Autor Wątek: I teść ma już teścia, czyli relacja suegro :)  (Przeczytany 15991 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

suegro

Odp: I teść ma już teścia, czyli relacja suegro :)
« Odpowiedź #50 dnia: 12 Wrz 2008, 16:29:33 »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
suegro bardzo piękna z Was para i super zdjęcia na moi ulubionym moście Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Wszystkiego naj!

dzięki!
most też dziękuje :hihi:

co znaczy Twój nick?i jak się go czyta?
jo miękka? :ag:

"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

ulala28

« Odpowiedź #51 dnia: 15 Wrz 2008, 11:30:37 »
Gratulacje! wygladaliscie przepieknie

Whenever people agree with me I always feel I must be wrong.

suegro

« Odpowiedź #52 dnia: 15 Wrz 2008, 23:13:35 »
Gratulacje! wygladaliscie przepieknie

dziękuję! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #52 dnia: 15 Wrz 2008, 23:13:35 »

jo_miekka

« Odpowiedź #53 dnia: 16 Wrz 2008, 14:34:11 »
suegro bardzo piękna z Was para i super zdjęcia na moi ulubionym moście Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Wszystkiego naj!

dzięki!

nie znaczy nic, ale kiedys powstała na ten temat nawet ankieta  na strefie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

suegro

« Odpowiedź #54 dnia: 17 Wrz 2008, 13:33:24 »
Wszystkiego naj!

dzięki!

nie znaczy nic, ale kiedys powstała na ten temat nawet ankieta  na strefie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

I coś ciekawego w niej wyszło? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Ja nad większością nicków na strefie się zastanawiam, bo są ciekawe Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #54 dnia: 17 Wrz 2008, 13:33:24 »

jo_miekka

« Odpowiedź #55 dnia: 17 Wrz 2008, 19:53:49 »
Twój też jest ciekawy! I to jak!
Z ankiety wyszło, że większość strefowych mioteł wymawia (!) mój nick poprawnie, choć niektóre okrutnie mi się naraziły wymową inną, ale zostały wyeliminowane Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

suegro

« Odpowiedź #56 dnia: 18 Wrz 2008, 10:59:54 »
Twój też jest ciekawy! I to jak!
Z ankiety wyszło, że większość strefowych mioteł wymawia (!) mój nick poprawnie, choć niektóre okrutnie mi się naraziły wymową inną, ale zostały wyeliminowane Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Ja mojego używałam jeszcze w czasach liceum i starego IRC-a  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Oł boj, to nie wiem ja czy ja dobrze wymawiam  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #57 dnia: 18 Wrz 2008, 11:48:37 »
suegro ja na ircu uzywalam "octopussy"  :lollol: :lollol: :lollol: :lollol: niezle mialam branie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

suegro

« Odpowiedź #58 dnia: 18 Wrz 2008, 12:00:20 »
suegro ja na ircu uzywalam "octopussy"  :lollol: :lollol: :lollol: :lollol: niezle mialam branie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

a ja nie miałam brania, bo większość brała mnie za faceta Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj chociaż w sumie dziewczyny mnie zagadywały - to chyba tez się liczy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

octopussy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj :ag: dziewczyna Bonda  :perfect:

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #59 dnia: 18 Wrz 2008, 12:06:24 »
suegro no jestes pierwsza od czasow irca, ktora wreszcie dobrze skojarzyla Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ja myslalam, ze to banalne Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

suegro

« Odpowiedź #60 dnia: 18 Wrz 2008, 12:24:50 »
suegro no jestes pierwsza od czasow irca, ktora wreszcie dobrze skojarzyla Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ja myslalam, ze to banalne Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mój mąż ma całą serię Bonda na płytach  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #61 dnia: 18 Wrz 2008, 12:27:42 »
suegro pozdrow meza w takim razie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj dobry maz Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

suegro

« Odpowiedź #62 dnia: 18 Wrz 2008, 18:49:51 »
suegro pozdrow meza w takim razie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj dobry maz Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

teraz tylko czekać kiedy pójdziemy na to:

mandryll

« Odpowiedź #63 dnia: 30 Wrz 2008, 14:31:32 »
Gratulacje! Zdjęcia przepiękne!  :clapping:Jedno pytanie:co to za biżuteria?

aniak1211

« Odpowiedź #64 dnia: 30 Wrz 2008, 14:59:33 »
piekny kolor oczu i pieknie dobrany makijaz!!!  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj :yes: :yes:

Przepieknie wygladaliscie

WSZYSTKIEGO DOBREGO

Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  :flowers: :flowers: :flowers: :roza: :flowers: :flowers: Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj    Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Kobiety i koty zawsze będą robić to,co chcą,a mężczyźni i ps

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #64 dnia: 30 Wrz 2008, 14:59:33 »

suegro

« Odpowiedź #65 dnia: 30 Wrz 2008, 16:08:22 »
Gratulacje! Zdjęcia przepiękne!  :clapping:Jedno pytanie:co to za biżuteria?

Dzięki!

Kolczyki to Apart, a bransoletka to "no name" kupiony kiedyś gdzieś tam na inną okazję Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

piekny kolor oczu i pieknie dobrany makijaz!!!  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj :yes: :yes:

Przepieknie wygladaliscie

WSZYSTKIEGO DOBREGO

Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  :flowers: :flowers: :flowers: :roza: :flowers: :flowers: Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dziękuję dziękuję Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Zwłaszcza, że malowałam się sama.

kffiatek

« Odpowiedź #66 dnia: 01 Paź 2008, 11:55:37 »
Gratulacje Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Śliczny makijaż i takiż mąż Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

suegro

« Odpowiedź #67 dnia: 01 Paź 2008, 14:57:26 »
Gratulacje Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Śliczny makijaż i takiż mąż Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
A ja a ja a ja :ag:
A ja też tam byłam :sadwalk: :prayer:

Dzięki!

kffiatek

« Odpowiedź #68 dnia: 01 Paź 2008, 21:30:31 »
Suegro, Ty jesteś tak piękna że sądziłam że to oczywiste :ag: :ag: :ag:

Ale żeby nie było niejasności - wyglądałaś absolutnie cudownie  :clapping:

suegro

« Odpowiedź #69 dnia: 02 Paź 2008, 13:18:20 »
Suegro, Ty jesteś tak piękna że sądziłam że to oczywiste :ag: :ag: :ag:

Ale żeby nie było niejasności - wyglądałaś absolutnie cudownie  :clapping:

hehe...żartowałam :ag:
Dbam, żeby mąż w samouwielbienie nie wpadł  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Wystarczy,że jedno z nas jest próżne :ag:

suegro

« Odpowiedź #70 dnia: 20 Paź 2008, 20:53:30 »
gios mówiła o dziewczynach z panieńskiego, które malowała jak z bolywood:) to teraz zagadka rozszyfrowana:D:D

zapomniałam, że chciałam wstawić zdjęcia i pokazać jak jej wyszło:
« Ostatnia zmiana: 22 Sty 2009, 20:55:50 wysłana przez suegro »

ze_nitka

« Odpowiedź #71 dnia: 20 Paź 2008, 21:49:25 »
Dopiero teraz obejrzałam Twoje zdjęcia. Są wspaniałe. Piękna suknia. I bardzo przystojny mąż Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj gratuluje ! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

suegro

« Odpowiedź #72 dnia: 21 Paź 2008, 21:34:40 »
Dopiero teraz obejrzałam Twoje zdjęcia. Są wspaniałe. Piękna suknia. I bardzo przystojny mąż Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj gratuluje ! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Dziękuję  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
A co do męża to jak to mówi Luiza ze Zbąszynka: "wiedziałam kogo wybrać" :ag:

effik

« Odpowiedź #73 dnia: 23 Wrz 2009, 13:56:55 »
koniku, skoro już tu dotarłam (patrząc na daty ostatnich komentarzy to of kors niezła jestem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ), to się wypowiem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
uwielbiam takie zdjęcia! jest pięknie, radośnie i kolorowo Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
mąż też ciacho Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj i widać, że podobnie jak ty jest koniem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

piękny makijaż, bukiet (przynajmniej ten kojarzę) i w ogóle... no i widziałam gios Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

suegro

« Odpowiedź #74 dnia: 23 Wrz 2009, 14:03:35 »
effik babu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Ale mi wątek odgrzebałaś Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Sama sobie wróciłam pamięcią do tego dnia Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Taka mała rocznica, której w tym roku nie mieliśmy okazji mieć.

mąż też ciacho Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj i widać, że podobnie jak ty jest koniem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ucieszy się  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj