I teść ma już teścia, czyli relacja suegro :)

Zaczęty przez suegro, 28 Sie 2008, 14:04:59

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

suegro

Cześć Dziewczyny!
Nie udzielałam się na forum w trakcie przygotowań, a szkoda, bo ciekawa jestem co by z tego wyszło :D

Niemniej jednak chciałam się podzielić wrażeniami z mojego dnia, który był już tak dawno, więc mogę już szczegółów nie pamiętać, bo tez i pamięć w tym wieku nie ta co kiedyś :)
No, ale do rzeczy:
17 maja 2008 roku dużo było inaczej niż myślałam, że będzie:
-miałam się zerwać skoro świt, bo podobno PM nie mogą spać, mnie dobudzała świadkowa 3 razy
-miałam się przeokropnie denerwować, nic takiego nie było

jedyne czego się spodziewałam to to, że cokolwiek by się nie wydarzyło to będzie cudnie... i było! :)

Konkrety.
Jak już wstałam z łóżka to biegiem pod prysznic i ze świadkową do fryzjera, gdzie było mi wszystko jedno co mi zrobią na głowie, bo zasypiałam na fotelu.
W pewnym momencie w salonie pojawił się mój D. , zaczął się jak zwykle wygłupiać, a ja w tamtej chwili chwili w pozycji półśpiącej poczułam, że jestem bardzo szczęśliwa. I potem już było fajnie :) Z salonu do domu zrobiłyśmy ze świadkową sobie spacer, w domu na spokojnie kawa i dużo śmiechu. Później zaczęłam się malować, między bazą a podkładem przyjechały kwiaty, a między pudrem a cieniem pojawił się Sławek - fotograf, z którym rozmowa całkowicie mnie wyluzowała. Sławek zachwycił się fixatorem, a raczej sposobem jego nakładania :) W międzyczasie była akcja szukania kamerzysty, bo się zagubił chłopaczyna. Trochę nie w porę, bo byłam akurat na linii z moją bardzo dobrą szkocką koleżanką, więc musiałam podzielić uwagę na dwie rozmowy  :)
Pomaziana, ubrana, zwarta i gotowa mogłam przywitać mojego mężczyznę. Moja próżna natura została zaspokojona:) Jego wzrok i słowa... :wub:
A potem już błogosławieństwo, prezenty dla rodziców, a w tle zorganizowany przez mojego Tatę dla mnie skrzypek.
Do ślubu wiózł nas mój brat,który się stylowo przebrał za kierowcę - okulary i białe rękawiczki, otwierał nam drzwi itp. Śmiech rozładowywał atmosferę, ale mimo wszystko w samochodzie czułam lekkie zdenerwowanie Może to za sprawą tego, że jechaliśmy 30-40 km/h albo tego, że w radiu leciała piosenka "miał być ślub" Brodki  :ag:

W Kościele to w Kościele:) Do ołtarza zaprowadził mnie Tata.
Ksiądz był rewelacyjny, powiedział kazanie do nas i o nas. Przysięga przeszła gładko, zarówno mnie jak i D.Żadnych pomyłek, żadnego stresu.
Tylko organista trochę zawodził, ale cóż, podbno kto fałszuje dwa razy się modli czy jakoś tak :jezor:

Płatki, ryż, cukierki i grosze to czekało nas poźniej brawo I niekończące się życzenia, które sprawiały mi radość. Do tej pory myślałam, że to strasznie uciążliwe dla PM, ale zmieniałam zdanie :yes:

Aaaannnddd! Party time :dance: :drunk:

Co by nie przedłużać wymienię w punktach:
1.Pierwszy taniec - zatańczyliśmy walca angielskiego(Norah Jones "Come away..." łączonego z wiedeńskim(walc z Amelii)
2.Dziewczyny z wieczoru panieńskiego przygotowały niespodziankę - taniec w klimatach Bollywood oraz album ze zdjęciami z wieczoru. Ja byłam zachwycona, ale goście jeszcze bardziej :ag:
3.Tort - pyszny, co do dekoracji zdałam się na właścicielkę restauracji i się nie zawiodłam  :)
4.Kolejna niespodzianka to przemówienie świadka, opowiadał o moim D i Jego stosunku do naszego związku, momentami zabawnie, ogólnie bardzo miło.
5.Niespodzianka, ktorą przygotował D. dla moich rodziców. tu potrzebne jest wprowadzenie:) Gdy swego czasu zorganizowaliśmy kolację dla moich rodziców by ich poinformować o tym, że D mi się oświadczył, a ja Go przyjęłam ( zawsze byłam mało asertywna :jezor: :ag:), mój Tata zażartował, że tak jak za starych czasów"odda córkę za beczkę po kapuście". Więc po krótkim przemówieniu mój Tata stał się właścicielem drewnianej beczki, a Mama (żeby jej smutno nie było) dostała drewnianą maselnicę :)
6.Zespół był genialny, zwłaszcza solistka. Ktoś nam powiedział, że wychodzili na parkiet by "przekonać się czy śpiewa na żywo czy może włączona jest płyta".
7.Co do fotografa-efekty poniżej :)

Tańce wywijańce trwały do 4-5 rano.
No bosko było i już :)


By the way, w prezentacji jest muzyka z pierwszego tańca oraz z muzyka z tanca bollywodzkiego :)

albo te same zdjęcia w galerii:
http://slub.gubala.pl/?folder=kasiadominik/

to mówiłam ja, suegro.dziękuję za uwagę :baj:
p.s. w zyciu tyle tekstu nie zamieściłam na forum   :thumbup:
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ajawgrudniu

jako pierwsza :D
Wygladaliscie  brawo szczególnie ze zdjęc podobają mi sie portrety. Sliczna fryzura, polączenie z kwiatkiem wpiętym - rewelacja)))
Życzę wszystkiego pięknego :) :) :)

kasiad

Śliczne zdjęcia, piękna Panna Młoda, uroczy Pan Młody, bardzo mi się podobają  ;)
wszystkiego najlepszego z Tym jedynym na dalszej drodze życia  :roza:



vobi

Cytat: suegro w 28 Sie 2008, 14:04:59
w radiu leciała piosenka "miał być ślub" Brodki

oj, to faktycznie nie najlepsze wprowadzenie w slubny nastroj!  :hihi:

Cytat: suegro w 28 Sie 2008, 14:04:59
Tylko organista trochę zawodził, ale cóż, podbno kto fałszuje dwa razy się modli czy jakoś tak :jezor:

hmm... no takiego wytlumaczenia dla falszowania to jeszcze nie znalam  lol

Cytat: suegro w 28 Sie 2008, 14:04:59
5.Niespodzianka, ktorą przygotował D. dla moich rodziców. tu potrzebne jest wprowadzenie:) Gdy swego czasu zorganizowaliśmy kolację dla moich rodziców by ich poinformować o tym, że D mi się oświadczył, a ja Go przyjęłam ( zawsze byłam mało asertywna :jezor: :ag:), mój Tata zażartował, że tak jak za starych czasów"odda córkę za beczkę po kapuście". Więc po krótkim przemówieniu mój Tata stał się właścicielem drewnianej beczki, a Mama (żeby jej smutno nie było) dostała drewnianą maselnicę :)

swietne!!!!  :thumbup:


Gratulacje i nieco spoznione (no, ale z relacja sie tez nie spieszylas ;P) zyczenia!  :flowers:

zwierzatko_mojej_mamy

suegro gratulacje i wszystko naj naj!!! pieeknie!! :D

dobilas mnie ta relacja zdjeciowa - bo wlasnie puscilam sobie Twoja i kumpel przyslal mi w tym samym momencie piosenke z you tuba do odsluchania - wiec wylaczam ja winampa i chce sluchac piosenki, a w uszach slysze dalej soundtracka z amelii(a tego sluchalam na winampie zw tek wlasnie sekundzie)... mysle sobie gdzie co i jak? patrze na procesy, nie ma juz winampa wlaczonego...skad ten dzwiek ? :D

no i dopiero jak zamknelam przegladarke to ucichl.. no to otwieram znowu piosenke od kumpla, leci - slucham - do tego chcialam sobie otworzyc zdjeci Twoje do obejrzenia - a tu znowy amelia :D  no i sie wyjasnilo ;)

a poza tym czuje sie z Toba zwiazana narzutkowo :D - chyba zaraz po Tobie wypozyczylam ja z weneckiego, czyz nie? :D

:fireworks: :fireworks: :fireworks:

oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

zosia2007

#7
suegro wszystkiego najlepszego !!!!!!!!!!!!

pięknie wyglądaliscie  :)

PS. Czy na jednym ze zdjęć nie ma przypadkiem Gios ????? - zdjęcie numer 90

maroonbug

Gratulacje Suegro!!! Wszystkiego najlepszego!!

jusia

suegro piękne zdjęcia, ale jesteście młodzi ;) i mąż jaki pogodny :) oryginalny "bukiet", swietny pomysł z narzutką na ramiona w kościele, no i podklad muzyczny wymiata  :) zycze dużo szczęścia i dużo miłości na nowej drodze zycia  :roza: :roza: no i nie opuszczaj strefyslubnej  ;D
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

suegro

Cytat: maroonbug w 28 Sie 2008, 14:45:38
Gratulacje Suegro!!! Wszystkiego najlepszego!!
dzięki!
Cytat: zosia2007 w 28 Sie 2008, 14:32:16
suegro wszystkiego najlepszego !!!!!!!!!!!!

pięknie wyglądaliscie  :)

PS. Czy na jednym ze zdjęć nie ma przypadkiem Gios ????? - zdjęcie numer 90
Na innych zdjęciach chyba tez jest...no przyplątała się wiedźma  :ag:
Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 28 Sie 2008, 14:28:38
suegro gratulacje i wszystko naj naj!!! pieeknie!! :D

dobilas mnie ta relacja zdjeciowa - bo wlasnie puscilam sobie Twoja i kumpel przyslal mi w tym samym momencie piosenke z you tuba do odsluchania - wiec wylaczam ja winampa i chce sluchac piosenki, a w uszach slysze dalej soundtracka z amelii(a tego sluchalam na winampie zw tek wlasnie sekundzie)... mysle sobie gdzie co i jak? patrze na procesy, nie ma juz winampa wlaczonego...skad ten dzwiek ? :D

no i dopiero jak zamknelam przegladarke to ucichl.. no to otwieram znowu piosenke od kumpla, leci - slucham - do tego chcialam sobie otworzyc zdjeci Twoje do obejrzenia - a tu znowy amelia :D  no i sie wyjasnilo ;)

a poza tym czuje sie z Toba zwiazana narzutkowo :D - chyba zaraz po Tobie wypozyczylam ja z weneckiego, czyz nie? :D

:fireworks: :fireworks: :fireworks:



si si :)
szkoda, że nie chcieli mi jej sprzedać kopas
Cytat: vobi w 28 Sie 2008, 14:23:31
Cytat: suegro w 28 Sie 2008, 14:04:59
w radiu leciała piosenka "miał być ślub" Brodki

oj, to faktycznie nie najlepsze wprowadzenie w slubny nastroj!  :hihi:

Cytat: suegro w 28 Sie 2008, 14:04:59
Tylko organista trochę zawodził, ale cóż, podbno kto fałszuje dwa razy się modli czy jakoś tak :jezor:

hmm... no takiego wytlumaczenia dla falszowania to jeszcze nie znalam  lol

Cytat: suegro w 28 Sie 2008, 14:04:59
5.Niespodzianka, ktorą przygotował D. dla moich rodziców. tu potrzebne jest wprowadzenie:) Gdy swego czasu zorganizowaliśmy kolację dla moich rodziców by ich poinformować o tym, że D mi się oświadczył, a ja Go przyjęłam ( zawsze byłam mało asertywna :jezor: :ag:), mój Tata zażartował, że tak jak za starych czasów"odda córkę za beczkę po kapuście". Więc po krótkim przemówieniu mój Tata stał się właścicielem drewnianej beczki, a Mama (żeby jej smutno nie było) dostała drewnianą maselnicę :)

swietne!!!!  :thumbup:


Gratulacje i nieco spoznione (no, ale z relacja sie tez nie spieszylas ;P) zyczenia!  :flowers:

dziękuję  :)
Cytat: kasiad50 w 28 Sie 2008, 14:18:16
Śliczne zdjęcia, piękna Panna Młoda
zgadzam się :ag:,
Cytat: kasiad50 w 28 Sie 2008, 14:18:16uroczy Pan Młody
zgadzam się :ag:
Cytat: kasiad50 w 28 Sie 2008, 14:18:16bardzo mi się podobają  ;)
wszystkiego najlepszego z Tym jedynym na dalszej drodze życia  :roza:

dzięki
Cytat: ajawgrudniu w 28 Sie 2008, 14:17:45
jako pierwsza :D
Wygladaliscie  brawo szczególnie ze zdjęc podobają mi sie portrety. Sliczna fryzura, polączenie z kwiatkiem wpiętym - rewelacja)))
Życzę wszystkiego pięknego :) :) :)
!

szczególnie dziękuję :)jako, że byłaś pierwsza :dance: :P
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

suegro

Cytat: jusia79 w 28 Sie 2008, 15:00:00
suegro piękne zdjęcia, ale jesteście młodzi ;) i mąż jaki pogodny :) oryginalny "bukiet", swietny pomysł z narzutką na ramiona w kościele, no i podklad muzyczny wymiata  :) zycze dużo szczęścia i dużo miłości na nowej drodze zycia  :roza: :roza: no i nie opuszczaj strefyslubnej  ;D


Ale ja się nigdzie nie wybieram :sadwalk:

Co do młodości naszej...chyba tylko tak wyglądamy :)
dzięki!
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Angie

Powiem tylko woooow!! Wyglądałaś przecudnie. Sliczna z Ciebie dziewczyna. No i mąż tez niezły przystojniak. My tu mówimy niezłe ciacho  ;) Gratulacje!!   brawo

rilla

gios mówiła o dziewczynach z panieńskiego, które malowała jak z bolywood:) to teraz zagadka rozszyfrowana:D:D

Angie

Tez mi się wydaje że na tym jednym zdjęciu widzę gios  :)

suegro

Mówiłam, że się przyplątała taka jedna. Nikt nie wiedział kto to, więc przygarnęliśmy :P
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

suegro

Cytat: Angelos w 28 Sie 2008, 15:14:45
Powiem tylko woooow!! Wyglądałaś przecudnie. Sliczna z Ciebie dziewczyna. No i mąż tez niezły przystojniak. My tu mówimy niezłe ciacho  ;) Gratulacje!!   brawo

Dziękuję  :)
Mąż też pewnie podziekuje jak sie dowie, że Jego zdjęcia sa na strefie ;D
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

malybob

Piękna- dziewczyna, atmosfera zdjęć, prezentacja. Przystojny chłopak..
Żeby zawsze Wasze życie bylo tak piękne!

tachogti

suegro jaka Ty sliczna i dziewczeca  :) i meza tez masz przystojnego!
I ten fajny bukiet! i super zdjecia :D slicznie ogolnie!
Wszytskiego dobrego i mnostwo milosci!  :flowers:
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

suegro

Dziękuję dziewczyny!!

I zapomniałam polać wszystkim. Więc polewam.
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Kasia

suegro gratuluję  brawo brawo brawo brawo brawo brawo


pięknie wyglądaliście :)


rilla

ja mam pytanie jeszcze z jakiej kolekcji jest suknia, bardzo mi się podoba, prosta i elegancka...

suegro

Cytat: rilla84 w 28 Sie 2008, 18:16:40
ja mam pytanie jeszcze z jakiej kolekcji jest suknia, bardzo mi się podoba, prosta i elegancka...

To jest La Sposa Shangai.

Ja ją trochę przerabiałam - usunęłam ramiączka.
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

kate.zet1

Suegro, piękne zdjęcia, pięknie wyglaliście...masz taką dziewczęcą urodę. Gratuluję i pozdrawiam serdecznie....my też Kasia i Dominik :D