 18:08:42
wrobelek0403

jak dla mnie zdecydowanie pierwsza
nie musisz robić z włosami  nie wiem czego, żeby wyglądać pięknie
ja bym nie szła z zbyt krótkie włosy bo jak pokazują fotki zdecydowanie Ci lepiej w dłuzszych włosach
ta pierwsza jest bardzo Twarzowa i mysklę że byłoby CI ładnie z takim włosem opadającym w formie grzywki długiej na bok;)
albo bob z wydłużonym przodem

i ja się pod opinią koleżanki salsy podpiszę :D

zwierzatko_mojej_mamy

ja tylko stane jak konwalia w obronie tej fryzury nr 3 ;) nigdy w zyciu tak szybko z domu nie wychodzilam jak z ta moja obecna fryzura - czas suszenia 5 min+ 2 minuty na wygiecie dolu na zewnatrz ;)

aczkolwiek dla wrobliska ja bym chciala nr 1 :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

wrobelek0403

dzieki dziewczyny za rady i komplementy  :shy: - prawde powiedziawszy to sama nie wiem, czego bym chciala, procz jednego - ma byc krócej, bo już nie mam sily to długich. Moje wlosy są dość wiotkie i sie plączą, a jednoczesnie jest ich duzo, suszenie i układanie ich - okropnosc. Niby już je obciełam po slubie jakies 10 cm, ale nadal mnie meczą.

dlatego, elizapj, nie ma odwołania ;) ale nie spieszę się, na razie szukam inspiracji.

salsa, tak jak piszesz byłam ucięta pod koniec studiów, może to jest jakies rozwiązanie...

a moze znacie jakies stronki, gdzie mozna dopasować sobie fryzurę do zwojego zdjecia???

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zuzia


wrobelek0403

Cytat: zuzia w 01 Wrz 2008, 12:44:50
wrobelek0403
na tej fotce to super wyglądasz :)

zuzia, to jest pieknie wyretuszowane zdjecie do dyplomu  ;D ;D ;D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zuzia

Cytat: wrobelek0403 w 01 Wrz 2008, 12:55:38
Cytat: zuzia w 01 Wrz 2008, 12:44:50
wrobelek0403
na tej fotce to super wyglądasz :)

zuzia, to jest pieknie wyretuszowane zdjecie do dyplomu  ;D ;D ;D

widziałam cie na żywo - nie marudź!!!

justynaaaa2

moim zdaniem fryzura 3 jest rewelacyjna  brawo i nie uważam wcale, żeby była trudna w ułożeniu, wystarczy wysuszyć, górę na szczotkę i woskiem/żelem/pastą pougniatać końcówki i palcami powywijać - kilka minut roboty jak dla mnie  :)
niestety nie mam takiej wyobraźni, aby wyobrazić sobie osobę w danej fryzurze i strasznie żałuję, bo sama bym chciała sobie ciachnąć na krótko, ale nie wiem jak mi będzie więc się boję  :fear: