Autor Wątek: Bukiet pilnie poszukiwany!!!!  (Przeczytany 7155 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mona_liza

• Gość
Bukiet pilnie poszukiwany!!!!
« dnia: 29 Sie 2008, 20:37:05 »
Dziś byłam w kwaciarni by zamówić mój wymarzony bukiet (taki na jakim worowała się mary_popins).. Florystka pokazała mi kwiaty z jakich miałby być zrobiony mój bukiet i jakoś ochota na ten bukiet mi przeszła - kwiaty miały kolor przytłumiony, mało wyrazisty, a mi zależy na mocnym akcencie  :'(
Przykuł za to moją uwagę storczyk tajlandzki - jest trochę drobniejszy niż "tradycyjny" i ma piękny różowy kolor. Myślałam by może połączyć go z białymi kwiatami - tylko jakimi? Nie jestem też przekonana do wydłużonego bukiety, woalałabym taki kształt jak "bukiet mary" - da rade?
Jeśli macie jakieś zdjęica bukietów z tym storczykiem to wklejcie proszę! W poniedziałek muszę zamówić bukiet, liczę na Waszą pomoc!
Poniżej wklejam bukiet, który okazał się nie do końca wymarzonym (ale kształtem całkowicie mi odpowiadający) i fotke storczyka o którego mi chodzi...
« Ostatnia zmiana: 29 Sie 2008, 20:40:34 wysłana przez mona_liza »

mika

Odp: Bukiet pilnie poszukiwany!!!!
« Odpowiedź #1 dnia: 30 Sie 2008, 17:13:29 »
nie rozumiem dlaczego pokazała Ci kwiaty w rozmytym kolorze, w tym bukiecie są kalle, storczyki i santini, każdy z tych kwiatow może być w bardzo wyraźnym kolorze
i chyba jeszcze małe peonie... o ile dobrze pamiętam z opisu tego bukietu jak go ściągałam ze strony
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj i
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mona_liza

• Gość
« Odpowiedź #2 dnia: 31 Sie 2008, 21:12:04 »
Być może wlaśnie takie kwiaty miała w kwiaciarni - kolory nie były tak wyraziste jak na fotce niestety.. Boję się, że jeśli na giełdzie nie będzie kwiatów w żywych kolorach, to floryska weźmie co bądź, a bukiet z takich mało wyrazistych kwiatów juz mnie na pewno tak nie zachwyci  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

A na tym zdjęciu poniżej to co to za rodzaj storczyka? Są w innych kolorach?

justynaaaa2

« Odpowiedź #3 dnia: 01 Wrz 2008, 11:43:24 »
może i ta fotka jest trochę za bardzo przesadzona z tym nasyceniem koloru, ale jeśli wykorzystasz te kwiaty co są w tym bukiecie to także będzie on nasycony i dosyć jaskrawy.
Faktycznie jest tam peonia, której teraz nie ma, ale zamiast niej można wsadzić różę w takim różowym mocnym kolorze.
Moim zdaniem ten bukiet jest jak najbardziej do wykonania i wcale nie musi być mdły  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Głupie myśli ma każdy, ale mądry je przemilcza...

kwiaty-aga

• Gość
« Odpowiedź #4 dnia: 01 Wrz 2008, 15:38:50 »
jasne, że jest do wykonania! i to w identycznych kolorach. zapytaj może w innej kwiaciarni.

mona_liza

• Gość
« Odpowiedź #5 dnia: 02 Wrz 2008, 14:44:18 »
Dzięki dziewczyny za rady! Zobaczę jescze co z tym bukietem da się zrobić...

Basia

« Odpowiedź #6 dnia: 23 Wrz 2008, 21:45:37 »
no i jak udało Ci sie z tym bukietem? byłam ostatnio na giełdzie i było dużo łądnych storczyków w wyrazistych kolorach
Koniec ery grzecznej dziewczynki .....................

mona_liza

• Gość
« Odpowiedź #7 dnia: 24 Wrz 2008, 12:29:57 »
Bukiet był ostatecznie biało-różowy zrobiony z drobnych różyczek i storczyków tajlandzkich, wyszedł moim zdaniem rewelacyjnie, chociaż bałam się końcowego efektu, bo nie dałam florystce żadnej fotki na wzór. Oto rezultat:

doda

« Odpowiedź #8 dnia: 24 Wrz 2008, 12:34:22 »
bukiet ładny Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
a ja mam pytanie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj czy nasza strefowa praca magisterska już powstała?

vobi

• Gość
« Odpowiedź #9 dnia: 24 Wrz 2008, 12:58:13 »
mona_liza, piekny bukiet, a ... uhm....  :shy: moze bedziesz bardziej "rozrzutna" i pokazesz tez inne zdjecia ze slubu (chyba ze ja przeoczylam, to bije sie w piersi  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj)?  :roza:

Basia

« Odpowiedź #10 dnia: 27 Wrz 2008, 00:47:23 »
bukiet wyszedł bardzo ładnie!
gratulacje!