Autor Wątek: bukiet dla rodziców  (Przeczytany 5007 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mona_liza

• Gość
bukiet dla rodziców
« dnia: 27 Sie 2008, 10:59:24 »
Dziewczyny, wyczytałam gdzieś, że według tradycji kwiaty dla rodziców daje się zaraz po błogosławieństwie.. Poza tym było napisane, że powinny to być czerwone róże...
Zastanawiam się właśnie nad wiązanką dla rodziców i nie wiem jaką mam zamowić. Poradźcie!
Jakie Wy miałyście bukiety dla rodziców i kiedy je dawałyście? Po błogosławieństwie, na sali?

panikarola

Odp: bukiet dla rodziców
« Odpowiedź #1 dnia: 27 Sie 2008, 11:04:29 »
po podziekowaniach, na sali, czyli po polnocy, ale nie bukiet a taki koszyk jesienny, z kwiatami, jablkami liscmi i patisonem.
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

balbina

« Odpowiedź #2 dnia: 27 Sie 2008, 11:28:28 »
wczoraj też się nad tym zastanawiałam ,
nie słyszałam ,ze taka jest tradycja , sama sobie wczoraj wymyśliłam ,ze może po błogosławieństwie , tym bardzie,że my mamy tylko jednych rodziców tzn.moich teściów, więc typowych podziękowań z tańcem w kółku nie będzie.

jak dla mnie po północy to już jest za poźno, choć wiem ,że tak się praktykuje, ale ....rodzice są już po kilku  :drunk: , mamy nie wyglądają  już tak świeżo , a po drugie jest to moment wzruszający i zazwyczaj czeka się na niego z napięciem więc  po co go odwlekać.

ostatnio jak byliśmy u naszego kamerzysty, pokazywał nam wesele , gdzie podziękowania były na początku, nie pamietam teraz czy po obiedzie czy zaraz po toaście i wyszło to super, wszyscy goście jeszcze na chodzie  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj, mamy uśmiechnięta, sam kamerzysta ( który nie edno wesele już przecież widział) mówił,ze to był świetny pomysł i my chyba go wykorzystamy, bo po boje się ,ze dziękując po błogosławieństwie to ujmiemy trochę z rangi podziękowań , bo w końcu nikt prócz nas i rodziców nie będzie wtedy obecny, ja bym w sumie tak wolała, ale nie wiem czy teściowa nie poczuje się tym faktem urażona  >Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

aha i my tez zamówiliśmy kosz kwiatów , niewiele więcej kosztuje a jest bardziej wyjatkowy niż wiazanka Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj przy zamówieniu widziałam też kosze gdzie było połączenie owoców i kwiatów, tez sa piękne:)

« Ostatnia zmiana: 27 Sie 2008, 12:20:23 wysłana przez balbina »

spragnienie

• Gość
« Odpowiedź #3 dnia: 27 Sie 2008, 14:22:36 »
my zamówiliśmy po koszu kwiatów - tradycyjne czerwone róże
wreczamy na sali

tachogti

« Odpowiedź #4 dnia: 28 Sie 2008, 12:42:03 »
A my doszlismy do wniosku ze kwiatow bedzie od cholery, mimo ze prosilismy o cos innego i rzeczywiscie moja mama rozwozila je po kosciolach i cmentarzach, w domach wygladalo jak w kwiaciarni itd, wiec swiadomi tego kupilismy mamom cave a tatom Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj po czerwonym winiei przynajmniej beda mieli z tego jakas przyjemnosc Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj