Ilosc zdjec w albumie

Zaczęty przez adrianna79, 28 Sie 2008, 19:16:49

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

adrianna79

Ile dostalyscie zdjec w albumie od fotografa?

Kasia

w sumie 130 obrobionych i wklejonych
dodatkowo jeszcze około 50 dodatkowych zdjęć obrobionych, nieuwzględnionych w albumie

a wszstkich zdjęć około 2-3tys.

aurelia

wow zazdoszczę Ci Kasia 130 zdjęć w albumie SUPER jak oglądam oferty to zazwyczaj jest ok 30 -50 zdjęć w albumie i ok 1000 zdjęć na płycie

kasiad

My dostaliśmy 2 albumy po ok.50 zdjęć w każdym, poza tym na płycie 1600

Kasia

my też w sumie dostaliśmy dwa albumy bo się kilka zdjęć nie zmieściło
i w sumie przygotowania i ślub wkleiliśmy do jednego albumu, wolne kartki zapełniliśmy samodzielnie wywołanymi zdjęciami
resztę weselnych zdjęć do drugiego albumu i tak samo puste kartki zapełnione wywołanymi przez nas zdjęciami

uważam że nasz fotograf się spisał :)


ale ostatnio znajomi opowiadali że dogadali się z Drabkiem
i ten za 3 tysiące ma im zrobić album na ileś tam zdjęć (nie pamiętam ile ale jakoś tak około 100 ) + 1500 OBROBIONYCH zdjęć na płycie what what what

normalnie zarąbista oferta -0 nie wyobrażam sobie obrabiania takiej ilości zdjęć what

aurelia

Kasia a ile godzin miałaś plener że tyle zdjęć wyszło? , czy to razem zdjęcia z weselicha + plener

adrianna79

ja dostalam 1500 zdjec.. tylko ze slubu i z wesela, bez pleneru ktorego nie mielismy. fotograf nie zrobil nam albumu wiec teraz probuje te wszystkie zdjecia jakos ogarnac. chcialam wiedziec ile zdjec bo musze wybrac jakies do obrobki. z tego co widze to 100 zjdec to norma, chociaz obawiam sie ze moze to za duzo jezeli mamy tylko zdjecia ze slubu i wesela, a nie pleneru. 

zwierzatko_mojej_mamy

adrianna79 widze, ze nie chcesz mi zapewnic roboty ? :D whyyy ?:(
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

Kasia

zdjęć z pleneru nie mamy w albumie, także te 130 zdjęć to przygotowania (5zdjęć), ślub i wesele.

3tys wszystkich zdjęć to razem z plenerem, dwugodzinnym - to są wszystkie zdjęcia tzn. i powtórzone ujęcia i kilka nieudanych


adrianna79

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 29 Sie 2008, 21:57:11
adrianna79 widze, ze nie chcesz mi zapewnic roboty ? :D whyyy ?:(
oj.. kobieto.. ty chyba nie masz nic do roboty!!!!!! ale chyba sama sie o to prosisz :-)... musze po prostu wybrac te ktore chce miec obriobione i jak one powinny wygladac.. mam chyba kilka pomsylow...jak bede we wrocku to chce odebrac od tego cholernego fotografa ravy bo na nich jest lepiej robic obrobki.. bedziemy w kontakcie.. jakby co to przesle tobie przez fotosik ktore zdjecia chce a ty sie nimi mozesz pobawic... :-)!!!!!!! dzieki wielkie!!!!!

nionczka

Adrianna ja nie powinnam sie wypowiadac bo do tej pory nie zrobilam albumu dla nas, ale zrobilam dla mojej mamy i drugi dla siostry. Dla kazdej wybralam po jakies 50 zdjec w 2 formatach.
Jesli moge Ci poradzic to najpierw wybralabym zdjecia, ktore absoultnie musza byc w albumie. Pozniej takie, ktore chcialabys, zeby bylo bo na nich jest ktos, cos co chcecie uwiecznic.
Potem ja zrobilam symulacje w powerpoincie (juz z rodkladem na strony i formatami) i tutaj nastapily rozne zmiany. Czasem dodalam jakies zjdecie, zeby np. dopelnic strone tematycznie lub odjelam bo widzialam, ze sie powtarzam. obejrzalam symulacje 2 razy i Javi tez i wprowadzilismy zmiany.
Potem zamówilam kopie. Oba albumy wyszly cudnie.
Duzo roboty, to fakt, ale mysle, ze warto. I oszczedzasz pieniadze bo nie robisz drogisz odbitek ze zdjec, ktorych nie wykorzystasz.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

adrianna79 przez fotosik ? :> to co to bedzie za rozdzielczosc? nie do wywolania ;) ja poprosze o plytke :D nie dam sie tak latwo zbyc byle fotosikiem :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

adrianna79

zwierzatko_mojej_mamy

nie, nie.. na fotosiku to wybiore ujecia ktore chce, a przerobka bedzie zdjec z plytki.. bo ja jak widzialam wszystkie zdjecia na plytce to dostalam oczo plasu i zadne zdjecie mi sie nie podobalo...

zwierzatko_mojej_mamy

eno to rozumiem - ale wiesz, jak bardzo wysoka rozdzielczosc to mozna ladnie wykadrowac tu i owdzie :) i jeszcze zostanie rozdzielczosci na druk na fototapecie hihihi ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

agness85

czy 150 zdjęć wystarczająco oddaje atmosferę ślubu i wesela, czy to za mało? (+ wszystkie zdjęcia na płytce)? bo taką ofertę mi fotograf złożył.....

kasiad

#15
Cytat: agness85 w 23 Lip 2009, 20:52:47
czy 150 zdjęć wystarczająco oddaje atmosferę ślubu i wesela, czy to za mało? (+ wszystkie zdjęcia na płytce)? bo taką ofertę mi fotograf złożył.....

oddaje, oddaje  :P
j/w napisałam my dostaliśmy 2 albumy po 50 zdjęć
a 1600 zdjęć mamy na płycie

elve

agness85 zgadzam się z przedmówczynią, my mamy koło 120

warto tylko samodzielnie wybrać zdjęcia, a nie zdawać się na fotografa (choć akurat nasz album zrobił fotograf i sama lepiej bym zdjeć nie dobrała, ale nie liczyłabym na takie szczęście ;) )

zwierzatko_mojej_mamy

zalezy pewnie od fotografa - warto chyba pokazac palcem te, ktore musza byc, jesli fotograf okaze sie fajny "w praniu" z podobym gustem co Ty - bo ja nie mialam albumu w cenie i zaluje, bo sama do dzis nie potrafie wybrac lol lol a jestem przekonana, ze Marcin by to zrobil tak, ze nie mialabym zastrzezen ;D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

Anupka

ło jezu! album ślubny musimy zrobić! Wiedziałam, że o czymś zapomniałam  ;P
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

effik

Cytat: Anupka w 24 Lip 2009, 11:10:28
ło jezu! album ślubny musimy zrobić! Wiedziałam, że o czymś zapomniałam  ;P

:D my też :D
na razie zrobiłam fotoksiążki dla rodziców. a dla nas mamy kupiony album i czeka razem z drugim - prezentem od przyjaciółki ;)

emcia

rok minął, a albumy puste

Anupka

Cytat: effik w 18 Sie 2009, 12:36:59
:D my też :D
na razie zrobiłam fotoksiążki dla rodziców. a dla nas mamy kupiony album i czeka razem z drugim - prezentem od przyjaciółki ;)

No to przynajmniej coś drgnęło u Was, a u nas jak u emci - rok minął, a albumy puste. Gorzej! My nawet albumów jeszcze nie mamy :P

I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

my tez nie mamy albumow i juz ponad rok ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

Anupka

Czas założyć klub jakiś ;) :rotfl:
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Justynna

Rok po ślubie to jeszcze nic. Moja siostra jest już 3 lata po ślubie i ma dopiero jeden album z pleneru, który jej sama z 2 miesiące temu wykleiłam. Jeszcze został jej z reportażu. I chyba jak jej tego nie zabiorę i przywiozę do domu, to będzie czekać kolejne 3 lata  :rotfl: