Autor Wątek: Ilosc zdjec w albumie  (Przeczytany 6603 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Anupka

• Wiedżma ze słowotokiem
  • Ilość polubień: 0
  • Ilość piw: 1652
  • 16.08.2008; Mam ® na strefowe grubasiństwo :-P
Odp: Ilosc zdjec w albumie
« Odpowiedź #25 dnia: 19 Sie 2009, 10:28:57 »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Rok po ślubie to jeszcze nic. Moja siostra jest już 3 lata po ślubie i ma dopiero jeden album z pleneru, który jej sama z 2 miesiące temu wykleiłam. Jeszcze został jej z reportażu. I chyba jak jej tego nie zabiorę i przywiozę do domu, to będzie czekać kolejne 3 lata  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

hmm.. ja myślę, że jestem na najlepszej drodze do takiego scenariusza Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj A może by tak na 10-lecie sobie album strzelić dopiero? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth…

Justynna

« Odpowiedź #26 dnia: 19 Sie 2009, 10:32:12 »
Wszystko możliwe. Ale jaką mieli radochę z albumu, cieszyli się jak dzieci, to nie to samo co oglądać album parę miesięcy po ślubie.
Więc na 10-lecie, to normalnie szał będzie  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dodany tekst: 19 Sie 2009, 11:46:48
Anupka, więc bez pośpiechu, co nagle, to po diable  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 19 Sie 2009, 11:46:48 wysłana przez Justynna »

effik

« Odpowiedź #27 dnia: 19 Sie 2009, 12:08:24 »
No to przynajmniej coś drgnęło u Was, a u nas jak u emci - rok minął, a albumy puste. Gorzej! My nawet albumów jeszcze nie mamy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

kupiłam album, bo siostra chciała też zamówić po prawie roku Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
no to tańsza wysyłka jak dwa Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Justynna

« Odpowiedź #28 dnia: 19 Sie 2009, 12:36:17 »
effik, moja siostra nie poczekała z zamawianiem albumów za mną.
I zupełnie nie wiem po co tak się śpieszyli z ich zakupem, skoro leżały puste do tego czasu jak zamawiałam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

effik

« Odpowiedź #29 dnia: 19 Sie 2009, 12:44:41 »
effik, moja siostra nie poczekała z zamawianiem albumów za mną.
I zupełnie nie wiem po co tak się śpieszyli z ich zakupem, skoro leżały puste do tego czasu jak zamawiałam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ja moją też trochę popędziłam, więc sukces jest taki, że oni swój zrobią wreszcie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #29 dnia: 19 Sie 2009, 12:44:41 »

Justynna

« Odpowiedź #30 dnia: 19 Sie 2009, 14:06:19 »
ja moją też trochę popędziłam, więc sukces jest taki, że oni swój zrobią wreszcie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
moja siostra ma już ten jeden album dzięki mnie. Jeszcze jeden i już Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj