Jak Anupka za mąż wychodziła – streszczenie w 2221 słowach + FOTY na str.1

Zaczęty przez Anupka, 25 Sie 2008, 17:53:32

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

maroonbug

Anupka wrzuc choc jedno tu bo ja w pracy picasy nie moge...

mayagaramond

Wszystkiego najlepszego Anupka!!!!!!!!!!!!


Mamy rocznice w ten sam dzien :)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

Anupka

mayagaramond, wiem, widzialam juz wczxesniej na Strefie... i o ile dobrze pamietam Twoj maz tez dlugowlosy byl w dniu slubu... trzeba bedzie to jakos oblac ;)

maroonbug, no dobra, zaraz czegos poszukam, ale to nie latwe w pracy, kiedy patrza Ci co chwila na ekran i musisz wyskakiwac ze strefy ;)
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Chermelle

Anupka wszystkiego naj naj naj  :flowers: :roza: :flowers: :roza: :flowers: :roza:

opis robi wrazenie  :thumbup:

natka

Anupka piekny opis, poryczlam sie  :cry:  emocje az kipią :)
Wszystkiego dobrego na tej Waszej wspolnej drodze!! zebyscie zawsze byli tacy szczesliwi!!  :roza:  :roza:  :roza:

rubin04

Anupk a- serdecznie gratuluje i dużo szczecia Wam życze!!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

fasolka1980


sierpniowajulka

Anupka, Twój opis sprawił, że poczułam się, jakbym znowu była dzień po swoim ślubie... może (w pierwszej chwili) to trochę egoistycznie brzmi, ale - uwierz - jest z mojej strony ogromnym komplementem. :) Życzę Wam wszystkiego najlepszego na wspólnej drodze życia, pełnych pozytywnych przygód zakrętów, szaleństwa na prostych... :) Wszystkiego o czym zamarzycie w Waszym życiu we dwoje. :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

tachogti

Anupka przeczytalam Twoj opis mezowi na glos i doszlismy do wniosku ze piszesz jak wczesna chmielewska ;D wszystkiego naj naj naj! milosci i usmiechu na kazdy dzien!
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

katgoli


mika


dagi

gratulacje  :roza: i wszystkiego najlepszego z tym jedynym :)
url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]

mignon

Gratulaje wielkie!!!
Cóż za opis... Tylko zazdrościć

panikarola

Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

Anupka

Cytat: sierpniowajulka w 26 Sie 2008, 22:03:20
Anupka, Twój opis sprawił, że poczułam się, jakbym znowu była dzień po swoim ślubie... może (w pierwszej chwili) to trochę egoistycznie brzmi, ale - uwierz - jest z mojej strony ogromnym komplementem. :) Życzę Wam wszystkiego najlepszego na wspólnej drodze życia, pełnych pozytywnych przygód zakrętów, szaleństwa na prostych... :) Wszystkiego o czym zamarzycie w Waszym życiu we dwoje. :)

Julka, to przede wszystkim wielki i przepiekny komplement dla mnie!! Pieknie dziekuje :) I piwko w podziece za zyczenia!
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Anupka

Cytat: tachogti w 26 Sie 2008, 23:35:47
Anupka przeczytalam Twoj opis mezowi na glos i doszlismy do wniosku ze piszesz jak wczesna chmielewska ;D wszystkiego naj naj naj! milosci i usmiechu na kazdy dzien!

Ło matko! Na głos??? Czerwienię się, aż po same uszy! Dziękuję pięknie, ale do Chmielewskiej to mi bardzo dużo brakuje, przepasc cała! Ze mnie tylko marny dziennikarzyna, w dodatku stawiający pierwsze kroki.
Ale dziekuje :)

Wszystkim Wam zreszta pieknie dziekuje za zyczenia, to bardzo mily zwyczaj na Strefie... Szczerze - to bardziej do mnie docieraja, niz te od rodziny chwile po slubie, kiedy to wszyscy podchodza i buzi i wszystko niemal jak rzutem na tasme... A ja lubie tak poczytac, pokontemplowac, hehe...

Wszystkim piwko!
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

aja

hello Anupka!

Życzę Wam mnóstwo miłości i radości! faktycznie opis niesamowity - człowiek jakby się wtapial w tą sytuację i przeżywa razem z Wami

niedawno skonczyłam oglądać film z wesela swoiej koleżanki, która miała - kamerzystę z Omega Home Video
myśle, że będziecie zadowoleni
bardzo fajnie zmontowany film, ciekawy i nie jest nudny - pełno różniastych wstawek!!!


zosia2007

Anupka trochę spóźnione ale szczere życzenia: dużo, duzo milości i samych radosnych chwil :)

Anupka

aja, zosia - dziekuje :)
to po piwku!

(zosia masz juz 191 :P)
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zosia2007

Cytat: Anupka w 28 Sie 2008, 20:23:05
aja, zosia - dziekuje :)
to po piwku!

(zosia masz juz 191 :P)

a ty 30 :P ale polane szampanem :)

brawurka


Anupka

brawurka132 - dziekuje  i polewam :)

A zdjecia jakos very soon. Wlasciwie dostalam juz nawet linka od Studio Ramka, ale nie bylabym soba, gdybym nie marudzila, wiec musze wyslac maila o zmiane podkladu muzycznego i wyretuszowanie siniaka (szok, ze dziewczyny same tego nie zrobily, troche niesmak...). I ciagle (!) nie wrzucilam tez fotek amatorskich na picasse, wiec jak to wszystko sie dokona, to wrzuce juz wszystkie linki za jednym zamachem...

Mam nadzieje, ze nie zostane spalona na stosie za opoznienia? ;)
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

aja

Cytat: Anupka w 29 Sie 2008, 10:10:38
Mam nadzieje, ze nie zostane spalona na stosie za opoznienia?

zostało Ci kilka godzin.. życia!   :ag: :ag: :ag:  bośmy niecierpliwe!   >:D  oczywiście żartuję!   ;D    czekamy czekamy....

brawurka


kamelia04.08.2007

gratulacje.

W Centrum Promocji Kadr wszysko można zalatwic, podchodza elestycznie do zyczen gosci, nie marudza jak sie sprowadza prowiant z zewnatrz (mam na myśli szampana, ciasto, tort). Poza tym sala restauracyjna wyglada ładnie, no i podobaja mi sie u nich okrągłe stoły.

Nam też wetknęli te race do tortu od Bliklego, piękny tort róża, a w nim obrzydliwe race  :o. Do głowy mi nie przyszło, że im to moze przyjsc do glowy.
http://blikle.pl/photo/2020.jpg


Czy twoi Holendrzy też tam spali? Bo moi Francuzi spali.
legalna teoria dowodowa rozbudowała klasyfikację dowodów wg. ich wartości, znano min. dowody pełne, niepełne, półpełne, niezupełne, więcej niż półpełne, mniej niż półpełne, a także oczywiste, poważne, przekonujące, rzeczywiste, wątpliwe, podejrzane