Jak Anupka za mąż wychodziła – streszczenie w 2221 słowach + FOTY na str.1

Zaczęty przez Anupka, 25 Sie 2008, 17:53:32

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

kamelia04.08.2007

Cytat: Anupka w 29 Sie 2008, 10:10:38

nie bylabym soba, gdybym nie marudzila, wiec musze wyslac maila o zmiane podkladu muzycznego i wyretuszowanie siniaka

wcale ci sie nie dziwię, jesli ci dali podklad muzyczny taki jak mój kamerzysta wymyslił, to mi włosy deba stanęły  :o  :green: i kazałam mu wszystko pozmieniać.
legalna teoria dowodowa rozbudowała klasyfikację dowodów wg. ich wartości, znano min. dowody pełne, niepełne, półpełne, niezupełne, więcej niż półpełne, mniej niż półpełne, a także oczywiste, poważne, przekonujące, rzeczywiste, wątpliwe, podejrzane

Anupka

Cytat: kamelia04.08.2007 w 29 Sie 2008, 16:38:57
gratulacje.

W Centrum Promocji Kadr wszysko można zalatwic, podchodza elestycznie do zyczen gosci, nie marudza jak sie sprowadza prowiant z zewnatrz (mam na myśli szampana, ciasto, tort). Poza tym sala restauracyjna wyglada ładnie, no i podobaja mi sie u nich okrągłe stoły.

Nam też wetknęli te race do tortu od Bliklego, piękny tort róża, a w nim obrzydliwe race  :o. Do głowy mi nie przyszło, że im to moze przyjsc do glowy.
http://blikle.pl/photo/2020.jpg

Czy twoi Holendrzy też tam spali? Bo moi Francuzi spali.

Podpisuje sie pod tym wszystkim rekami i nogami!

Tak, prawie wszyscy Holendrzy spali w CPK i prawie wszyscy z polskich gosci (czesc uznala, ze bedzie niezla zabawa gdy beda jechac przez Warszawe noca wynajetym busem ;) )

Dzieki za gratulacje kamelia. CPK wybralam w dużej mierze dzieki info od Ciebie, wiec stawiam Ci podwojne piwo :)
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

bozena.dp

Anupka super
gratuluje i życzę wszystkiego naj z tym jedynym  :)

Anupka

I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

panikarola

wez no daj chociaz jedno foto tej kiecki i slonecznika... nooo weeeeezzz daj chociaz jednoooo...
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

elizapj

ANUPKA!!!!! :hammer: :hammer: co tak cichaczem te fotki wkleilas??? nic nie wiedzlam, zadne powiadomienie nie przyszlo

a sa ekstra!!!  :clapping:
swietnie sie je oglada!
sliczna PM, sliczny bukiet, swietny maz, Twoja suknia posagowo-hollywoodzka super!
naprawde jest co ogladac i oczy cieszyc! mam nadzieje, ze naglasniam sprawe i Ci tu sciagne widownie!!!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Anupka

elizapj - Ty tez nie spisz?
heheh...
no cichacxzem, bo w dzien to ja juz w ogole nie mam czasu pisac...

Ale dalam przeciez info w tytule?
;)

Dziekuje Ci bardzo za komplementy, oczywiscie moje wrodzone kompleksy protestuja, ale i tak milo :)
:drunk:
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Anupka

I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

niewiemjaka

Anupka masz przepiękne fantastyczne cudowne zdjęcia! bardzo bardzo pieknie wygladaliscie maz przystojniacha slobeczniki cudne!
ja tez chce takie zdjecia maja taki fajny klimacik! super :piwko:

Angie


julka

Anupka, fotki śliczne, a opis przezabawny  :clapping:
Jacy Wy szczęśliwi...życzę, żeby to się nigdy nie skończyło. Ależ Ty masz dekolt.... :P

Anupka

niewiemjaka, Angelos, julka - pieknie dziekuje... :piwko:

julka - no dekold duzy, bo byl ostro poglebiany, nawet za ostro, po tym jak Pzs schrzaniła robote... pisałam o tym w wątku przygotowawczym.  No chyba, że chodzi o dekolt = wielkość biustwa ;) No to po prostu tak urosło, jakoś wtedy kiedy zamieniłam się w słonia. Ale nie narzekam, "dekolt" ;) to jedna z ulubionych zabawek R. i przypuszczam, ze wlasnie dlatego w wersji sloniowej podobam mu sie bardziej, niz kiedy wazylam 47 kg...
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

kamelia04.08.2007

super zdjecia, słoneczniki w bukiecie i we włosach to  ;) w stronę holendrów?

Samochód - piękny

Centrum Promocji Kadr - prezentuje sie rewelacyjnie, nadal uważam, że warto tam zostawić pieniądze na okoliczność dobrze zrobionego wesela. Sama bym tam zrobila jeszcze raz, poza tym moja bratowa zrobiła tam chrzciny w tym roku.

Tort - dzieło sztuki.... A który to tort z katalogu Bliklego, bo w ubiegłym roku jak zamawialismy to takiego nie było?
legalna teoria dowodowa rozbudowała klasyfikację dowodów wg. ich wartości, znano min. dowody pełne, niepełne, półpełne, niezupełne, więcej niż półpełne, mniej niż półpełne, a także oczywiste, poważne, przekonujące, rzeczywiste, wątpliwe, podejrzane

Anupka

Słoneczniki to moje egoistyczne spełnienie marzeń, no kocham te kwiaty i postanowiłam je mieć, nawet gdyby miały się gryźć ze wszystkim co się da..
Czy tak było - same ocenicie, mnie i tak już wszystko jedno. To, że są we włosach i w takiej ilości, to wymysł fryzjerki, na który sie dałam namówić... Przekonana nie byłam do końca, ale głos strefy - justynnaaaa2, któa widziała rzecz na własne oczy powiedziała, ze jest dobrze, więc zostawiłam ;)
Rozwaliły mi zreszta potem fryzure totalnie, bo Pani fryzjerka zle je zamocowała, zaczęły wypdać jeszcze przed kościołem, siostry próbowały najpierw poprawiać, a ostatecznie na weselu wyjąć - niestety zamocowanie było tak kiepskie, że do połowy wypadały, a przy zdecydowanej próbie wyjęcia, po prostu rozwaliły koczka i latałam pół wesela z miotłą na głowie, której nikt już nie odważył się upiąć na nowo...
Wtedy mnie to troche wkurzało, teraz  - tez juz spływa po mnie :P

Tortu Blikle w ofercie nie ma, znalazłam zdjęcie w necie szukając słonecznikowych dzieł sztuki rzeźbionych w torcie ;) Blikle podjął się wykonania bez najmniejszego sprzeciwu i tylko CPK naszpikowało mi tort racami, czy jak to sie tam zwie. Ale moja wina - nie uprzedzilam, ze nie chce.. Ale widac na jednym ze zdjec, jak mowie do R., "co to k... ma byc" w momencie, gdy tort wjechal na sale... W kazdym rzie tort byl przepyszny, wiec minimalna zlosc przeszla mi w mgnieniu oka :D

A Tobie kamelia jeszcze raz dziekuje za wszelka pomoc i polewam :)
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

maroonbug

Anupka przepiekne zdjecia! Po prostu cudnie, sloneczniki byly mega strzalem w dziesiatke! I Wy tacy piekni, tacy szczesliwi!
Gratuluje ogromnie, sciski!

Anupka

Zaraz tam piekni - ja mam siniaka z panienskiego na lapie np. Studio Ramka jakos tego nie wyretuszowalo w koncu ( a to przez to zwlekalam tyle z pokazaniem prezentacji). Mam nadzieje, ze chociaz na tych na plycie siniora juz nie bedzie.

Dziekuje za wszystkie rady Maroonbug  :piwko:
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

maroonbug

Anupka  :piwko:
Bylo mi bardzo milo radzic, ciesze sie, ze nie porzucilas slonecznikow, bo efekt byl powalajacy :)
Pieknosci!

jo_miekka

Anupka dopiero dziś widzę zdjęcia!
Fantastycznie! Jesteście oboje tacy WYRAZIŚCI, że nic tylko Wam zdjęcia robić!
Przepięknie!
A kamienica ze schodami.... poezja!

magdarynka

Anupka moje wielkie gratulacjie  :flowers: ( slonecznikow brak  :) )

Piekne zdjecia, dwa razy ogladalam bo napatrzyc sie nie moglam. Macie slicznego psiura  :yes:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

giga

AnupkaPiękna z Was para.
Ciekawe zdjęcie- Twój mąż z bukietem słoneczników i ta mina.. jupi jupi
.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Anupka

Cytat: jo_miekka w 10 Wrz 2008, 08:07:17
Anupka dopiero dziś widzę zdjęcia!
Fantastycznie! Jesteście oboje tacy WYRAZIŚCI, że nic tylko Wam zdjęcia robić!
Przepięknie!
A kamienica ze schodami.... poezja!

Wyraziści.... hehehe ;)

Kamienica to moj pomysl, sama osobiscie ja znalazlam w internecie i sie zakochalam w tych schodach. Od poczatku zreszta szukalam takich lekko opuszczonych miejsc, zainspirowana teledyskiem do "Alone" the Gathering. Wiem, malo slubne, ale prostota tego opuszczonego budynku z teledysku po prostu powalila mnie na kolana. Zreszta - chcialam, zeby ta platna sesja byla taka mniej slubna. Ostatecznie modelka ze mnie zadna i profesjonalnych zdjec nikt mi nie robi ;)

A zwykle slubne foty tez mam, spontanicznie pojechalismy z moja sis do oklepanego Wilanowa i tam obcykalismy co dziesiaty krzaczek i nawet poplywalismy lodka. Wyszlo calkiem zabawnie, hehe...

Nooo.. to sie znowu rozgadalam...

jo_miekka! Dziekuje za mile slowa i polewam :)
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Anupka

Cytat: magdarynka15 w 10 Wrz 2008, 08:32:44
Anupka moje wielkie gratulacjie  :flowers: ( slonecznikow brak  :) )

Piekne zdjecia, dwa razy ogladalam bo napatrzyc sie nie moglam. Macie slicznego psiura  :yes:

hehe, zalozmy ze to jednak sa sloneczniki i juz jestem cala happy :)

dziekuje w imieniu swoim i R i psiura za komplementy.. tak na marginesie - postanowilismy, ze jako czlonek rodziny ;) Ridder powinien zagoscic na fotkach... kolo kamienicy to sie jeszcze nawet sluchal, ale jak zobaczyl Wisle, to dal nura i tyle go widzieli... plywal sobie na zmiane z zawieraniem znajomosci z pewnym starszym panem,  ktory rzucal mu patyki...

a na zdjeciu udalo sie go uchwycic raz, kiedy zupelnie przypadkiem przelatywal po brzegu ;)

(btw: smierdzial po tej Wisle strasznie, trzeba go bylo potem dlugo kapac, hehe...)
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

julka

Cytat: Anupka w 09 Wrz 2008, 12:29:13
[ No to po prostu tak urosło, jakoś wtedy kiedy zamieniłam się w słonia. Ale nie narzekam, "dekolt" ;) to jedna z ulubionych zabawek R. i przypuszczam, ze wlasnie dlatego w wersji sloniowej podobam mu sie bardziej, niz kiedy wazylam 47 kg...

:hammer: :hammer: :hammer: to za słonia  kopas kopas kopas i to też
Piękna kobieta z Ciebie (kobieta to nie to samo co modelka-wieszak). I Mężuś fajny, ale ja ostatnio się za innymi nie oglądam, za to dekolty ładnych babek namiętnie - chyba się od małża zaraziłam, bo skłonności ku własnej płci nie przejawiam :)  :D

Anupka

Cytat: giga w 10 Wrz 2008, 10:54:37
AnupkaPiękna z Was para.
Ciekawe zdjęcie- Twój mąż z bukietem słoneczników i ta mina.. jupi jupi
.

Buhaha, no giga, ja padłam jak zobaczyłam tą fotke! Nie pamiętam tego w ogle.. znaczy coś mi sie majaczy, ze oddalam na chwile bukiet R., ale po co? Kiedy?

Dzieki za komplementy :)
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Anupka

Cytat: julka w 10 Wrz 2008, 13:31:11
to za słonia  kopas kopas kopas i to też
Piękna kobieta z Ciebie (kobieta to nie to samo co modelka-wieszak). I Mężuś fajny, ale ja ostatnio się za innymi nie oglądam, za to dekolty ładnych babek namiętnie - chyba się od małża zaraziłam, bo skłonności ku własnej płci nie przejawiam

hmmm... mam to samo, zwlaszcza odkad przypadkiem nauczylam R. mowic "cycki" (w jego wykonaniu to brzmi bardziej jak "tycki") - mam teraz faze, zeby te "tycki" jak najczesniej zauwazac, bo wtedy mam polewe z R. :D
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login