Autor Wątek: I teść ma już teścia, czyli relacja suegro :)  (Przeczytany 15693 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

effik

Odp: I teść ma już teścia, czyli relacja suegro :)
« Odpowiedź #75 dnia: 23 Wrz 2009, 14:08:03 »
suegro babu (hmmm ale tak się mówi chyba do facetów tylko, bo to przecież im się okazuje szacunek Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj do ciebie mogę mówić np. "suegro didi", czyli siostro Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj )

masz tu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

i dla męża, żeby się cieszył bardziej Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

suegro

« Odpowiedź #76 dnia: 23 Wrz 2009, 14:17:40 »
"suegro didi", czyli siostro

siostro!!  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
bracie!!
żetem!  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

( znasz skecz "KOCH - BAKTERII PROSTO W TWARZ"? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj )
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

effik

« Odpowiedź #77 dnia: 23 Wrz 2009, 14:19:03 »
suegro Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #77 dnia: 23 Wrz 2009, 14:19:03 »

noki

« Odpowiedź #78 dnia: 23 Wrz 2009, 15:52:59 »
aaa, to Twoje zdjecia mi sie tak podobaly u Slawka na stronie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

suegro

« Odpowiedź #79 dnia: 23 Wrz 2009, 16:07:49 »
aaa, to Twoje zdjecia mi sie tak podobaly u Slawka na stronie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

o Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj dzięki!

Najwięcej moich zdjęć u Sławka jest w przygotowaniach chyba.

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #79 dnia: 23 Wrz 2009, 16:07:49 »

bozena.dp

« Odpowiedź #80 dnia: 23 Wrz 2009, 16:38:34 »
o kurcze, ale wstyd Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
jak to się stało, że ja ci jeszcze nie pogratulowałam? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
a zdjęcia kojarzę i twój wątek też Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
no nic, wybacz mi koniku drogi to niedopatrzenie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

no to spóźnione gratulacje Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
ślicznie wyglądałaś Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
i super zdjęcia macie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

suegro

« Odpowiedź #81 dnia: 23 Wrz 2009, 18:23:22 »
o kurcze, ale wstyd
jak to się stało, że ja ci jeszcze nie pogratulowałam?
a zdjęcia kojarzę i twój wątek też
no nic, wybacz mi koniku drogi to niedopatrzenie

pani magdalińskiej wybaczyłam to i Tobie wybaczę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

dziękuję serdecznie!

chocoladette

« Odpowiedź #82 dnia: 23 Wrz 2009, 22:34:49 »
Pieknie wygladaliscie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Piekny mialas bukiet, z czego byla zrobiona ta kula? 

effik

« Odpowiedź #83 dnia: 23 Wrz 2009, 22:36:31 »
to się nazywa skuteczne odkopanie wątku Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

suegro

« Odpowiedź #84 dnia: 23 Wrz 2009, 22:53:30 »
Piekny mialas bukiet, z czego byla zrobiona ta kula?

Kula sama w sobie - nie pamiętam już.Owinięta była takimi drucikami.No a kwiaty to storczyki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

to się nazywa skuteczne odkopanie wątku Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dodany tekst: 24 Wrz 2009, 20:56:20
A tak w ogóle ciekawa jestem w co Wy byście mnie ubrały Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 24 Wrz 2009, 20:56:20 wysłana przez suegro »