Jak Anupka za mąż wychodziła – streszczenie w 2221 słowach + FOTY na str.1

Zaczęty przez Anupka, 25 Sie 2008, 17:53:32

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

julka

a w ogóle jak się porozumiewacie - bo chyba przeoczyłam? Posiadłaś ojczysty język małża?

Anupka

julka - głownie językiem naszym, tj. zlepkiem tulipaniego (bo posiadlam troche i chce posiasc wiecej i wreszcie zdac ten egzamin panstwowy), angielskiego (bo w moim przypadku jezyk nieuzywany = jezyk zapomniany), i polskiego (coby malza uczyc i chyba idzie niezle, bo rozumie baaardzo duzo, z gadaniem gorzej, ale zawsze to juz cos).
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

julka

Cytat: Anupka w 10 Wrz 2008, 13:38:35
julka - głownie językiem naszym, tj. zlepkiem tulipaniego (bo posiadlam troche i chce posiasc wiecej i wreszcie zdac ten egzamin panstwowy), angielskiego (bo w moim przypadku jezyk nieuzywany = jezyk zapomniany), i polskiego (coby malza uczyc i chyba idzie niezle, bo rozumie baaardzo duzo, z gadaniem gorzej, ale zawsze to juz cos).
Szacun, tulipani mi się zawsze trudnym wydawał, ale znam go tylko ze słyszenia (do szkoły przyjeżdżali H. na wakacje w ramach wymiany uczniów i mój brat był Tulipanii, a potem taki fajowy dwumetrowy Tulipan u nas mieszkał przez tydzień i biedny był, bo tylko po niemiecku i z bratem się dogadywał - ja miałam 8 lat ). Dobra, kończę śmiecenie w wątku z takimi pięknymi fotami.  :)


Anupka

julka, bez obaw, nie smiecisz :)

A tulipani byl dla mnie na poczatku jakims totalnym zjawiskiem nadprzyrodzonym. Jak wlaczalam tv, to nie odroznialam kiedy oni koncza jedno slowo, a zaczynaja drugie!
Zreszta czasem nadal mam problemy, bo Tulipania to "taka dziwna kraj", ze niemal co dzielnica to inny dialekt. I wez sie z nimi dogadaj! ;)
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

julka

No popatrz, popatrz, a Tobie się jakoś udało  :D  :clapping:

panikarola

oj, Anupka, ale sie uryczalam przy Twoich zdjeciach!!!! gratuluje ci moja droga!!!! wyscie z maya powinny jakis klub zalozyc, panowie dlugowlosi, rocznica w ten sam dzien ;)
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

Anupka

Cytat: panikarola w 10 Wrz 2008, 13:57:12
oj, Anupka, ale sie uryczalam przy Twoich zdjeciach!!!! gratuluje ci moja droga!!!! wyscie z maya powinny jakis klub zalozyc, panowie dlugowlosi, rocznica w ten sam dzien ;)

hehe, no fakt! ale wiecej podobienstw to chyba juz nie widze - maya piekna, a ja sloniowa :P (julk tylko nie kop ;) )
no chyba, ze jeszcze to, ze obie mieszkamy poza PL.. hmm.. moze to i dobry pomysl z tym klubem, ale to maya musialaby sie wypowiedziec, hehe

pani, a  po cos sie uryczala? az taka tragedia? ;P Masz browarka na otarcie lez!

I jeszcze raz dziekuje za gratulacje :)
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Anupka

Cytat: maroonbug w 09 Wrz 2008, 16:05:24
ciesze sie, ze nie porzucilas slonecznikow, bo efekt byl powalajacy

tutaj komplementy i zachwyty prosze kierowac w strone justnaaaa2 - to ona znalazla i uwila mi taaaaaaki bukiet :)

no i oczywiscie w Twoja strone maroon, bo to Ty pierwsza - o ile mnie pamiec nie myli - wymyslilas polaczenie slonecznikow z callami :)

Wasze zdrowie kobiety!  :piwko:
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

panikarola

anupka, jak ja cie zaraz trzasne, nie sloniowa, tylko gooooopiaaa!!!!! w ogole sobie nie wyobrazam ciebie inaczej wygladajacej, mi sie zdaje, ze pasuje ci taka figura.

a maz jaki zaświergolony :love:

uryczalam sie, bo mnie wzielas znienacka, nie wiedzialam, ze bedzie tak wzruszajaco  :cry:

masz i ty piwko!
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

julka

Anupka, no niestety muszę  kopas  :D
A, już wiem, Ty wcale tak nie myślisz, tylko się przekomarzasz, żeby komplementy dostawać?
A figę. Mam pomysł: małża zapytaj, co mu sie w takiej BABIE spodobało  :jezor:
No i masz piwko, cobyś do tych 47 kg nigdy nie wróciła, bo wyglądałabyś zapewne koszmarnie  :piwko:

Anupka

Cytat: panikarola w 10 Wrz 2008, 14:06:37
w ogole sobie nie wyobrazam ciebie inaczej wygladajacej, mi sie zdaje, ze pasuje ci taka figura.
A zalozymy sie? ;P moge poszukac fotki sprzed 3 lat i 15 kg, hehe... a tak generalnie - no ja juz tak mam, ze nie potrafie zaakceptowac, tego, co u mnie za duzo, nic na to nie poradze.. Nawet jesli R. uwaza, ze wszystko to co za duze jest fajniejsze, niz wczesniej...
dlatego podczytuje jo_miekka i jej przepisy na bieganie i mam niecny plan okupowania silowni w najblizszym czasie... co z tego wyjdzie - zobaczymy... dietami postanowilam sie juz nigdy w zyciu nie katowac!no ale to chyba bardziej na watek o odchudzaniu, hehe
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

julka

takie plany to i ja mam, nie dziwi mnie też fakt, że we własnych oczach człowiek ma zawsze jakieś mankamenty, ale uwierz - to nie podlizywanie się czy cuś - naprawdę jesteś apetyczna babeczka  :P
I koniec na tym, niech inne miotły się tu pozachwycają zdjęciami i uwiecznionymi na nich ciachami  :D

panikarola

wlasnie, nic wiecej nie powiem, podpisuje sie pod julka. a fotki anupka pewnie ze znajdz!
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

goga

 a dlaczego ja wcześniej tego opisu nie czytałam  ??? :hammer: :hammer:

spóźnione serdecznie gratulacje :)

a zdjecia sam cud, mniód i malina - kocham słoneczniki oraz maki - jak dla mnie moga być w każdej ilości :)
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

justynaaaa2

anupka pięknie  :thumbup: :thumbup: :thumbup:
świetne zdjęcia, ta kamienica cudo i pies biegnący po wodzie super się wpasował w zdjęcie  ;D
poza tym ja już ci na żywo mówiłam, że wyglądasz super, więc teraz tylko mogę się zachwycić kompletnym wizerunkiem  :)
gratulacje i dużo dużo szczęścia  :roza:

Anupka

panikarola - to poszukam

goga - dzieki sliczne :) to widze musimy sie kiedy umowic na impreze  :piwko: na polu slonecznikow ;)

justynaaaa2 - dzieki kochana, takze za usmiech, mile slowa, pomoc z kwiatkiem dla R. i profesjonalne podejscie :)

:piwko: hej tam polejcie piwa ;) znaczy ten, ja poleje ;)
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

elizapj

anupka, przoczylam chyba, jelsi o tym pisalac, ta kamienica to gdzie sie miesci
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Anupka

elizapj, jeszcze nie pisalam :)

A kamienica miesci sie przy ul. Targowej 57. tylko trzeba uważać, bo tam jakis urzad jest.. ;)
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

suegro

Anupko,

Gratuluję pięknej słonecznikowej uroczystości i życzę pięknych chwil w małżeństwie.
Kobieco niesamowicie wyglądałaś, a Twój mąż ma bardzo sympatyczną twarz :yes:

A poza tym to jakie piosenki zaśpiewał Ci mąż? (uwielbiam Pearl Jam, więc musiałam spytać  ;))
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Majeczka

Jak wesolo sie Was oglada , super :) nadrabiam dzis zaleglosci wiec pewnie troche posiedze :) wszystkiego najlepszego w Malzenstwie :)
url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

jusia

ale jesteście fajni :) bardzo miło mi się Was ogląda, ile uśmiechu, naturalności, radości na tych zdjęciach, widać że bardzo jesteście szczęśliwi :) Duuuuuuuuuuuużo miłości Wam życzę  :roza: :roza:
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

Anupka

Cytat: suegro w 10 Wrz 2008, 21:12:35
Anupko,

Gratuluję pięknej słonecznikowej uroczystości i życzę pięknych chwil w małżeństwie.
Kobieco niesamowicie wyglądałaś, a Twój mąż ma bardzo sympatyczną twarz :yes:

A poza tym to jakie piosenki zaśpiewał Ci mąż? (uwielbiam Pearl Jam, więc musiałam spytać  ;))

Dziekuje bardzo :) To bylo "Immortality" i "Black". Bylo przygotowane wiecej, ale ostatecznie zasiewal te dwie i jedna Stone Temple Pilots :)
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Anupka

Majeczka, jusia - co prawda, to prawda, szczesliwi jestesmy na maksa :)
Dziekuje :) :piwko:
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ulala28

Gratulacje Anupka, durzo szczescia Wam zycze! Niesamowicie sie te zdjecia oglada, maja magiczny klimat
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login



Whenever people agree with me I always feel I must be wrong.

siog

Anupka wszystkiego naj  :yeah:

Opis jest niesamowity i fotki sa superowe! Tak lekko i przyjemnie je ogladac! Ah i sloneczniki tak dobrze ci pasuja:)