Autor Wątek: Ilosc zdjec w albumie  (Przeczytany 6704 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

adrianna79

• Gość
Ilosc zdjec w albumie
« dnia: 28 Sie 2008, 19:16:49 »
Ile dostalyscie zdjec w albumie od fotografa?

Kasia

Odp: Ilosc zdjec w albumie
« Odpowiedź #1 dnia: 28 Sie 2008, 20:27:51 »
w sumie 130 obrobionych i wklejonych
dodatkowo jeszcze około 50 dodatkowych zdjęć obrobionych, nieuwzględnionych w albumie

a wszstkich zdjęć około 2-3tys.
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Może nie jestem doskonała, może Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   ale doskonale sobie z tym radzę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

aurelia

• Gość
« Odpowiedź #2 dnia: 28 Sie 2008, 23:53:26 »
wow zazdoszczę Ci Kasia 130 zdjęć w albumie SUPER jak oglądam oferty to zazwyczaj jest ok 30 -50 zdjęć w albumie i ok 1000 zdjęć na płycie

kasiad

« Odpowiedź #3 dnia: 29 Sie 2008, 09:07:39 »
My dostaliśmy 2 albumy po ok.50 zdjęć w każdym, poza tym na płycie 1600

Kasia

« Odpowiedź #4 dnia: 29 Sie 2008, 09:16:31 »
my też w sumie dostaliśmy dwa albumy bo się kilka zdjęć nie zmieściło
i w sumie przygotowania i ślub wkleiliśmy do jednego albumu, wolne kartki zapełniliśmy samodzielnie wywołanymi zdjęciami
resztę weselnych zdjęć do drugiego albumu i tak samo puste kartki zapełnione wywołanymi przez nas zdjęciami

uważam że nasz fotograf się spisał Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ale ostatnio znajomi opowiadali że dogadali się z Drabkiem
i ten za 3 tysiące ma im zrobić album na ileś tam zdjęć (nie pamiętam ile ale jakoś tak około 100 ) + 1500 OBROBIONYCH zdjęć na płycie what what what

normalnie zarąbista oferta -0 nie wyobrażam sobie obrabiania takiej ilości zdjęć what

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #4 dnia: 29 Sie 2008, 09:16:31 »

aurelia

• Gość
« Odpowiedź #5 dnia: 29 Sie 2008, 13:22:49 »
Kasia a ile godzin miałaś plener że tyle zdjęć wyszło? , czy to razem zdjęcia z weselicha + plener

adrianna79

• Gość
« Odpowiedź #6 dnia: 29 Sie 2008, 21:49:42 »
ja dostalam 1500 zdjec.. tylko ze slubu i z wesela, bez pleneru ktorego nie mielismy. fotograf nie zrobil nam albumu wiec teraz probuje te wszystkie zdjecia jakos ogarnac. chcialam wiedziec ile zdjec bo musze wybrac jakies do obrobki. z tego co widze to 100 zjdec to norma, chociaz obawiam sie ze moze to za duzo jezeli mamy tylko zdjecia ze slubu i wesela, a nie pleneru. 

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #7 dnia: 29 Sie 2008, 21:57:11 »
adrianna79 widze, ze nie chcesz mi zapewnic roboty ? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj whyyy ?Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

Kasia

« Odpowiedź #8 dnia: 29 Sie 2008, 22:07:26 »
zdjęć z pleneru nie mamy w albumie, także te 130 zdjęć to przygotowania (5zdjęć), ślub i wesele.

3tys wszystkich zdjęć to razem z plenerem, dwugodzinnym - to są wszystkie zdjęcia tzn. i powtórzone ujęcia i kilka nieudanych

adrianna79

• Gość
« Odpowiedź #9 dnia: 29 Sie 2008, 22:07:48 »
adrianna79 widze, ze nie chcesz mi zapewnic roboty ? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj whyyy ?Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
oj.. kobieto.. ty chyba nie masz nic do roboty!!!!!! ale chyba sama sie o to prosisz :-)... musze po prostu wybrac te ktore chce miec obriobione i jak one powinny wygladac.. mam chyba kilka pomsylow...jak bede we wrocku to chce odebrac od tego cholernego fotografa ravy bo na nich jest lepiej robic obrobki.. bedziemy w kontakcie.. jakby co to przesle tobie przez fotosik ktore zdjecia chce a ty sie nimi mozesz pobawic... :-)!!!!!!! dzieki wielkie!!!!!

nionczka

« Odpowiedź #10 dnia: 29 Sie 2008, 22:13:03 »
Adrianna ja nie powinnam sie wypowiadac bo do tej pory nie zrobilam albumu dla nas, ale zrobilam dla mojej mamy i drugi dla siostry. Dla kazdej wybralam po jakies 50 zdjec w 2 formatach.
Jesli moge Ci poradzic to najpierw wybralabym zdjecia, ktore absoultnie musza byc w albumie. Pozniej takie, ktore chcialabys, zeby bylo bo na nich jest ktos, cos co chcecie uwiecznic.
Potem ja zrobilam symulacje w powerpoincie (juz z rodkladem na strony i formatami) i tutaj nastapily rozne zmiany. Czasem dodalam jakies zjdecie, zeby np. dopelnic strone tematycznie lub odjelam bo widzialam, ze sie powtarzam. obejrzalam symulacje 2 razy i Javi tez i wprowadzilismy zmiany.
Potem zamówilam kopie. Oba albumy wyszly cudnie.
Duzo roboty, to fakt, ale mysle, ze warto. I oszczedzasz pieniadze bo nie robisz drogisz odbitek ze zdjec, ktorych nie wykorzystasz.

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #11 dnia: 30 Sie 2008, 00:04:12 »
adrianna79 przez fotosik ? :> to co to bedzie za rozdzielczosc? nie do wywolania Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ja poprosze o plytke Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj nie dam sie tak latwo zbyc byle fotosikiem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

adrianna79

• Gość
« Odpowiedź #12 dnia: 30 Sie 2008, 06:52:44 »
zwierzatko_mojej_mamy

nie, nie.. na fotosiku to wybiore ujecia ktore chce, a przerobka bedzie zdjec z plytki.. bo ja jak widzialam wszystkie zdjecia na plytce to dostalam oczo plasu i zadne zdjecie mi sie nie podobalo...

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #13 dnia: 30 Sie 2008, 10:03:58 »
eno to rozumiem - ale wiesz, jak bardzo wysoka rozdzielczosc to mozna ladnie wykadrowac tu i owdzie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj i jeszcze zostanie rozdzielczosci na druk na fototapecie hihihi Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

agness85

« Odpowiedź #14 dnia: 23 Lip 2009, 20:52:47 »
czy 150 zdjęć wystarczająco oddaje atmosferę ślubu i wesela, czy to za mało? (+ wszystkie zdjęcia na płytce)? bo taką ofertę mi fotograf złożył.....

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #14 dnia: 23 Lip 2009, 20:52:47 »

kasiad

« Odpowiedź #15 dnia: 24 Lip 2009, 08:42:05 »
czy 150 zdjęć wystarczająco oddaje atmosferę ślubu i wesela, czy to za mało? (+ wszystkie zdjęcia na płytce)? bo taką ofertę mi fotograf złożył.....

oddaje, oddaje  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
j/w napisałam my dostaliśmy 2 albumy po 50 zdjęć
a 1600 zdjęć mamy na płycie
« Ostatnia zmiana: 24 Lip 2009, 08:56:22 wysłana przez kasiad »

elve

« Odpowiedź #16 dnia: 24 Lip 2009, 08:54:09 »
agness85 zgadzam się z przedmówczynią, my mamy koło 120

warto tylko samodzielnie wybrać zdjęcia, a nie zdawać się na fotografa (choć akurat nasz album zrobił fotograf i sama lepiej bym zdjeć nie dobrała, ale nie liczyłabym na takie szczęście Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj )
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #17 dnia: 24 Lip 2009, 09:04:26 »
zalezy pewnie od fotografa - warto chyba pokazac palcem te, ktore musza byc, jesli fotograf okaze sie fajny "w praniu" z podobym gustem co Ty - bo ja nie mialam albumu w cenie i zaluje, bo sama do dzis nie potrafie wybrac Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj a jestem przekonana, ze Marcin by to zrobil tak, ze nie mialabym zastrzezen Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Anupka

• Wiedżma ze słowotokiem
  • Ilość polubień: 0
  • Ilość piw: 1652
  • 16.08.2008; Mam ® na strefowe grubasiństwo :-P
« Odpowiedź #18 dnia: 24 Lip 2009, 11:10:28 »
ło jezu! album ślubny musimy zrobić! Wiedziałam, że o czymś zapomniałam  ;P
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth…

effik

« Odpowiedź #19 dnia: 18 Sie 2009, 12:36:59 »
ło jezu! album ślubny musimy zrobić! Wiedziałam, że o czymś zapomniałam  ;P

Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj my też Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
na razie zrobiłam fotoksiążki dla rodziców. a dla nas mamy kupiony album i czeka razem z drugim - prezentem od przyjaciółki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

emcia

« Odpowiedź #20 dnia: 18 Sie 2009, 15:56:21 »
rok minął, a albumy puste

Anupka

• Wiedżma ze słowotokiem
« Odpowiedź #21 dnia: 18 Sie 2009, 22:46:33 »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj my też Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
na razie zrobiłam fotoksiążki dla rodziców. a dla nas mamy kupiony album i czeka razem z drugim - prezentem od przyjaciółki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

No to przynajmniej coś drgnęło u Was, a u nas jak u emci - rok minął, a albumy puste. Gorzej! My nawet albumów jeszcze nie mamy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #22 dnia: 18 Sie 2009, 22:53:01 »
my tez nie mamy albumow i juz ponad rok Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Anupka

• Wiedżma ze słowotokiem
« Odpowiedź #23 dnia: 18 Sie 2009, 22:56:21 »
Czas założyć klub jakiś Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Justynna

« Odpowiedź #24 dnia: 19 Sie 2009, 09:49:49 »
Rok po ślubie to jeszcze nic. Moja siostra jest już 3 lata po ślubie i ma dopiero jeden album z pleneru, który jej sama z 2 miesiące temu wykleiłam. Jeszcze został jej z reportażu. I chyba jak jej tego nie zabiorę i przywiozę do domu, to będzie czekać kolejne 3 lata  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj