Autor Wątek: I teść ma już teścia, czyli relacja suegro :)  (Przeczytany 16005 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

suegro

I teść ma już teścia, czyli relacja suegro :)
« dnia: 28 Sie 2008, 14:04:59 »
Cześć Dziewczyny!
Nie udzielałam się na forum w trakcie przygotowań, a szkoda, bo ciekawa jestem co by z tego wyszło Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Niemniej jednak chciałam się podzielić wrażeniami z mojego dnia, który był już tak dawno, więc mogę już szczegółów nie pamiętać, bo tez i pamięć w tym wieku nie ta co kiedyś Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
No, ale do rzeczy:
17 maja 2008 roku dużo było inaczej niż myślałam, że będzie:
-miałam się zerwać skoro świt, bo podobno PM nie mogą spać, mnie dobudzała świadkowa 3 razy
-miałam się przeokropnie denerwować, nic takiego nie było

jedyne czego się spodziewałam to to, że cokolwiek by się nie wydarzyło to będzie cudnie... i było! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Konkrety.
Jak już wstałam z łóżka to biegiem pod prysznic i ze świadkową do fryzjera, gdzie było mi wszystko jedno co mi zrobią na głowie, bo zasypiałam na fotelu.
W pewnym momencie w salonie pojawił się mój D. , zaczął się jak zwykle wygłupiać, a ja w tamtej chwili chwili w pozycji półśpiącej poczułam, że jestem bardzo szczęśliwa. I potem już było fajnie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Z salonu do domu zrobiłyśmy ze świadkową sobie spacer, w domu na spokojnie kawa i dużo śmiechu. Później zaczęłam się malować, między bazą a podkładem przyjechały kwiaty, a między pudrem a cieniem pojawił się Sławek - fotograf, z którym rozmowa całkowicie mnie wyluzowała. Sławek zachwycił się fixatorem, a raczej sposobem jego nakładania Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj W międzyczasie była akcja szukania kamerzysty, bo się zagubił chłopaczyna. Trochę nie w porę, bo byłam akurat na linii z moją bardzo dobrą szkocką koleżanką, więc musiałam podzielić uwagę na dwie rozmowy  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Pomaziana, ubrana, zwarta i gotowa mogłam przywitać mojego mężczyznę. Moja próżna natura została zaspokojona:) Jego wzrok i słowa... :wub:
A potem już błogosławieństwo, prezenty dla rodziców, a w tle zorganizowany przez mojego Tatę dla mnie skrzypek.
Do ślubu wiózł nas mój brat,który się stylowo przebrał za kierowcę - okulary i białe rękawiczki, otwierał nam drzwi itp. Śmiech rozładowywał atmosferę, ale mimo wszystko w samochodzie czułam lekkie zdenerwowanie Może to za sprawą tego, że jechaliśmy 30-40 km/h albo tego, że w radiu leciała piosenka "miał być ślub" Brodki  :ag:

W Kościele to w Kościele:) Do ołtarza zaprowadził mnie Tata.
Ksiądz był rewelacyjny, powiedział kazanie do nas i o nas. Przysięga przeszła gładko, zarówno mnie jak i D.Żadnych pomyłek, żadnego stresu.
Tylko organista trochę zawodził, ale cóż, podbno kto fałszuje dwa razy się modli czy jakoś tak Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Płatki, ryż, cukierki i grosze to czekało nas poźniej brawo I niekończące się życzenia, które sprawiały mi radość. Do tej pory myślałam, że to strasznie uciążliwe dla PM, ale zmieniałam zdanie :yes:

Aaaannnddd! Party time Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj :drunk:

Co by nie przedłużać wymienię w punktach:
1.Pierwszy taniec - zatańczyliśmy walca angielskiego(Norah Jones "Come away..." łączonego z wiedeńskim(walc z Amelii)
2.Dziewczyny z wieczoru panieńskiego przygotowały niespodziankę - taniec w klimatach Bollywood oraz album ze zdjęciami z wieczoru. Ja byłam zachwycona, ale goście jeszcze bardziej :ag:
3.Tort - pyszny, co do dekoracji zdałam się na właścicielkę restauracji i się nie zawiodłam  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
4.Kolejna niespodzianka to przemówienie świadka, opowiadał o moim D i Jego stosunku do naszego związku, momentami zabawnie, ogólnie bardzo miło.
5.Niespodzianka, ktorą przygotował D. dla moich rodziców. tu potrzebne jest wprowadzenie:) Gdy swego czasu zorganizowaliśmy kolację dla moich rodziców by ich poinformować o tym, że D mi się oświadczył, a ja Go przyjęłam ( zawsze byłam mało asertywna Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj :ag:), mój Tata zażartował, że tak jak za starych czasów"odda córkę za beczkę po kapuście". Więc po krótkim przemówieniu mój Tata stał się właścicielem drewnianej beczki, a Mama (żeby jej smutno nie było) dostała drewnianą maselnicę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
6.Zespół był genialny, zwłaszcza solistka. Ktoś nam powiedział, że wychodzili na parkiet by "przekonać się czy śpiewa na żywo czy może włączona jest płyta".
7.Co do fotografa-efekty poniżej Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Tańce wywijańce trwały do 4-5 rano.
No bosko było i już Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

By the way, w prezentacji jest muzyka z pierwszego tańca oraz z muzyka z tanca bollywodzkiego Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

albo te same zdjęcia w galerii:
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

to mówiłam ja, suegro.dziękuję za uwagę :baj:
p.s. w zyciu tyle tekstu nie zamieściłam na forum   Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 09 Lip 2009, 13:13:36 wysłana przez suegro »
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

ajawgrudniu

Odp: I teść ma już teścia, czyli relacja suegro :)
« Odpowiedź #1 dnia: 28 Sie 2008, 14:17:45 »
jako pierwsza Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Wygladaliscie  brawo szczególnie ze zdjęc podobają mi sie portrety. Sliczna fryzura, polączenie z kwiatkiem wpiętym - rewelacja)))
Życzę wszystkiego pięknego Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

kasiad

« Odpowiedź #2 dnia: 28 Sie 2008, 14:18:16 »
Śliczne zdjęcia, piękna Panna Młoda, uroczy Pan Młody, bardzo mi się podobają  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
wszystkiego najlepszego z Tym jedynym na dalszej drodze życia  :roza:

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #2 dnia: 28 Sie 2008, 14:18:16 »

kasiad

« Odpowiedź #3 dnia: 28 Sie 2008, 14:18:45 »
ajawgrudniu mnie wyprzedziła, a już myślałam, że będę pierwsza

kasiad

« Odpowiedź #4 dnia: 28 Sie 2008, 14:21:56 »
 :hihi:

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #4 dnia: 28 Sie 2008, 14:21:56 »

vobi

• Gość
« Odpowiedź #5 dnia: 28 Sie 2008, 14:23:31 »
w radiu leciała piosenka "miał być ślub" Brodki

oj, to faktycznie nie najlepsze wprowadzenie w slubny nastroj!  :hihi:

Tylko organista trochę zawodził, ale cóż, podbno kto fałszuje dwa razy się modli czy jakoś tak Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

hmm... no takiego wytlumaczenia dla falszowania to jeszcze nie znalam  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

5.Niespodzianka, ktorą przygotował D. dla moich rodziców. tu potrzebne jest wprowadzenie:) Gdy swego czasu zorganizowaliśmy kolację dla moich rodziców by ich poinformować o tym, że D mi się oświadczył, a ja Go przyjęłam ( zawsze byłam mało asertywna Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj :ag:), mój Tata zażartował, że tak jak za starych czasów"odda córkę za beczkę po kapuście". Więc po krótkim przemówieniu mój Tata stał się właścicielem drewnianej beczki, a Mama (żeby jej smutno nie było) dostała drewnianą maselnicę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

swietne!!!!  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Gratulacje i nieco spoznione (no, ale z relacja sie tez nie spieszylas ;P) zyczenia!  :flowers:

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #6 dnia: 28 Sie 2008, 14:28:38 »
suegro gratulacje i wszystko naj naj!!! pieeknie!! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

dobilas mnie ta relacja zdjeciowa - bo wlasnie puscilam sobie Twoja i kumpel przyslal mi w tym samym momencie piosenke z you tuba do odsluchania - wiec wylaczam ja winampa i chce sluchac piosenki, a w uszach slysze dalej soundtracka z amelii(a tego sluchalam na winampie zw tek wlasnie sekundzie)... mysle sobie gdzie co i jak? patrze na procesy, nie ma juz winampa wlaczonego...skad ten dzwiek ? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

no i dopiero jak zamknelam przegladarke to ucichl.. no to otwieram znowu piosenke od kumpla, leci - slucham - do tego chcialam sobie otworzyc zdjeci Twoje do obejrzenia - a tu znowy amelia Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  no i sie wyjasnilo Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

a poza tym czuje sie z Toba zwiazana narzutkowo Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj - chyba zaraz po Tobie wypozyczylam ja z weneckiego, czyz nie? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

zosia2007

« Odpowiedź #7 dnia: 28 Sie 2008, 14:32:16 »
suegro wszystkiego najlepszego !!!!!!!!!!!!

pięknie wyglądaliscie  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

PS. Czy na jednym ze zdjęć nie ma przypadkiem Gios ????? - zdjęcie numer 90
« Ostatnia zmiana: 28 Sie 2008, 14:34:28 wysłana przez zosia2007 »

maroonbug

• Gość
« Odpowiedź #8 dnia: 28 Sie 2008, 14:45:38 »
Gratulacje Suegro!!! Wszystkiego najlepszego!!

jusia

« Odpowiedź #9 dnia: 28 Sie 2008, 15:00:00 »
suegro piękne zdjęcia, ale jesteście młodzi Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj i mąż jaki pogodny Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj oryginalny "bukiet", swietny pomysł z narzutką na ramiona w kościele, no i podklad muzyczny wymiata  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj zycze dużo szczęścia i dużo miłości na nowej drodze zycia  :roza: :roza: no i nie opuszczaj strefyslubnej  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

suegro

« Odpowiedź #10 dnia: 28 Sie 2008, 15:04:28 »
Gratulacje Suegro!!! Wszystkiego najlepszego!!
dzięki!
suegro wszystkiego najlepszego !!!!!!!!!!!!

pięknie wyglądaliscie  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

PS. Czy na jednym ze zdjęć nie ma przypadkiem Gios ????? - zdjęcie numer 90
Na innych zdjęciach chyba tez jest...no przyplątała się wiedźma  :ag:
suegro gratulacje i wszystko naj naj!!! pieeknie!! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

dobilas mnie ta relacja zdjeciowa - bo wlasnie puscilam sobie Twoja i kumpel przyslal mi w tym samym momencie piosenke z you tuba do odsluchania - wiec wylaczam ja winampa i chce sluchac piosenki, a w uszach slysze dalej soundtracka z amelii(a tego sluchalam na winampie zw tek wlasnie sekundzie)... mysle sobie gdzie co i jak? patrze na procesy, nie ma juz winampa wlaczonego...skad ten dzwiek ? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

no i dopiero jak zamknelam przegladarke to ucichl.. no to otwieram znowu piosenke od kumpla, leci - slucham - do tego chcialam sobie otworzyc zdjeci Twoje do obejrzenia - a tu znowy amelia Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  no i sie wyjasnilo Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

a poza tym czuje sie z Toba zwiazana narzutkowo Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj - chyba zaraz po Tobie wypozyczylam ja z weneckiego, czyz nie? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

si si Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
szkoda, że nie chcieli mi jej sprzedać Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
w radiu leciała piosenka "miał być ślub" Brodki

oj, to faktycznie nie najlepsze wprowadzenie w slubny nastroj!  :hihi:

hmm... no takiego wytlumaczenia dla falszowania to jeszcze nie znalam  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

swietne!!!!  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Gratulacje i nieco spoznione (no, ale z relacja sie tez nie spieszylas ;P) zyczenia!  :flowers:

dziękuję  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Śliczne zdjęcia, piękna Panna Młoda
zgadzam się :ag:,
uroczy Pan Młody
zgadzam się :ag:
bardzo mi się podobają  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
wszystkiego najlepszego z Tym jedynym na dalszej drodze życia  :roza:

dzięki
jako pierwsza Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Wygladaliscie  brawo szczególnie ze zdjęc podobają mi sie portrety. Sliczna fryzura, polączenie z kwiatkiem wpiętym - rewelacja)))
Życzę wszystkiego pięknego Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
!

szczególnie dziękuję :)jako, że byłaś pierwsza Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

suegro

« Odpowiedź #11 dnia: 28 Sie 2008, 15:12:39 »
suegro piękne zdjęcia, ale jesteście młodzi Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj i mąż jaki pogodny Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj oryginalny "bukiet", swietny pomysł z narzutką na ramiona w kościele, no i podklad muzyczny wymiata  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj zycze dużo szczęścia i dużo miłości na nowej drodze zycia  :roza: :roza: no i nie opuszczaj strefyslubnej  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Ale ja się nigdzie nie wybieram :sadwalk:

Co do młodości naszej...chyba tylko tak wyglądamy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
dzięki!

Angie

« Odpowiedź #12 dnia: 28 Sie 2008, 15:14:45 »
Powiem tylko woooow!! Wyglądałaś przecudnie. Sliczna z Ciebie dziewczyna. No i mąż tez niezły przystojniak. My tu mówimy niezłe ciacho  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Gratulacje!!   brawo
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

rilla

« Odpowiedź #13 dnia: 28 Sie 2008, 15:22:16 »
gios mówiła o dziewczynach z panieńskiego, które malowała jak z bolywood:) to teraz zagadka rozszyfrowana:D:D

Angie

« Odpowiedź #14 dnia: 28 Sie 2008, 15:24:33 »
Tez mi się wydaje że na tym jednym zdjęciu widzę gios  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #14 dnia: 28 Sie 2008, 15:24:33 »

suegro

« Odpowiedź #15 dnia: 28 Sie 2008, 15:27:31 »
Mówiłam, że się przyplątała taka jedna. Nikt nie wiedział kto to, więc przygarnęliśmy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

suegro

« Odpowiedź #16 dnia: 28 Sie 2008, 15:37:37 »
Powiem tylko woooow!! Wyglądałaś przecudnie. Sliczna z Ciebie dziewczyna. No i mąż tez niezły przystojniak. My tu mówimy niezłe ciacho  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Gratulacje!!   brawo

Dziękuję  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Mąż też pewnie podziekuje jak sie dowie, że Jego zdjęcia sa na strefie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

malybob

« Odpowiedź #17 dnia: 28 Sie 2008, 15:43:41 »
Piękna- dziewczyna, atmosfera zdjęć, prezentacja. Przystojny chłopak..
Żeby zawsze Wasze życie bylo tak piękne!

tachogti

« Odpowiedź #18 dnia: 28 Sie 2008, 15:52:36 »
suegro jaka Ty sliczna i dziewczeca  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj i meza tez masz przystojnego!
I ten fajny bukiet! i super zdjecia Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj slicznie ogolnie!
Wszytskiego dobrego i mnostwo milosci!  :flowers:
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

suegro

« Odpowiedź #19 dnia: 28 Sie 2008, 16:20:59 »
Dziękuję dziewczyny!!

I zapomniałam polać wszystkim. Więc polewam.

Kasia

« Odpowiedź #20 dnia: 28 Sie 2008, 16:48:05 »
suegro gratuluję  brawo brawo brawo brawo brawo brawo

pięknie wyglądaliście Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Może nie jestem doskonała, może Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   ale doskonale sobie z tym radzę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

didi_loczek

« Odpowiedź #21 dnia: 28 Sie 2008, 17:22:38 »
suegro moje gratulacje, bardzo ladna stylizacja  :flowers:

rilla

« Odpowiedź #22 dnia: 28 Sie 2008, 18:16:40 »
ja mam pytanie jeszcze z jakiej kolekcji jest suknia, bardzo mi się podoba, prosta i elegancka...

suegro

« Odpowiedź #23 dnia: 28 Sie 2008, 19:16:11 »
ja mam pytanie jeszcze z jakiej kolekcji jest suknia, bardzo mi się podoba, prosta i elegancka...

To jest La Sposa Shangai.

Ja ją trochę przerabiałam - usunęłam ramiączka.

kate.zet1

« Odpowiedź #24 dnia: 28 Sie 2008, 19:40:21 »
Suegro, piękne zdjęcia, pięknie wyglaliście...masz taką dziewczęcą urodę. Gratuluję i pozdrawiam serdecznie....my też Kasia i Dominik Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj